Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

Nyknejme na to tvoje ráhno nejsem zvědavá.
důležitý je abys dobře platil útraty.

jana (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

V lázních se má bacat bebí a kdo to nedělá,tak ať do toho nekecá.Plést svetry, a k čemu by mě byli.to si raději vezmu tuplovaný trička a mikiny, lepší je plést nohama po pořádně souloži.

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 08:02)

To Sara: no podle mě žena na úrovni je právě proto na úrovni bez ohledu na prostředí, v kterém se nachází, takže tohle neberu. Ostatně nevšimla jsem se, že by mě pobyt v lázních nějak poznamenal, krom toho, že mě tam naučili plést svetry a doopravdy mi zdravotně pomohly

Sara (Ne, 11. 2. 2007 - 23:02)

pro Olgu: zena na urovni je na urovni a vyzaruje to. Pro kazdeho asi neco jineho, proto se obavam, ze nelze pausalizovat. Uroven se ovsem muze prave treba zminenym lazenskym prostredim lehce posouvat...

jája (Ne, 11. 2. 2007 - 21:02)

Bohužel je to tak, špatné příklady kazí i dobré mravy, jak praví klasik.Lázeňské lásky a lázeňská manželství.Myslím ale, že pokud člověk potká "spřízněnou duši" a je oběma moc fajn a přispěje to k léčbě, tak proč ne? jen tím nikomu neubližovat.

Olga (Ne, 11. 2. 2007 - 21:02)

Neblázni Nyknejme, prostě se přece nemůžeš líbit každý, takže opravdu asi každá chtít nebude. Jak posuzuješ ženu na úrovni? Myslím tím, jak by taková žena na úrovni měla vypadat?

Jarka (Ne, 11. 2. 2007 - 20:02)

Jaja: BINGO!!! :)))))

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Nevím jestli "blb Pampalini" přispívá někomu do nějakého cizího rodinného rozpočtu, že to tak barvitě popisuje...
Pokud ano, je to jeho věc a rozmlouvat mu to asi nikdo nebude. :-)

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

pro Jáju
Jájinko ale já přece nikde netvrdím, že se bráním tomu být také občas loven. Naopak, je to zábavné. Tedy pokud to ona lovkyně nědělá opravdu moc primitivně a okatě a je trošičku na úrovni. Pokud je ten poměr 50 na 50, jak uvádíš, je to vcelku dobré skóre, nemyslíš?
Ještě bych poopravil to tvé tvrzení, že žena buď chce nebo nechce a pak s ní nic nehne. Já bych řekl (z vlastních zkušeností), že chce v podstatě každá, jen si to zdaleka ne každá je ochotna přiznat. :-)

Pampalini (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Na každou svini se najde řezník. I švihák lázeňský jednou narazí na pěknou mrchu která má na takového ptáčka už dlouho políčeno. Ne zrovna, že by ho chtěla domů, ale blb který bude do rodinného rozpočtu přispívat pravidelnou částkou se vždy hodí.

Jája (Ne, 11. 2. 2007 - 18:02)

Pro Nyknejma: V Tvém příspěvku dne 7.2. popisuješ, že není problém ulovit ženu... Žena buď chce nebo nechce. Když nechce, tak s ní nic nehne. Jenže pokud chce, tak používá jinou taktiku než muž a to takovou, co popisuješ: ráda se nechá přemlouvat, dělá "fóry", atd.....Garantuju Ti, že Tebou prezentované 100%ntní úspěchy, kdy jsi "lovec"jsou jen 50ti procentní, protože v těch druhých 50ti procentech jsi uloveným Ty. Pa.

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 18:02)

pro Monču
Podle toho, jak to popisuješ, jsi asi opravdu neměla ani pomyšlení na nějaké flirtování. Dobrá, to je ale pouze tvá zkušenost a doufám, že ti aspoň lázně prospěly po zdravotní stránce a pomohly ti vrátit se do normálu. Vždyť k tomu je také pobyt v lázních primárně určen (pokud se budeme bavit o pobytu hrazeném zdravotní pojišťovnou).
Téma této diskuze je ovšem malinko o něčem jiném a sama jsi vlastně byla svědkem toho, proč se (mimo jiné) ženy do lázní těší...

eva (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

ello,do pozice slepice si se pasovala sama z důvodu,ze neumíš pořádně číst.přečti si to ještě jednou a pak snad zjistíš.ale tvuj titul ti brát nebudu.když sis jej vybrala sama,tak to je tvoje věc.

Jajo (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

To, abych se naštval, že jsenm zdravý a do lázní nejezdím. Co Vy na to dámy ?

monika (Ne, 11. 2. 2007 - 15:02)

Jardo, jde o to s čím se tam která léčí. Já opravdu tvrdím, že mě by nikdo nedostal /a faldy jsem nevětrala :-) /. Byla jsem po hormonální operaci. Během pár měsíců o 20 kg těžší, padali mě šíleně vlasy, měla jsem depky. V lázních jsem byla v zimě a pokoj byl jak lednička což mi chuti do života nepřidalo. Natož abych myslela na chlapy.

Jarda (So, 10. 2. 2007 - 23:02)

Já byl v lázních před rokem ale svojí ženskou bych tam nepustil ani za nic, po tom co jsem tam viděl. Ty ženský se tam všechny chovaj s prominutím jako kurvy z E55. Chlap je pro ně lovná zvěř. Docela sem po pobytu v lázních stratil iluze o věrnosti žen. Jestli tady některá tvrdí že ona ne tak ta si tam naopak provětrá faldy ze všech nejvíc. Lázně to je jedna kurvárna. Doslova.

Nyknejm (So, 10. 2. 2007 - 23:02)

Také tě zdravím, Evičko a děkuji za morální (či spíše, z pohledu zdejších puritánek, nemorální)podporu. :-)
Nemám za zlé (rádoby)Damě, že vyjadřuje svůj názor tak, jak zde předvádí. Na svůj názor má právo každý člověk a (bohužel) každý ho hlásá takovým způsobem, který je mu vlastní a blízký. Možná bych té Dámě pouze doporučil, aby zvážila změnu nicku. Přece jen k opravdové dámě mi taková slova příliš nesedí.

ella (So, 10. 2. 2007 - 21:02)

evo,nevim,co Te vede k tomu,ze jsi mne zaradila mezi slepice?!Pises,ze jediny normalni prispevek tu napsala tonka.Takze jsem podle Tebe slipka.
Ja se vyjadrila k "laskovani" v laznich z meho pohledu.O nevere jsem nepsala nic.Tebe znam z vice diskuzi a podle mne,se nemas cim chlubit.Taky podle sebe skatulkujes ostatni a jsi zla.Neznamena,ze pokud si s manzelem dohodnete volny vztah,ze Ti co ho nemaji jsou pitome.Mimochodem,slepice da kazdemu,kdo se kolem ni probehne.Asi vypadas dost blbe,kdyz si musis dodavat sebevedomi neustalym skotacenim.Jedinym hulvatem na vetsine diskuzi jsi Ty.Stale napadas lidi,kteri ziji jinym zpusobem nez Ty.

eva (So, 10. 2. 2007 - 20:02)

Nyknejme,nech je.To jsou ty úpřimně věrné,které nic netuší,protože ještě nic nezažily,nebo střelený moralistky.Ale až jednou zažijou nevěru ze strany manžela,nebo svý,tak tě pochopí.Mluvíš,resp.píšeš velice slušně a Dáma se svým primitivním projevem se ztrapňuje až hrůza.Mohla by se slušnosti od tebe učit.A nejen ona.Věřím tomu,že máš v lázních úspěch.Takových gentlemanů dnes aby lupou pohledal.A věřím,že Dama by byla mezi prvními,které by ti podlehly.A jak rády.Přesně jaks napsal.Ty nejvíce,snad až ortodoxně věrné,co se buší v prsa,tak by patřily v lázních mezi ty nejpovolnější a nejvíce utržený z řetězu.Ale nech jim ty jejich zásady a to jejich bušení v prsa.Nemá cenu jim pořád něco vysvětlovat.Dama a jí podobný jsou jak slepice,který do tebe vztekle klovají.Jediný normální příspěvek tady napsala Tonka.Tak a teď ty výše uvedený slepice můžou začít klovat i do mě.A abys Damo a další slepice měly jasno,jsem vdaná,mám milence,do lázní jezdím a velice ráda si tam užívám.A taky,jak Nyknejm, máme s manželem volný vztah.Tak a teď se,slepice, třeba zblázněte.
Nyknejme zdravím :-)

BB (So, 10. 2. 2007 - 20:02)

Nejsem puritánka,člověk není monogamní.Ale "volný vztah" na mě působí hrozně.Když tak čtu Nyknejmovy příspěvky,tak si říkám,že ten volný vztah je asi hlavně z jeho iniciativy.Na mě prostě působí jako typický"Švihák lázeňský".

Reklama

Přidat komentář