Reklama

TARLOVOVA CYSTA

anicka (Ne, 11. 11. 2007 - 19:11)

Ozvyte sa niekto.Prosim

anicka (Út, 30. 10. 2007 - 21:10)

ahoj ja mam tiez cysty uz 8 rokov uzivam tramal ,teraz momentalne mam naplaste na stlmenie bolesti neviem co bude dalej prosim kto ma s tym skusenosty nech sa mi prosim ozve budem velmi vdacna moja adresa anna.cizova"post.sk

ANICKA (St, 10. 10. 2007 - 19:10)

AHOJ ja mam tiez cysty asi osem rokov mam strasne bolesti uzivam tramal aine lieky od bolesti uz som s toho zufala ze nemozem plnohodnotne zit lebo som stale nadopovana liekmi.PROSIM o radu lebo zatial je to velka neznama v SK.Prosim kto vie nieco viac nech poradi

Milena (Čt, 9. 8. 2007 - 11:08)

Ahoj Terko, mě operovali na ortopedii v Praze na Bulovce. S tím zvětšováním nevím, protože třeba ta moje měla 7 cm a od začátku jistě taková nebyla... Ty bolesti jsou fakt hrozný. A kde ty cysty přesně máš? Je pravda, že to operovat nikdo nechce, protože je to náročný, ale kdyby mi na ní nepřišli, tak už bych touhle dobou pravděpodobně asi nebyla. Nechci tě nijak vystrašit, píšu to proto, aby jsi se nenechala odradit a zkoušela víc doktorů dokud ti nějaký nepomůže.
Já to zkoušela 2 roky skoro denně a všichni si mysleli, že simuluju, pak jsem ale měla štěstí.
Měj se hezky, šetři se a hlavně ty doktory uháněj, aby ti za pár let nebylo ještě hůř. Ahoj! Kdyby jsi se chtěla ještě na něco zeptat, tak piš na e-mail n.milena"centrum.cz

Tereza (Po, 6. 8. 2007 - 16:08)

ahoj, chtela bych se te Mileno zeptat, kde te nakonec operovali nebo spis , kde ti to nakonec vylecili. Ja mam dve cysty sice jsou male, a prave proto mi doktor rekl, ze tyhle je tezke nejak operovat nebo provest radikalni zakrok,ale stejne me boli zada jako cert.A je pravda, ze cysty se nemohou zvetsovat, protoze tohle mi doktor taky oznamil, ze vic nenarostou, ale tomu moc neverim, protoze bolesti se stale zhorsuji, takze podle me cysta take musi rust, predem diky za odpoved

Milena (Po, 30. 7. 2007 - 10:07)

Ahoj, je mi 21 a v 18 mi zjistili Tarlovovu cystu velkou 7 cm sakrální oblasti (pokrývala pět obratlů kostrče) Před tím jsem měla 2 roky šílené bolesti a nikdo na to nepřišel. Když došlo na operaci, tak ani sami doktoři nevěděli jak to operovat, učili se na to, a pak už to šlo velmi rychle. Hrozilo, že nebudu chodit, ale to se naštěstí nestalo. Bohužel dodnes mám velké bolesti a obtíže nikdy zcela nevymizí, protože ta cysta tam napáchala velkou "škodu"-zničila obratle (mám nové) a některá nervová zakončení (proto ty bolesti) Radím, aby každý kdo má něco podobného šel na operaci co nejdříve, nutil doktory, aby ho léčili, protože pak zcela se vyléčit už je problém.
Nicméně lékaři co mě operovali jsou machři a moc jim děkuji, že chodím!

Fekina (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Dobrý deň prajem.
Prosím Vás,buďte taká láskavá a napíšte mi,kde Vás operovali.Potrebovala by som vedieť aj
konkrétne meno lekára.Za informáciu Vám veľmi pekne ďakujem. Želám hlavne veľa zdravia Anna.

Milan (So, 25. 6. 2022 - 07:06)

Som po operácii a mám hrozné bolesti vie mi niekto poradiť

reana (Ne, 17. 2. 2019 - 07:02)

Prosím kde vás operovali napište mi na email [email protected] Děkuji

Štěpánka (St, 25. 7. 2007 - 15:07)

Nevím vůbec nic.Jestli již něco víte,prosím,ozvěte se!Díky.

Anna (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

Aj ja mám problém s touto cystou, je ve?ká 11x18 mm, t?pne mi noha. Nevie sa čô idem robiť ani na koho sa obrátiť.

ywetta (Pá, 23. 2. 2007 - 18:02)

mam tiez cysty jenu 4cm a druhu 2cm davaju my len tablety tvrdia ze to je zlozita operacia

ywetta (Pá, 23. 2. 2007 - 18:02)

chcela by som vediet ci aj Vam robia problemy dost mi oslabuju nohy a tak tiez mam tlaky v krizovej oblasti ak moste odpiste na email ywetta02"azet.skdakujem

ywetta (Pá, 23. 2. 2007 - 18:02)

mam tiez cysty jenu 4cm a druhu 2cm davaju my len tablety tvrdia ze to je zlozita operacia

Ludmila (Čt, 8. 2. 2007 - 17:02)

Mám Tarlovove cysty diagnostikované, ale zatia? mi ich neliečia, lebo sú mňa aj podozrenia na iné choroby. Údajne tieto cysty patria k zriedkavým ochoreniam chrbtice. Ak sa liečite, prosím napíšte mi viac. Ďakujem, ?udmila

Jitka (So, 12. 8. 2023 - 23:08)

Zdravím mám také tyto problémy nežijí mám nestabilitu ukrutně bolesti pořád a bohužel od toho špatný blikající zrak. Nikoho to nezajímá dala mě antidepresiva že cyst si nemám všímat. Spadla jsem 3x. Dle mě to vzniklo od zánětu neléčeného měsíce a pozitivni borelióza nekecena..prý to má každý. Antidepresiva prý na snížení bolesti. Nenávidím a nechápu tak hloupě doktory. Už nemůžu chodit

Jitka (So, 12. 8. 2023 - 23:08)

Zdravím mám také tyto problémy nežijí mám nestabilitu ukrutně bolesti pořád a bohužel od toho špatný blikající zrak. Nikoho to nezajímá dala mě antidepresiva že cyst si nemám všímat. Spadla jsem 3x. Dle mě to vzniklo od zánětu neléčeného měsíce a pozitivni borelióza nekecena..prý to má každý. Antidepresiva prý na snížení bolesti. Nenávidím a nechápu tak hloupě doktory. Už nemůžu chodit

Kamila (So, 9. 12. 2006 - 20:12)

Dobrý den, pokud máte někdo výše uvedenou nemoc nebo víte nějaké informace s ní související, byla bych vděčná za příspěvěk nebo zprávu na můj email. Děkuji

Reklama

Přidat komentář