Reklama

Čurání do vany

Václav (St, 7. 11. 2007 - 20:11)

Já když přijdu domů z hospody vožralej jak dobytek, tak spím ve vaně, můžu tak chcát v leže.

majka (St, 7. 11. 2007 - 18:11)

teplá moč mi pomáhá na revma

majka (St, 7. 11. 2007 - 18:11)

teplá moč mi pomáhá na revma

mike (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

brrr docela zvracák ale jsou lidé co to i pijou tfuj!

Návštěvník (Pá, 12. 10. 2007 - 02:10)

Za chvilku si dám spršku a vyčurám se do vany,je nesmysl zbytečně zacházet na toaletu,no a ještě si při tom užiju.

Lucka (Čt, 11. 10. 2007 - 02:10)

no můj přítel čůrá taky do umyvadla a když se zrovna chystá navštívit záchod,tak při čůrání vždy sedí...Jinak já do vany při mytí čůrám též,ale před přítelem se asi stydím...Myslím si,že je to úplně běžná věc...

mike (Po, 8. 10. 2007 - 19:10)

bravo právě si popřel funkci ledvin....

Pavel (Ne, 23. 9. 2007 - 12:09)

No samozřejmě, lidi co blbnete? Vždyť to skončí ve stejný stoupačce, ať se vyčuráte do vany nebo do záchoda. A pokud se štítíte vlastní moči, tak se vraťte do školy do hodin biologie. Vždyť je to vaše přefiltrovaná krev, nic víc, nic míň. Kdyby byla jedovatá, otrávila by vás, dokud vám ještě kolovala v žilách. Moč zdravého člověka je sterilní látka.
To že se vyčuráte do vany nebo do sprchy, v tom nehledejte žádnou úchylku, ale jen a jen vaše dětství. Dobu, kdy vás maminka přebalovala, protože jste měli v plenkách mokro. A v tý koupelně se můžete vlastně jakoby počurat, jako když jste byli malí. Proto je to tak příjemný a milý. Dělá to skoro každej, jen se o tom stydí mluvit. Je to normální.

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 01:09)

Já se vyčurám při každém sprchování,hned to odtéká,myslím,že to dělá většina lidí-účinek teplé vody.Nicméně piss je velice vzrušující forma erotické činnosti.

miros (So, 22. 9. 2007 - 18:09)

takto doma ukájím různýmy způsoby ukájím chtíč,manž.na to ale není,té stačí obyč.sex

miros (So, 22. 9. 2007 - 18:09)

čurám na sebe do pusy,ve sprše i vaně,po pivě je to sladké a perverzní

Jane (Ne, 8. 7. 2007 - 20:07)

My ti rozumíme puccmane, stačí to napsat jen jednou.

puccaman (Ne, 8. 7. 2007 - 19:07)

já do bazénku aj kakám :P

puccaman (Ne, 8. 7. 2007 - 19:07)

já do bazénku aj kakám :P

kiki (Čt, 24. 5. 2007 - 20:05)

normalne chčiju do vany i do bazénu...nebudud kvuli nejakejm lidem lizt na zachody,a navic je to mose sterilní moč :) a navíc,co moře,tam se vypouštěj všechny fekálie :ú tohle je už jedno...

Fico (So, 19. 5. 2007 - 01:05)

Ja chcim aj do kondomu.

Louskal (Pá, 20. 4. 2007 - 18:04)

Víš co, Bzoukale, neřeš to, já to proberu s přítelkyní, za chvíli jí čekám, udělám jí pomrdáníčko, a ona nejlíp posoudí, jestli o mám čůráka chcíplýho nebo roztřepenýho. A do PET-flašky holt chcát nebudu. Dík za radu, koupím si mlíčko, i když se po něm vždycky poseru, ale co bych pro čůráka neudělal. Tam se vejde pohodlně a je to bez problémů

brunda (Pá, 20. 4. 2007 - 17:04)

Možná že by se měl Louskal do té lahve vysrat. Tuhým to půjde líp trefovat.

Bzoukal (Pá, 20. 4. 2007 - 17:04)

Louskale to musíš mít toho ptáka chcíplého nebo se ti třepí.Tak si sežeň lahev od mléka ta je širší. Znám holku co se trefí do pet-lahve a ani kapičku neuroní vedle. Konečně je to tvůj problém, možná kdybys porádně oškrábal žaluda od těch sraček,možná že bys to pak trefil. Chcaní zdar a do lahve vzlášť!

Louskal (Pá, 20. 4. 2007 - 15:04)

No fakt mám 3,5 cm. Nejsem buzík, viděl jsem jenom kundičkový čůrací dírky a ty bejvaj pořádný. Tak nevím, kolik má mít chlap. Asi je 3,5 moc, když skoro všichni bez problémů chčijete do PETky a neteče vám to kolem. Už jsem na to přišel. Večer na tohle téma pokecám s přítelkyní, ta už pár pánských chcacích dírek viděla, tak mi může poreferovat, jestli je 3,5 moc nebo akorát. Doteďka se ale o tom nezmiňovala jako o něčem zvláštním.

Reklama

Přidat komentář