Reklama

Jak bolí játra????

jana (Čt, 9. 11. 2006 - 20:11)

To bylo slušný,úplně jsem se pobavila.Co s člověkem udělá,když má každý jiný názor a nikdo ne a ne ustoupit.Jsme jenom lidi a ještě ke všemu každý jiný.

Návštěvník (St, 8. 11. 2006 - 11:11)

A mozek bolí?

to: drzá a hlou (St, 8. 11. 2006 - 11:11)

Tak jsem si až teď přečetl, co jsi napsala. Už nevím, jestli se mám smát, nebo ti nadávat, nebo něco jiného. Ale asi jsi pořádně mišuge. Nejsi ty romazlenej jedináčkovskej fracek, rodinný idiot a mámina ostuda? Taky asi kadíš v bytě po koutech a kadíš a kadíš a kadíš, že? A určitě i slintáš. To bude ano. No a to woo-doo, to je něco, normálně se mi z toho zastavily větry! Tak už mě konečně "odvůduj" ať si můžu pšouknout. Ale možná že ta bolest jater ti tak tlačí na mozkové pozůstatky, že za to ani nemůžeš, chudinko. Spi sladce, Barbíno třináctiletá.

Rachel (Út, 7. 11. 2006 - 19:11)

dorka
Dej si do pusy roubik a bez se polit ledovou vodou!Kup si somatologii a studuj az se z tebe bude kourit!
No co ti na to jako napsat...jedine rict:cha cha,che che,chi chi,cho cho:)))

I. (Po, 6. 11. 2006 - 08:11)

Játra prostě nebolí!!! Bolí okolní orgány. Je to v knihách a lékař mi to také potvrdil.

dorka (Ne, 5. 11. 2006 - 10:11)

Samozřejmě vy odioti, že ZDRAVÁ játra nebolí. ('to tady ani nikdo netrvrdil!!!!!!!). Ale jsou-li napadená nějákým onemocněním /infekcí, nádorem, cirhózou, nebo jak říká jakaka jsou-li zvětšená atd...) tak bolest vyvolají!!

jakaka (So, 4. 11. 2006 - 22:11)

Játra nebolí, pouze jsou-li zvětšená, mohou tlačit na orgány kolem.

jana (So, 4. 11. 2006 - 11:11)

Tady si myslím,že má někdo dost

dorka (Pá, 3. 11. 2006 - 14:11)

idiote, idiote, blbečku, grázle, frajere libovej a bolí a bolí a bolí a bolí a ty se jdi vycpat!!!!!!! Až tě pořádně skřípnou tak si na mě vzpomeň!!!!!! Právě jsem na tebe vyzkoušela woodoo tak to bude brzo!!!

pro tu dorotu n (Pá, 3. 11. 2006 - 14:11)

Idiotka jsi ty i s tvou máti a fotrem! Ještě jednou a naposledy - játra NEBOLÍ, bolí to všechno okolo, NE SAMOTNÁ JÁTRA! Toto si opiš, nebo vytiskni a dej přečíst své "doktorce", ať se stydí. V IKEM-u jí to její kolegové vysvětlí ještě dopodrobna ale tam se sotva odváží s tak dutou hlavou. Ať raději vrátí diplom.

dorka (Pá, 3. 11. 2006 - 14:11)

Tak a máš to ty idiote!!!!

rozinka (Pá, 3. 11. 2006 - 13:11)

Ptala jsem se doktora, jestli můžou játra bolet. Říkal, že např. při cirhóze ne, ale při zánětu jater ano.

dita (Pá, 27. 10. 2006 - 10:10)

Anonyme pokud vím tak tady nikdo nehlásá žádné svaté písmo, ale pouze vlastní zkušenosti.

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 09:10)

To není o urážení ale o tom, že když něco nevím nemám to hlásat jako písmo svaté a spíš se zamyslet, jestli ti druzí nemají náhodou pravdu. Rachel to popsala ještě detailněji a v příspěvku o něco dřívějším se také zasvěceně píše i o žlučníku a slinivce.

dita (Pá, 27. 10. 2006 - 08:10)

Teda já žasnu jak se kvůli takové prkotině dokážete hádat. Proboha asi si ta holčina (dkdk) prošla svým peklem. Tak ji nemusíte tak urážet ne? Moje maminka umřela na rakovinu jater a taky měla bolesti. Nikdy jsem nepřemýšlela jestli ji bolí či nebolí játra. Prostě trpěla a je to.Myslím, že když je zasažen orgán (jakýkoliv( nějakou infekcí nebo nádorem tak bolí. To mi nevymluvíte. Nebo mně budete taky urážet!! Na to kašlu. Proboha buďte trochu tolerantní na lidi, kteří mají jiný názor a něco si prožili!!

Rachel (Čt, 26. 10. 2006 - 11:10)

dkdk
Hele,ale ted vazne,ty ses neucila nikdy ve skole,ze jatra neboli?Kdyby sis alespon neco o tom vyhledala na netu...ale ty jen takhle kvakas do vzduchu a jeste blbosti!
Vis co te to bolelo pri zlotenece?Mela jsi zvetsena jatra=pocit tlaku v brise je zpusoben zvetsenim jater a napnutim jejich vazivoveho pouzdra!Tehdy zacinas "citit" sva jatra!!!Hele,kup si knizku o anatomii a nehadej se snama-nekdy je vhodne trochu investovat do sveho vzdelani:)

to dkdk (St, 25. 10. 2006 - 12:10)

Zklidni se, nebo tě zase budou bolet játra.

Anina (Út, 24. 10. 2006 - 15:10)

A nehádejte se....

dkdk (Út, 24. 10. 2006 - 14:10)

Bez dalších slov- ty ten největší hulvát jaký se tady vyskytuje. Jsi póvl. Tvůj slovník je otřesný. Netolerantnost z tebe přímo srší.

Anina (Út, 24. 10. 2006 - 12:10)

S tou žlutostí jsem to slysela a o té "nebolesti" jater také. Proto se to snažím vypátrat. Žloutnout začíná nejdřív bělmo (prý??!!)To já nemám. Možná, že to může být žlučník, kdo ví. Koliku jsem nezažila nikdy, jen tu tupou bolest.....

Reklama

Přidat komentář