Reklama

Anální kolík

Experiment (So, 10. 11. 2007 - 01:11)

Přesně o půlnoci jsem si ho tam také zasunul a řekl si, že ho vyndám zase až o půlnoci. Ale že by mě to nějak vzrušovalo nebo mi to masírovalo prostatu to teda ne. Jen jsem měl pocit, jako když se mi chce srát. Takže jsem ho v jednu zase vytáhnul. Ani já nejsem gay.

Prc (Pá, 9. 11. 2007 - 20:11)

Zklamu Tě... Nikdy jsem to nepoužil...

Reno (Pá, 9. 11. 2007 - 16:11)

Som muž, nie gay.. Analny kolík používam najčastejšie po klystýri. Analny kolík mávam zasunutý priemerne 24 hodín. Stane sa , že ho mam zasunuty i nieko?ko dní. Chodím s ním, pracujem s ním, dokonca i v plavárni s ním plávam. Pri dlhšom nosení v konečníku si priebežne namažem konečník a nemám s tým problém. Povedačky o vyťahanom análnom zvierači so ma sebe vobec nepobadal. Používam latexový kolík 14 cm dlhý a 4 a 2,5 cm hrubý.
Musim sa priznat, že nosenie análneho kolíka je velmi príjemné. Má to vraj dobrý vplyv i na prostatu

Prc (Pá, 9. 11. 2007 - 13:11)

No, Milane, a který tobě nejvíc vyhovuje?

Milan (Čt, 8. 11. 2007 - 17:11)

Prostě kolíky mají okraj, který nedovolí jeho úplné zasunutí.

http://www.eroticcity.cz/img/gallery/eshop/F/C/FC7570m.jpg

Pro fajnšmekry se dělají skleněné, které dovolí velmi dobře nahlédnout dovnitř.

http://www.eroticcity.cz/img/gallery/eshop/D/K/DKBS21001m.jpg

POkud budete někdy vybírat vibrační - pamatujte, že vibrace se zohlední jen u svěrače a nikoliv ve střevě. Takže Ti výrobci, kteří dávají vibrační jednotky na vrcholy kolíků, je asi nikdy v zadku neměli :-)

Kolíky bez patek existují také - ale řekněme, že je používají už dost zkušení lidé. Tady je ukázka nevibračních kolíků: /kde jsem našel na počátku dvě chyby)

http://www.eroticcity.cz/img/gallery/eshop/D/K/DKBS21001m.jpg

a tady jsou vibrační:

http://www.eroticcity.cz/vibratory-dilda-koliky/456?gl=g&tr=datum&sl=46&pk=456&so=0&hl=&ak=&type=&idteorie=

Vyzkoušený a recenzovaný je typ masážního kuličkového análního kolíku, který testovaly 3 dámy a shodly se na jeho vyjímečnosti.

http://www.eroticcity.cz/rotacni-analni-kolik/OR.561223?sl=46

Asi mě za ty odkazy zavřou - ale myslím, že takhle máte už úplně jasno.

Silva (Čt, 8. 11. 2007 - 15:11)

Milane, jak to myslíš zvýšený okraj proti zaklouznutí?

Milan (Čt, 8. 11. 2007 - 15:11)

A ne jednou. Těch případů je poměrně hodně. Zeptej se kohokoliv na pohotovosti. Já sbírám některé extrémní příběhy a zatím 100% vede ten, kdy měla holka ve vagině kulečníkovou kouli a kvůli podtlaku jí nebyli schopni vyndat. Nakonec museli někam na zubní pohotovost, kde se do té koule vrtal otvor a a do něj nějaké táhlo a pak pomocí drénů se tam vedl pod tu kouli vzduch. Asi strašnej trapas. Jo a ještě jsem chytil storku jak měla holka (cca 15 let) v análu malého robertka a asi se otevřel a zranil jí, protože musela na chirurgii - tam ho asi 30 minut vyndavali pomocí nějaký rozveračů, ale největší masakr nastal, když přijeli rodiče a ten robertek byl maminky a ta tu holčinu hned v ordinaci zfackovala.
Pak jsem dostal příběh nějakého chlapa, který si udělal vibrační anální vajíčko z kindervajíčka a motůrku. Samozřejmě že když zatáhnul za kabel, tak se rozpůlilo a vytáhnul jen jednu polovinu. Ale ta druhá tab byla hloboko a kloboučkem dovnitř, takže vytlačit jí je nemožné.
Asi si nikdo nedovedeme představit, co ty lidi zažívaj, když to vysvětlujou. V tomhle případě asi věnoval dospívajícímu synovi kindervajíčko a ten mu řekl, ať si to strčí do pordele :-)

zvědavá (Čt, 8. 11. 2007 - 14:11)

Milane, to se fakt někomu stalo?

Milan (Čt, 8. 11. 2007 - 13:11)

Míra - Nic na tom není. Partnerka s ním i spí.

Ostatní - používajte skutečně originální kolíky s patkami - dávám teď dohromady článek a strastech gynekologických ambulancí a hlavně chirurgií - do zadku může obyčejný vibrátor zajet jak horkej nůž do másla - ale nemusí jít ven. Takže každej kolík by měl mít zvýšený okraj proti zaklouznutí.

Mira (Čt, 8. 11. 2007 - 09:11)

Máte někdo zkušenostli s nošením análního kolíku delší dobu (pár hodin,...)?

Waerl (Ne, 28. 7. 2019 - 01:07)

Kolik vhodnej velkosti a hrubky sa da nosit cele hodiny, dokonca i spat s nim.

Petr (Ne, 17. 6. 2007 - 17:06)

Má holka si pořídila takovou zajímavou pomůcku, vypadá to jako půlka gumovýho balónu a je to s vibrátorem. Je to asi 25 cm v průměru a sedí se na tom. Ona tvrdí, že ji to vzrušuje. Je to možný? Dovnitř se jí to nedostane ani kousek:)To některé ženské vzrušuje už jenom vibrace na zadku zvenku? To abych měl strach ji svézt na motorce:)

David (Čt, 8. 2. 2007 - 17:02)

A kde je možný potkat Lilu? :)

shi (Čt, 8. 2. 2007 - 17:02)

netvrdil jsem, že jsem holka. Na druhou stranu nebylo podle ničeho poznat, že jsem kluk, takže jsem rád, že v tom už máme jasno.

lila (Čt, 8. 2. 2007 - 13:02)

Je to bajecna vec jak v kundicce tak v zadecku, uz 4 roky to pouzivam a nikdy se toho nevzdam a to je mi teprve 24 eheheh

David (Čt, 8. 2. 2007 - 13:02)

Přesně tak.

Návštěvník (Čt, 8. 2. 2007 - 11:02)

shi: Jak asi mělo lidi napadnout, že jsi chlap???

shi (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

nevim ale asi je ten pravý čas zmínit, že jsem orientován výhradně na ženské pohlaví. Což nemění skutečnost, že mám rád anální kolík.

Gordol (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

Dvojpáček a šlapátek je dostatek, taky plivátek a drbátek se vyrobilo dost, aby se vnitřní trh nasytil

Default User Image
Gordol (Út, 5. 3. 2024 - 18:03)

Hned hrňte se do hrozných hradů.

Reklama

Přidat komentář