Reklama

Náušnice u kluků?

Wendy Zapletalo (Po, 17. 7. 2017 - 23:07)

Nausnicky jsou pro holčičky...když vidím kluka s náušnicema tak bych mu viliskala. Smrad jeden a holka bez nausnicek to je taky hnus

Tony (Čt, 6. 7. 2017 - 11:07)

A ještě mi může koupit pozlacený řetízek s botičkou na konci, s kterým může kroužit na prstu. Už jsem to dlouhatánské roky neviděl, ale před 30 lety to bylo v Hamburku poznávacím znamením jedné subkultury.

Petra (Čt, 6. 7. 2017 - 10:07)

Já nechala synkovi v první...Když jsi mu už dala náušnice nezapomeň na řetízek a naramek a prstýnek a ještě oblečení.

Tony (Ne, 2. 7. 2017 - 19:07)

To si tim vynahrazujes holku...Mnohé mají dvoucifirné IQ počínající sedmičkou a tak si myslí, že jejich synové jsou panenky.

Ajax (Ne, 2. 7. 2017 - 18:07)

Dívčí bohužel jsou a...Pokud vim klukům se dava jedno ucho jenom takže už musíš bohužel mu dat holćici náušnice.

Člověk si zvykn (Ne, 2. 7. 2017 - 18:07)

Kedze mu slusia a zvykol si...i ne šibenici. jaktěživ žádný, co ji okusil, neprotestoval.

Člověk si zvykn (Ne, 2. 7. 2017 - 18:07)

Kedze mu slusia a zvykol si...i ne šibenici. jaktěživ žádný, co ji okusil, neprotestoval.

Aja (Ne, 2. 7. 2017 - 18:07)

Dívčí bohužel jsou a...To si tim vynahrazujes holku tak mu nezapomeň koupit řetízek a.naramek a ještě oblečení a taky.nezapomeň na lodičky at se v tom naučí chodit ze začátku na malým podpatku.můžeš mu taky nalakovat prsty.pokud tieto chceš tak mu nezhańej pánské náušnice může nosit dámské.

Ajax (Ne, 2. 7. 2017 - 18:07)

Dívčí bohužel jsou a...To jako mu koupíš pánské kruhy.

Miquele (Ne, 2. 7. 2017 - 14:07)

Kedze mu slusia a zvykol si na ne, tak by som mu ich nechal a druhe nausnice by som riesil neskor. Okolie si bud zvykne alebo nie... ich problem.

Magdalena Wagne (Ne, 2. 7. 2017 - 14:07)

Kludne mu tie detske nausnice...Dívčí bohužel jsou a zamknuto je má taky protože jinak by mu nedržely už jsou staré. Tak pak budu s ním muset jít na odemčení. Aspoň je neztratí jsou staré snad několik generací ale nikdy je zatím neměl v ouskach kluk. No ale sluší mu al říkám že je jak holka a já chci aby byl kluk co má klučičí náušnice a ne holčičí. Takže za dva měsíce vyměníme.

Tony (Pá, 30. 6. 2017 - 12:06)

Svědčí mu pouze jenom v chorobných a úchylných hlavách. Je to pouze ukájení jejich úchylek.

Miquele (Pá, 30. 6. 2017 - 11:06)

Kludne mu tie detske nausnice nechaj dlhsie, popripade mu ich daj aj zamknut. Co na tom, ze su dievcenske, ked mu svedcia. Ja aj ako dospely si tiez obcas taketo detske s cervenym kamienkom dam.

Tony (Pá, 30. 6. 2017 - 11:06)

O tom psát nebudu. Já si s tím jako děcko užil dost a od té doby jsem na stupidní nápady matek alergický. Moc dobře vím, co pak jiná děcka dovedou.

Magdalena Wagne (Čt, 29. 6. 2017 - 23:06)

To se netýká náušnic, ale...A co se teda stalo?

Tony (Čt, 29. 6. 2017 - 02:06)

A jakou máš ty zkušenost?To se netýká náušnic, ale jednoho stupidního nápadu mé matky, který mi přinesl mnoho utrpení a letitého výsměchu od spolužáků, až když jsem v 15 letech odešel z domova, tak jsem se tomu výsměchu zbavil.Jenže ta hloupost mé matky, která by mne radši viděla holčičkou zcela narušila můj vstah k ženám. Mohu obdivovat pouze krásu jejich těla, toť vše. Chcete aby váš syn vaší blbostí dopadl podobně?

Magda Broskvová (St, 28. 6. 2017 - 23:06)

Ty náno si neuvědomuješ,...A jakou máš ty zkušenost?

Tony (Út, 27. 6. 2017 - 23:06)

Já nechala synkovi v první...Ty náno si neuvědomuješ, jaká traumata mu můžeš způsobit. Vím, co v tomto děcka dovedou, mám s tím vlastní zkušenost.

Wendy Zapletalo (Út, 27. 6. 2017 - 23:06)

Protože podle fotek se...Ale jak už jsem psala má teď pořád už asi dva týdny ty dětské nausnicky po mě a vypadá jako holčička až mu za měsíc a půl dám nějaké klučičí pak možná. Pochybuji že si chceš dát zlaté zapínací dětské náušnice s červeným kamínkem.

Lukáš (St, 21. 6. 2017 - 15:06)

Nevím proč bych někomu...Protože podle fotek se rozhodnu zda si dam náušnici nebo ne.

Reklama

Přidat komentář