Reklama

Agresivita dnešních důchodců

... (Po, 5. 8. 2013 - 11:08)

Tady důchodci dělají čest...A Vy víte, že to píše skutečný důchodce? Nemůže to psát třeba jenom provokatér, který se potom jenom baví těmi reakcemi?
Všechny diskuze jsou zde napadány více či méně duševně vyšinutými jedinci, kteří se zde v anonymitě mohou projevit jako hrdinové.

nemyslím si že (Po, 5. 8. 2013 - 10:08)

Myslím si, že zbytečně...hrotí debatu.
Tato diskuse je plná zloby až až. Závist, má pravdu.

chichi (Po, 5. 8. 2013 - 10:08)

Já se musím smát, jak jsou někteří důchodci omezení. Viz. předchozí příspěvky.
Na 2. stranu jsou mi u prdele, žiji si svůj život a pokud mi nezasahují do toho mého, ať se staví třeba na hlavu.

Rola (Po, 5. 8. 2013 - 10:08)

Tady důchodci dělají čest záhlaví diskuze. Nadávat mladým do fetek a kurev a přát jim brzké chcípnutí svědčí o něčem. Pisatel hezký život jistě nežije, spokojený člověk nemá tohle zapotřebí. To píšu na rovinu, i když mladá nejsem. mladí to dnes lehké nemají, v této době, v této zemi...nicméně vztek starých lidí -důchodců-jistě ne všech, jsou mezi nimi slušní lidé ( mladí i staří jsou slušní i ti horší, tam není rozdíl )pramení z vědomí, že sice mohou dlouho spát a čumět v bedně na kdeco, třeba se přejídat, ale mnozí už aktivně žít nemohou a nemají tolik možností jako mládí. Prostě nejlepší odžito, to je realita. A je to v pořádku a je to spravedlivé, na ten konec dojdem všichni. Tak co se štěkáte...

... (Po, 5. 8. 2013 - 08:08)

Jak krásně reaguje český...Myslím si, že zbytečně hrotíte debatu.
Již ten nick máte zbytečně agresivní.
Ale to je jen můj názor do diskuze. :-)

Vasková (Po, 5. 8. 2013 - 08:08)

Vás mladý je potřeba...No vy jste ale zlej, agresivní dědek.

Do mě !! Ulevte (Po, 5. 8. 2013 - 06:08)

Jak krásně reaguje český závistivý človíček, každý po svém, každý podle svého pohledu.
Plný závistí, zloby a hlavně neschopnosti.

Láska zvítězí nad nenávistí?
Kdepak Havlíčku Havle, pěkně jsi to posral.
Tak se ukaž malý český človíčku, co dokážeš?

Skrytě, za sklem bojovat. Tak do mě. Tak jak to umíš.

Rentiér (Ne, 4. 8. 2013 - 22:08)

Ale co to meleš. Ve 4 se...P.S.
Jo abych nezapomněl.
Potom si dám ke svačině pár banánů a rozmyslím se, do kterého z hypermarketů pojedu ten den nakupovat za svůj štědrý státní důchod. :-D

Rentiér (Ne, 4. 8. 2013 - 21:08)

Rentiére, oni v devět...Ale co to meleš. Ve 4 se nasnídám, do 6 kouknu na net a pak ještě hodím chrupec třeba do 11. Doufám, že Ty z toho teď nebudeš spát celou noc. :-D

hm (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Rentiére, oni v devět...Od 4 nemůžou spát, ale lehnout si můžou kdy chtějí.

senior (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Pod sebou?To budeš mít v mém věku ty, jestli se dožiješ.

senior (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Pod sebou?To budeš mít v mém věku ty, jestli se dožiješ.

:) (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Vstanu a mám vyděláno.Pod sebou?

senior (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Vstanu a mám vyděláno.

Ale (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Tak, až zítra ráno...Rentiére, oni v devět nechrupkají, ale jsou nasraní, že od 4 nemohou chrnět. Holt stáří...

:D (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

paní pod nickem "Do...Jak se baba pochválila :))

:) (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

4.8.2013 18:26 -...Bába hádavá.

Zlý vidí zlo. (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

4.8.2013 18:26 - Emilku,

Píše nadávejte mi?...

a číst tě chlapečku nenaučili? Ta baba jasně píše: Do mě !! Ulevte si.

tleskám (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

paní pod nickem "Do mě!! Ulevte si." Žije aktivní život, nebojí se vyjádřit svůj názor ani před lidmi, kterými cloumá závist a nepřejícnost. Nejsem důchodkyně, ale pamatuji, jak to kdysi bývalo, takže kdo byl slušný tehdy nemá problém si slušnost zachovat i teď. Užívejte si, paní, a ať Vám k tomu slouží zdraví

Rentiér (Ne, 4. 8. 2013 - 19:08)

Ano. Důchodci si opravdu...Tak, až zítra ráno půjdeš nebo pojedeš do rachoty, si vzpomeň, jak si důchodci ještě slastně chrupkají a vzteky třeba pukni. Závistivče.

Reklama

Přidat komentář