Reklama

EPAM

Návštěvník (Ne, 21. 12. 2008 - 17:12)

Je to jako se vším - na někoho Epam působí,na někoho ne.Mě Epamy nepomohly,ani švagrovi a dědovi,ale někomu třeba pomohou.

eva (Ne, 21. 12. 2008 - 12:12)

ahoj Jano,Mám výborný zkušenosti s epamem 20 ,to je epam ,který obsahuje propolis,mumio,ženšen,lékořici a dalších asi 15 bylin,nemohu si ho vynachválit,měla jsem obdobné problémy jako ,jelikož epamy a borise tichanovského znám již 5 let tak jsem ani jiné přípravky nabrala....celou zimu jsem byla neustále nemocná,chřipky,zápaly plic,teploty,malátnost a to několik let po sobě..no byla jsem zoufalá....začala jsam užívat epam 20 6krát denně 10-20kapek a do 14 dní jsem se vydrchala z toho nejhoršího,pak jsem dávkování snížila na 3krát denně 10 kapek...a během dalšího měsíce jsem se z toho uplně dostala a to byla ještě zima...od té doby jakmile na mě leze dhřipka tak nasadím silné dávky a během pár dní nemoc odrazím,ale preventivně beru každý den epam 20 1-3 krát denně pod jazyk měsíc,další měsíc epam 20c,další měsíc epam 20d a tak celý cyklus opakuji znovu....ted jsem již rok neměla žádnou chřipku,bronchitidu ani teplotu,je to fakt skvělé co epam dokáže,kupuji ho ted přes internet www.epam.eu s pozdravem jana

jana (So, 20. 12. 2008 - 21:12)

nemáte někdo zkušenosti stěmito přípravky na časté chřipky,vždy když přijde podzim,tak se nemohu zbavit chřipek,mám časté bronchitidy a to trvá prakticky celou zimu a dost mě to trápí...vyzkoušela jsem gemotterapii,joalis,grešíka...a bez úspěchu,epam jsem nezkoušela,tak jestli by mě někdo poradil jaké epamy užívat nebo jak působí děkuji za radu...

Natura (So, 20. 12. 2008 - 21:12)

Já o účinnosti EPAMu vůbec nepochybuji. Naprosto věřím, že to může pomoct. A přeji vám to.
Jen prostě nám to nepomohlo, to je vše. Epam není všemocný, jako žádný lék.

markéta (So, 20. 12. 2008 - 15:12)

milá Naturo,v jedné větě jsem skutečně psala,že bývá vrozená,výchovou.....tím jsem vyčítala několik možností,nebo kombinací důvodů zdravotního problému,tedy jsem se nepopíralo co jsem napsala....je mi líto,že to nezabírá,asle mám kamarádku,která má děcko,které prakticky nemluví,špatná koordinace pohybů a u ní to pomáhá,je otázka,jak dlouho jsi ten epam užívala,v jakém dávkování...jaké další léky ,které případné zlepšení mohli zakrýt tím,že vyvolali zhoršení stavu.....to je dost složité téma,ale jak jsem psala,každý je jiný...

petr (So, 20. 12. 2008 - 14:12)

já nevím....o čem je diskuse mezi vámi dvěma,ale mohu říct,že epam, a to epam8,zachrá?il babičce nohu a posléze život,když ji doktoři jen tak z plezíru chtěli uříznout nohu v kyčli,...lili jsme epam přímo do rány ,po týdnu doktoři už chtěli řezat jenom v koleni ,pak v kotníku a po dvou měsících ji pustili s oběma nohama a to díky epamu 8!!!!!!! je to skutečně bomba!!!!

Natura (St, 17. 12. 2008 - 06:12)

Markéto,
v jednom příspěvku píšeš zároveň, že je dyslexie vrozená, a v téže větě, že je způsobena špatnou výchovou...
Víš co je to dyslexie?

Samozřejmě nikdo nečeká zázrak od jedné pilulky (ale jsou to kapičky, víš :-), navíc můj syn má postižení vážnější, než LMD a dyslexie. Také jsem nečekala "vyléčení", jen zmírnění příznaků. Má toho za sebou víc, těch léků, tak tohle byl jeden v řadě.

markéta (St, 17. 12. 2008 - 00:12)

mohl,ale nepomohl.....jak jsem psala,každej je naprostop rozdílný....,pokud jde o dyslexii tak tam by hlavně mohli zapracovat rodiče......,tak jak píšete dieta nezmění celou životosprávu,tam je zapotřebí udělat mnoho dalších kroků,tak je to i s epamem .....ale já s ním mám velice dobré zkušenosti.....a dyslexie,často vzniká španou výchovou v rodině,ve škole,bývá vrozená....,spoléhat se na to že si vezmete nějakou pilulku a ta dá dopořádku mysl malého dítěte je přeci hloupost..

Natura (Po, 15. 12. 2008 - 16:12)

Jinak pro doplnění VVV jsou i jiné vady, i ty,co se projeví v tom mikroskopu :o)
Jen předpokládám, že na Downův syndrom by nikdo nečekal, že pomůže EPAM, že.

To je jasný.
Na dyslexii apod. už by ale mohl.
Pokud jde o "práci na sobě", tak to u dětí jen stěží dosáhnem.
To je jako s dietou. Sama o sobě nezmění celou životosprávu.

Natura (Po, 15. 12. 2008 - 16:12)

VVV je zkratka pro vrozené vývojové vady.
LMD, TS, apod. Takové vady, co nejdou najít v mikroskopu při vyšetření, (jako třeba porucha chromozomu apod.), ale přesto jsou, projevují se.

markéta (Po, 15. 12. 2008 - 14:12)

prosím o vysvětlení choroby VVV já na epamy nemohu dopustit protože mě pomohly

markéta (Po, 15. 12. 2008 - 14:12)

nenaleznete žádný lék na všechno!!!!! já jsem jenom psala své zkušenosti a co vím o epamech tak oni mají nastartovat přirozené procesy v organismu,ale tu hlavní práci musí každý udělat sám,což je změnit se ,změnit návyky,být více snášenlivější...taky záleží na stupni a délce užívání,myslíte si že třeba antidepresiva pomáhají a že se jich vyrojilo....skoro vubec ne tak v 1 procentu lidí a je to jediný lék na depresy!!!!,ale to je na delší diskusi...a každý člověk je naprosto originál,pokud nenajdete stejnou sněhovou vločku,tak jak rozdílný musí být člověk a různé reakce na léčbu....

Natura (Po, 15. 12. 2008 - 07:12)

Jenže EPAM není lék na všechno. Na VVV zjevně nezabírá, to je to, jsem chtěla říct.
Všem. komu pomohl, to samozřejmě moc přeji. :o)

markéta (Po, 15. 12. 2008 - 01:12)

já mám také dobré zkušenosti s epamem a to jaterním po dvou měsíčním užívání se výrazně zlepšily jaterní testy a to jsem tedy užívala pouze epam 35,jiné doplnky jsem ani nezkoušela

Jana (So, 13. 12. 2008 - 12:12)

Takoví je člověk zhltnout pilulku,nebo nějaký bylinný lék a čekáme na zázrak....s EPAM 1000 mám výborné zkušenosti,měla jsem nezhoubný nádor na mozku a skutečně zabral....,ale musí na sobě také člověk pracovat,čím je choroba hlubší a delší je zapotřebí bezmezné trpělivosti....denně jsem tři čtvrtě roku užíval epam 1000 a cvičila hodinu denně komlex borise tichanovského automasáž babičky alakájevy dá se sehnat na dvd na regeneraci a omlazení organismu a věřte nebo ne nádor je pryč.....s pozdravem Jana

Jana (So, 13. 12. 2008 - 11:12)

Takoví je člověk zhltnout pilulku,nebo nějaký bylinný lék a čekáme na zázrak....s EPAM 1000 mám výborné zkušenosti,měla jsem nezhoubný nádor na mozku a skutečně zabral....,ale musí na sobě také člověk pracovat,čím je choroba hlubší a delší je zapotřebí bezmezné trpělivosti....denně jsem tři čtvrtě roku užíval epam 1000 a cvičila hodinu denně komlex borise tichanovského automasáž babičky alakájevy dá se sehnat na dvd na regeneraci a omlazení organismu a věřte nebo ne nádor je pryč.....s pozdravem Jana

Jana (So, 13. 12. 2008 - 11:12)

Takoví je člověk zhltnout pilulku,nebo nějaký bylinný lék a čekáme na zázrak....s EPAM 1000 mám výborné zkušenosti,měla jsem nezhoubný nádor na mozku a skutečně zabral....,ale musí na sobě také člověk pracovat,čím je choroba hlubší a delší je zapotřebí bezmezné trpělivosti....denně jsem tři čtvrtě roku užíval epam 1000 a cvičila hodinu denně komlex borise tichanovského automasáž babičky alakájevy dá se sehnat na dvd na regeneraci a omlazení organismu a věřte nebo ne nádor je pryč.....s pozdravem Jana

Natura (So, 8. 11. 2008 - 13:11)

Vyzkoušela jsem na synovi EPAM 1000, ale bez výsledku. Na jeho poruchu je to slabý. :-(

mirka (So, 8. 11. 2008 - 12:11)

výboně mě zabral epam20 na posilnění imunity,několik let jsem mívala tak10 krát do roka silné chřipky,neustále nachlazená,chřipky přecházeli v bonchitidu až zápal plic.začala jsem pravidelněužívat epam a můj stav se až neuvěřitelně zlepšil...žádná bronchitída zápaly plic a když dostanu chřipku tak jse z ní hned venku a tu chřipku dostávam tak 1-2 doroka epam 20 je skutečně úžasnej

petr (Ne, 11. 5. 2008 - 18:05)

Výborný je Epam8 s mumiem,sice je dražšší než ostatní epamy,ale suprově hojí,zachránil mi hnisavý palec před uříznutím....lil jsem si ho přímo do rány..supr.

Reklama

Přidat komentář