Reklama

Čurání do vany

teris (Po, 2. 2. 2009 - 13:02)

přítel se jednou předemnou počůral do vany a přišlo mu to hrozně legrační:-)

Franta (So, 31. 1. 2009 - 14:01)

Klidně do vany je to super.Jenom najit nějakou zprizněnou duši

Del (Pá, 30. 1. 2009 - 13:01)

No, tak já bych nepustila vodu dřív, než bych se došla vymočit normálně na wc..už jsem tak naučená, že sedojdu vyčůrat a pak se jdu osprchovat..ale vim, že se cůrá do vany po porodu, kdy to hrozně bolí a ta voda to tlumí..Jinak můj přítel je uchyl a když čůrám do wc, tak tam strká ruce a prý ho to vzrušuje..tak já nevim...

Vojtik (Pá, 30. 1. 2009 - 12:01)

ja i muj kluk do vany curame uplne normalne a spis nam to prijde sexy!!!!
vetsinou na to oba hned hupsnem :-)
nojo my kluci se proste umime milovat

teris (Čt, 29. 1. 2009 - 17:01)

na mě to jde taky hned jak pustím vodu, ale s přítelem ani před ním jsem to ještě nezkoušela,zní to zajímavě.

y (Čt, 29. 1. 2009 - 17:01)

copak čůrat do vany když se meješ je ještě normální ale do umivadla kde si člověk mije ksicht a tak to je divný, můj otec v umivadle nejen čůrá ale meje si tam i prdel a to vám řeknu že to je nechutný a to dost jelikož ten pocit když si tam meju obličej sem sklonená,mám u toho pocit jako bych měla hlavu v prdeli :) zní to srandovně ale je to tak, a je to hnus.....

hovnous (Čt, 29. 1. 2009 - 17:01)

tak to je prdel já sem do vany i vysral ale horší to bylo uklidit

x (Po, 12. 1. 2009 - 00:01)

Hm fakt čurání přes kalhotky je děsně rajcovní,u chlapa se mi líbí,když mu to vytéká nohavičkou trenek a při tom se mu rozrůstá flek po trenkách,nádhera!

Jarekvotava."se (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Ja mam 30 let a ma pretelkyne ma 20 let a ja se rad divam kdyz pritelkyne cura rad ji pritom lizu a rada se necha vysetrovat merim ji teplotu v pochve cevkuji ji a na noc ji davam plinecku a ona se do ni pses noc vicura a ja ji rano prebalim ji se to moc liby a ja se oni rad staram

Jano (So, 17. 11. 2012 - 23:11)

Do vany se běžně čůrá, je však lepší, když u toho nikdo další není. Do bazénu bych nikdy něčůral.

Jako.

jo (So, 17. 11. 2012 - 22:11)

byli jsme nedávno na plese i...tak to ti tak budeme věřit.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Doma chčiju jen do sprchovýho koutu, je to pohodlné nemusím dávat pozor abych něco vedle nepochcal.

daniel (So, 17. 11. 2012 - 22:11)

byli jsme nedávno na plese i se známema,s Borisem jsme trochu popili šli jsme se vychcat ale když ty naše ocasy tak nádherně trčely z poklopce ven tak nás to tak vzalo a zalezli do kabiny,začali si navzájem kouřit a pak honili tak že všechny zdi kolem postříkali bylo nám moc dobře a pak jsme se vrátili k manželkám ty nic nevědí jak si ženatí chlapi tajně užívají.super.

viktor (So, 17. 11. 2012 - 22:11)

já klidně pochčiju každého,vždy se to kažemu libilo,jan to ze žaluda valí.mńam.

Boryš (Pá, 27. 7. 2012 - 22:07)

Čurání do vany má tu výhodu, že se do ní trefí i ten, co má sám problém trefit se do dveří. Teda pokud si nezapomene spustit gatě.
Beztak to z vany i ze záchoda teče do stejný kanalizace. Vana se snadno ocáká sprchou dočista dočista, tak vo co gou.

čuralinka (Pá, 27. 7. 2012 - 21:07)

miluju curani a muj kluk taky cura do umyvdla a ja do vany dys se mi nechce jit na zachod tak du curat du curat vany normalka nee :-P

jiřina15 (Pá, 27. 7. 2012 - 21:07)

Nedavno se mi sverila...pride mi normalni curat do vany nebo do rybniku kdys se koupu nebo v lese to je jedno proste je to normlani curat kdys se mi chce tak se proste vycuram a neresim to kam :-)

peefreak (St, 25. 4. 2012 - 17:04)

Jednou v zimě jsme přišli k mé tehdejší přítelkyni totálně zmrzlí zvenku a protože byla doma její matka, tak hned šup do vany, abychom se zahřáli. Přítelka za chvíli hlásí: "Já jsem zapomněla jít čurat, když jsme přišli." Říkám: "Tak čurej!" Jak jsem ji držel za ruku, tak jí tak hezky cukala v synchronu s lulinou, jak docvrkávala...
Bylo to mooooc fajn, škoda, že jen jednou...

Lasista (Pá, 30. 3. 2012 - 16:03)

jasně, taky chčiju do umyvadla... nechce se mi zvedat, pochcat a zas dávat dolu prkýnko. Do umyvadla se krásně trefím, pustím vodu, zacákam umyvadlo a je to...

Fr. Konečník (Pá, 23. 3. 2012 - 20:03)

jednou jsem potkal sousedku jak si to žene ven z doma z kufrem, sračky ji padaly na chodník, šel zrovna táta a povídá kam se seret s tím kufrem, paninko. a ta stará lvice mu povídá, ále mám na záchodcích manko, příjde kontrola a tam tam nosím hovna z naší famílie.

Reklama

Přidat komentář