Reklama

Anální kolík

Otto (So, 15. 1. 2011 - 13:01)

Odpověď Ottovi: Milý Otto....Díky, M!
Tedy, než si půjdu někam prohlídnout nějaký kousek, dej mi ještě prosím pár ryze technických informací.
1) Aby celý ten kolík nezajel dovnitř a nemusel se pak složitě lovit, musí mít venku nějakou zarážku. A taky neco, za co ho lze po skončení vytáhnout. Je to tak?
2) Průměr kolíku asi není všechno. Protože když zatlačím, čtyřcentimetrový trus vyjde bez větších problémů. (A obávám se, že šesti centimetry bych si už nejspíš natrhl zadek.)
Je tedy kolík nějak specielně tvarován, třeba zúžením (zeslabením profilu) v místě dírky anální? Tak, aby jej nebylo možno vypudit pouhým tlačením?
3) Jaká má být (přibližně) délka vnořené části kolíku (hloubka penetrace)?
4) Předpokládám, že zasunutí kolíku vyvolá v konečníku pocit naplnění a nastane cosi jako nucení na stolici. Je tedy třeba předem nějaká erotická předehra, aby se tento pocit překlopil do příjemna? Jak dlouhá a intenzivní by měla být?
Dík - a ať je vám fajn!

. (So, 15. 1. 2011 - 13:01)

To je aspoň slovo do pranice.
A ta blbá Kikina sem bude furt psát, že chlapi si nenechají stčit nic do zadku.
A přitom je to tak příjemné.
Mně se při tom vždycky nádherně postaví a to stačí, když mi tam manželka stčí dva prsty.

Marta N. (So, 15. 1. 2011 - 12:01)

Odpověď Ottovi: Milý Otto. Musíš zvolit správný tvar a průměr. Kuželovitý silikonový O průměru alespoň 4cm ti určitě nevypadne. My s přítelem používáme tento tvar o průměru 6cm, a drží naprosto perfektně a navíc fantasticky dráždí. Včera odpoledne, když jsme si to po obědě udělali, nechali jsme si je v sobě a šli na procházku.Asi po půlhodině chůze jsme byli tak rozdělaní, že jsme si to museli zase udělat. Vyzkoušej to a dej vědět, jak jsi dopadl. Ale už dopředu si dovolím usoudit, že dopadneš fantasticky a bedeš víc jak nadšený. Bohatý prožitek přeje M.

Otto (Pá, 14. 1. 2011 - 17:01)

ROZHODNĚ NEJSEM TEPLOUŠ,ALE...Jak je kolík zajištěn proti tomu, aby nechtěně nevyklouzl, třeba při napnutí břišních svalů, nebo během divočejšího orgasmu?

JARDA Z N.M. (Pá, 14. 1. 2011 - 17:01)

nj prostě jsi teplouš...a...ROZHODNĚ NEJSEM TEPLOUŠ,ALE NA DOPORUČENÍ JSEM KOLÍK VYZKOUŠEL A BYLO TO FANTASTICKÉ.kAŽDÉMU KOMU SE ŠUKÁNÍ UŽ TROCHU "OKOUKALO" DOPORUČUJI,ABY TO VYZKOUŠEL. JE TO NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO. JE TO VĚTŠÍ VZRŮŠO.

Milan (Pá, 17. 10. 2008 - 10:10)

Danka: Jestli Ti nebude vadit, že Ti poradí chlap, tak tady máš komplet návod:
http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-coitus-per-anum-pedicatio--a287.htm

Proč to bolí? (Čt, 16. 10. 2008 - 14:10)

Musíš se předtím dobře vykakat. To není legrace. Bolí to ty, co tam nemají volno, anebo nemají dobře namazáno. Doporučuje se klystýr, stačí jen trochu, vypláchnout konečník sprch. hadicí a pokud je volno a čisto na hlubku prstu, tak by už nemělo nic bránit penisu v cestě sem a tam :-). Pak už velmi dobře namazat. Kdo maže, ten jede :-). Zdá se to být legrace, ale je to životní zkušenost. Je dobré si to vyzkoušet nejdříve sama bez partnera, za pomoci nějakého předmětu. Když je nacvičeno, odzkoušeno nanečisto, určitě to pak půjde i naostro s partnerem.

Návštěvník (Čt, 16. 10. 2008 - 14:10)

Nebuď jeho otrok.

Danka (Čt, 16. 10. 2008 - 12:10)

Holky poraďte: Přítel mne neustále chce šukat do prdelky,ale mne to hrozně bolí.Dá se s tím něco dělat?

Aislinn (Út, 14. 10. 2008 - 07:10)

23. 4. 2008 22:48:02, Alexandr
Jmenuji se Alexandr a mám ho jako klandr! Iveta má pravdu, já bych to strkal taky do kteréhokoliv otvoru, jen kdyby se tam vešel!
Kdybys Ivetko, věděla, co cítím, když se mi plní žalud spermatem! je to nepopsatelně nádherné! Ještě že většina slečen není jako ty a celkem ráda si nechá všeliké otvůrky provrtati!

23. 4. 2008 23:01:18, Ing.Rousek
Sobeslaho, při svém horlivém nadšení si pleteš poněkud pojmy, sodomie je milování se zvířátky.

23. 4. 2008 23:03:40,
poznám,že někdo nosí kolík?

23. 4. 2008 23:06:24, Ing.Rousek
To víš, že poznáš, je třeba řádná revize prdelky.

23. 4. 2008 23:09:07, Sobeslaha
Mila Iveto, naprosto s tebou soihlasim. Je to nechutna praktika pricice se nasemu Panu Bohu. Kdo provadi takvou sodomii neprijde do nebe a budou ho olizovat plameny pekelne.

23. 4. 2008 23:09:53, Alexandr
Jmenuji se Alexandr a mám ho jako klandr! Iveta má pravdu, já bych to strkal taky do kteréhokoliv otvoru, jen kdyby se tam vešel!
Kdybys Ivetko, věděla, co cítím, když se mi plní žalud spermatem! je to nepopsatelně nádherné! Ještě že většina slečen není jako ty a celkem ráda si nechá všeliké otvůrky provrtati!

23. 4. 2008 23:10:30, Ing.Rousek
Sobeslaho, při svém horlivém nadšení si pleteš poněkud pojmy, sodomie je milování se zvířátky.

4. 5. 2008 03:38:23, petr
kolik z vás spí s plnym zadkem? :)

13. 6. 2008 16:57:52, Draha
Dotaz na všechny holky a kluky: jaký nejtlustší kolík se vám podařilo zasunout do zadku? Mně se jednou povedlo nacpat si tam kolík o průměru 6 centimetrů. Zadek jsem teda pak měla hezky uvolněnej, až moc.

14. 6. 2008 14:29:56, Aislinn
Ja porad nechapu, jaky to ma prakticky vyznam, muzete mi to vysvetlit?

Návštěvník (Út, 14. 10. 2008 - 07:10)

za 3 minuty 18 vterin

Mara (Po, 13. 10. 2008 - 23:10)

Ahoj, zažal jsem poůžívat anální kolík střední velikost. Chtěl bych se zeptat za jak dlouho asi docílím toho abych ho dosebe dostal lehce na poprvé?

Aislinn (So, 14. 6. 2008 - 23:06)

Ja myslel, ze to ma nejaky prakticky duvod.

Návštěvník (So, 14. 6. 2008 - 15:06)

Pro Aislina: Při určité poloze ti začne dráždit prorstatu a to je teprve slast:-). Takže doporučuju vyzkoušet!!

:-) (So, 14. 6. 2008 - 14:06)

aislinn nedelej se bez tak ho mas v prdeli vrazeny non stop

Aislinn (So, 14. 6. 2008 - 14:06)

Ja porad nechapu, jaky to ma prakticky vyznam, muzete mi to vysvetlit?

Miroslav Kambersky (Čt, 16. 9. 2021 - 13:09)

tlaci to na prostatu a ta te vzrusuje

Draha (Pá, 13. 6. 2008 - 16:06)

Dotaz na všechny holky a kluky: jaký nejtlustší kolík se vám podařilo zasunout do zadku? Mně se jednou povedlo nacpat si tam kolík o průměru 6 centimetrů. Zadek jsem teda pak měla hezky uvolněnej, až moc.

David (Ne, 2. 7. 2023 - 22:07)

Ahoj já si teď strkam do zadku nafukovací kolík o průměru 6,5 cm bez nafouknutí a produkují tak max 5x zatím

Latexsubik dans (Po, 15. 8. 2022 - 17:08)

Začínal jsem na 2cm a ted už dokážu do sebe dostát 8-9cm cílem je 12cm a potom double fisting

Reklama

Přidat komentář