Reklama

Citlivé bradavky

Ilona (Pá, 27. 6. 2008 - 08:06)

Ahojky to já zas po tom strašně toužím aby mě přítel kousal,mačkal a pořádně sál-strašně mě to vzrušuje tak to skus překousnout a třeba se ti to zalibi.

alík (Čt, 24. 1. 2008 - 15:01)

Čauky Mám otázečku odpoví mě někdo?
Když se s partnerem miluji a on mě zmačkne prso a bradovku tak mě z něho teče taková tekutina je to normální?:-/ Nebo co by to mohlo být? Děkuji za odpověď.

Majka (St, 31. 1. 2007 - 01:01)

Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů. Většinu z nich nakonec pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi. Někde jako doplněk ne moc zdárné klasické léčby, něco zvládly samy o sobě, jako například podstatné zlepšení imunity a jako prevence řady problémů. Mám z toho takovou radost, že vám to musím napsat. Zkoušeli jsme kde co se střídavým účinkem. Až mi kamarádka poradila, že objednávají

ann (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

Když bude přítel jednu bradavku zubama hryzat a kousat a druhou nehtama mačkat
do běla aspoň 10 minut a pak naopak, určitě bude po lechtání.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

Lucinko nebude to dočasný já to mám zhruba pět let a je to čím dál horší.

Lucie (Po, 29. 1. 2007 - 21:01)

No jenomže mě právě mrzí že přítelovi nemůžu dopřát aby je mazlil, protože se mu to moc líbí.. Jenže mě ne.. Nevim jestli to bude dočasný, lechtá mě to totiž pořád:( Vlastně moment, je jediná chvíle, kdy si s nima může dělat co chce!!! Před orgasmem!! Jenže to je asi jaxi málo..

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 18:01)

nebo spíš naopak, jste štastný, já je moc citlivý nemám, ale mám ráda jejich laskání a dlouhý sání, sháním chlapa, kterej je na tohle ulítlej a dělal by mi to pořád

Lukas (Čt, 9. 9. 2021 - 10:09)

Klidně se ozvi budu ti to dě[email protected]

Tomas 15 let (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Pokud stále po tom toužíš, napiš mi. Na [email protected]

Zuza (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

Ahoj. No, někdy se mi tohle stává před menstruací. To mám bradavky hodně citlivé. Ale taky jak kdy... Někdy minimálně, někdy příšerně! Myslím, že to není nic špatného, žádná vada, nebo tak něco. Jen prostě dočasná citlivost... Asi to prostě budete muset oželet.. :-)

Lucie (Po, 29. 1. 2007 - 11:01)

Ahojky, chci se zeptat, jestli máte taky některá až moc citlivé bradavky. Přítel se jich nemůže málem ani dotknout, strašně mě to lechtá a je to nepříjemné.. nevadí mi hladí prsa (jako taková, ne bradavky!!!) ale na nich bych se zbláznila..

Reklama

Přidat komentář