Reklama

úzká vagina

Mam uzkou vagin (Pá, 15. 3. 2013 - 18:03)

Nedělat to :DAhoj Nelo já mám zase malej penis,určitě by pasoval.

Uzká vagina (Pá, 15. 3. 2013 - 17:03)

Gynegolog jen tak mezi...Takovou uzkou vaginu mít doma tak sem spokojenej lepší jak vrata do garáže.Ota

... (Čt, 26. 11. 2009 - 15:11)

Máš-li ho malého nezoufej, vraž ho do úlu a zabouchej!!

ota (St, 18. 1. 2023 - 00:01)

To že ho má malého tak za to nemůže je smutné že si někdo dělá srandu zjeho neštěstí .

Otakar (Po, 24. 5. 2021 - 10:05)

Blbečku-on za to nemuže co mu pánbuch nadělil

meski (Čt, 26. 11. 2009 - 13:11)

mam maleho co mam robit???

nany (Pá, 2. 10. 2009 - 20:10)

mám problém s pohlavním stykem,již 2 roky s manželem nemůžeme praktikovat sex z důvodů,mé úzké a suché vaginy,je mi 57 let,už jsem vyzkoušela gely a stálá bolest a pálení přetrvává,slyšela jsem o aplikaci kolagenových injekci,ale nevím kde bych je sehnala,děkuji

Petr (St, 18. 1. 2023 - 00:01)

Před dvěma roky ten problém si neměla .

Nella (So, 4. 8. 2012 - 13:08)

ahojte mam uzku vagina...Nedělat to :D

Kristýn (Ne, 22. 7. 2012 - 00:07)

A pak, že je malej penis k...Není to jen v lubrikaci, vzájemné rozměry vážně hrají roli (ženy jsou různé v úzkosti i délce). U muže ale nejde ani tak o délku, jako o obvod. Pro Otu - ANO! věř mi, že je spousta holek, co "při akci" více rozparádí právě malý penis, dokáží si to totiž užít hned od začátku. Ono totiž, "tlustý a úzká", to vyžaduje prvotní rozjezd pomaaluuu (více kol je už v pohodě). S vášnivou rychlovkou jsme se už rozloučili, prostě se musí pozvolna hloubit :D. Osobně, i po společných letech, co bych za to dala, kdyby můj drahý měl žížalu :D

Kristýn (Ne, 22. 7. 2012 - 00:07)

A pak, že je malej penis k...Není to jen v lubrikaci, vzájemné rozměry vážně hrají roli (ženy jsou různé v úzkosti i délce). U muže ale nejde ani tak o délku, jako o obvod. Pro Otu - ANO! věř mi, že je spousta holek, co "při akci" více rozparádí právě malý penis, dokáží si to totiž užít hned od začátku. Ono totiž, "tlustý a úzká", to vyžaduje prvotní rozjezd pomaaluuu (více kol je už v pohodě). S vášnivou rychlovkou jsme se už rozloučili, prostě se musí pozvolna hloubit :D. Osobně, i po společných letech, co bych za to dala, kdyby můj drahý měl žížalu :D

ota (Po, 4. 6. 2012 - 15:06)

Zdravím.Myslíte že existuje nějaká žena,které by nevadil ba naopak vzrušoval malý penis?

Ondra (Po, 21. 5. 2012 - 22:05)

A pak, že je malej penis k hovnu. Ony i ty holky maj různé velikosti a to je dobře.

Honza (Po, 21. 5. 2012 - 20:05)

Jediné pořádně namazat...Zasouvat do uzké kundičky je supr vzrušující ta těsnost. Jednou jsem šukal vjezd do pískovny to čvachtalo jak kráva.

radič (Po, 21. 5. 2012 - 20:05)

S přítelem jsme spolu přes...Jediné pořádně namazat kundičku a drobátko i sebe pro uvolnění..

carlos (Po, 21. 5. 2012 - 14:05)

S přítelem jsme spolu přes..."Zoufalá Lenko" zdá se mi, že vaším problémem bude spíše nedostečná lubrikace (prostě nejsi dostatečně vlhká) a pak se to může zdát že si úzká, jak on se tam nemůže dostat.

11 letý kluk na (Po, 21. 5. 2012 - 13:05)

oooooooooouahahaa oh vagína.to bych hnedka vošukal oh fff oh oooh o o o h joooo chce někdo šukat z mojím camp rdlíkemm

mam ho 6cm

zoufalka-lenka (So, 5. 11. 2011 - 13:11)

S přítelem jsme spolu přes půl roku, ale stále ještě nedošlo k pohlavnímu styku. I když jsme se o to již několikrát pokoušeli, stále neúspěšně. Zdá se mi, že mám úzkou pochvu. Vždy, když se přítel pokouší do mě dostat, bolí to a dostane se jenom do půlky, dál to nejde. Stažím se mu pomoci a správně ho nasměrovat, ale i tak to nejde. Opravdu nevím, co s tím. Zkoušeli jsme i různé polohy. Máte někdo podobný problém či víte, jak to vyřešit?

Nina (Pá, 17. 6. 2011 - 17:06)

Je mi 18 roků a mám ji taky úzkou,že se do mně kluk dostává těžko a hodně to bolí i přes gel. Musí opatrně a pomalu,ale to se zase často okamžitě udělá než je ve mně celý. Prý ho to vzrušuje jak to do mně nejde a tlačího to na pinďoura.
I já jako Mirka mám úzkou vagínu spojenou s problémy při čůrání. I když se mi che ukrutně, tak to nejde nikdy prudce ze mně ale a malým proudem a hodně dlouho to trvá a když tlačím, tak se to urychlí. Doktor zjistil nějaký drobný srůsty.Navrhl operační úpravu,ale toho se bojím. Radši budu čůrat déle.

Adélo (Pá, 17. 6. 2011 - 13:06)

Já ji mám taky ouzkou a tak s přítelem používáme gel a musíš si při tom podržet pysky.Věrča.

Reklama

Přidat komentář