Reklama

Náušnice u kluků?

Jarda (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Ja taky nosil náušnice a nepotenzo se z toho. Co je na tom špatného? Mě propichli usi jako malému a nosil jsem náušnice které taky mnozí považují za holčičí no a

Tonda (Čt, 24. 8. 2017 - 17:08)

To je vskutku zajímavý...také by mně zajímalo jak to s níma bude dál. ale myslím že holka už možná za pár měsíců začne se strojením líčením atd. nebo se toho budou držet co nejdéle. hlavně je asi změní jejich partneři.takže stačí aby se jeden zamiloval.

Lukáš (Čt, 24. 8. 2017 - 16:08)

Jezdíme na setkání...To je vskutku zajímavý přístup. Nejdůležitější však je, že jim to vyhovuje a všichni jsou spokojení. Jsem zvědavý, jestli budou k nerozeznání ještě za takových 5 let, až budou oba dospělí, ale to už se asi nikdy nedozvím.

Tonda (St, 23. 8. 2017 - 08:08)

A jaký to pak jako mělo...já jestli jsem to dobře pochopil. tak právě tím byli dvojčata, ani kluk ani holka. když dá každému jiné tak už je odliší. když bude kluk v dlouhých vlasech tak bude jako holka když holkav krátkých bez náušnic bude jako kluk. takže krátké vlasy podle kluka náušnice podle holky. mohla dát holku bez náušnic v dlouhých a kluka dlouhé vlasy a také by to byli dvojčata, ale také lákadlo poro taková hovada co tady občas píšou.

Magda Broskvová (St, 23. 8. 2017 - 08:08)

a zapomněl jsem napsat že...A jaký to pak jako mělo smysl tak mohla dát holce větší náušnice a klukovi nechat ty pecky a nebo naopak.

Stela (Út, 22. 8. 2017 - 14:08)

TADY NEVIM CO BYCH NAPSALA, KDYBYCH MOHLA KLUKOVI DÁT NÁUŠNICE A DÍVAT SE JAK SE MU SMĚJÍ A ON SE STYDÍ. NEBO MU JE TRAPNĚ KDYŽ S NIMA PŘÍJDE DO PRÁCE. TAK TO BY MNĚ BAVILO. JENŽE DNESKA JE MÁ KDE KDO TAK TO NENÍ ONO.

Tony (Út, 22. 8. 2017 - 14:08)

Na 80% dětí zneužitých pedofilem je v pohodě a přeci je to přísně zakázané.

malý příběh (Út, 22. 8. 2017 - 13:08)

Jezdíme na setkání...a zapomněl jsem napsat že je známe od čtyř let a prý je takto vedla od narození.

malý příběh (Út, 22. 8. 2017 - 13:08)

Jezdíme na setkání přátel jedné firmy. Potkáváme tam jednu rodinu už dlouhá léta. Paní je velmi atraktvní inteligentní dáma vybraného chování.Je velmi podobná Kateřině Brožové. On obyčejný chlap co pracuje u bagru. Mají dvojčata. Od mala ty děti od sebe nerozeznáte. Takové Když je vidíte živí kluci roštáci. Krátké vlasy, mikiny, kalhoty, tenisky. Když příjdou blíž tak si všimnete že mají v uších malé stříbrné pecičky. No a až když je maminka osloví tak zjistíte že jedno je holka a druhé kluk. Dnes jim je asi kolem 14-15 a tu holku poznáte jen tak že má prsa. Z počátku než jsme se dostali do obrazu, tak jsme opravdu nevěděli co jsou. A když se s nima dnes bavíte, tak i těm dětem se líbí že jsou jako zkutečná dvojčata. Holka nechce dlouhé vlasy a kluk nechce sundat náušnice. A líbí se jim jak to jejich maminka hezky vymyslela. V tomhle případě ji ze všech těch lidi co tam s ní příjdeme do styku nikdo neodsuzuje a pouze se ji občas někdo zeptá jak sebrala odvahu dát klukovi náušnice a jestli ji nechybí strojit si a čančat holčičku.

Tonda (Út, 22. 8. 2017 - 12:08)

V aquaparku byl jednou jeden...to jo. to mi také příjde jako výmysl. malý kluk s pírcem v pupíku??? nikdo by si nevzal na triko mu to píchnout a doktorka by zavolala sociálku. je zajímavé že všichni odpůrci náušnic u kluku píšou o malém klukovi který musel nosit s kamínkem a trpěl protože si ho pletli s holčičkou. já ani můj syn náušnice nemáme ale nevím o nikom kdo je má a trpí. všichni co znám s náušnicema tak jsou v pohodě.samozřejmě myslím ty co jim je dali rodiče v dětství.

jo (Út, 22. 8. 2017 - 08:08)

V aquaparku byl jednou jeden... a ráno ses probudil mokrej s rukou v roskroku

Magda Broskvová (Út, 22. 8. 2017 - 00:08)

V aquaparku byl jednou jeden kluk ten mel nausnice stribrne kruhy s kaminky a navic piercing v pupiku. Kluk byl tam s matkou ktera vypadala a mluvila dost jednoduse. Kluk mel asi taksest let. Ja jsem dceri pak musela vysvetlovat proc ten kluk ma nausnice a proc ma jeste jednu v pupiku. No proste pripad...

Steve (Út, 22. 8. 2017 - 00:08)

Mám plno kámošů, kteří...To bude beztak zase přejmenovaná Zuzka ... ne?

Tony (Po, 21. 8. 2017 - 17:08)

Mám plno kámošů, kteří nosí náušnice a přitom nejsou homodějové. Ale vnucovat to malému klukovi je přes čáru.

náhodný návštěv (Po, 21. 8. 2017 - 16:08)

Moje přítelkyně nosila náušnice jako malá, protože to bylo správné. Od 15 let je nenosí. Nějak ji to nebaví a nemá tu potřebu.

Milan (Po, 21. 8. 2017 - 09:08)

Možná náušnice zlepšují...Proč by mi měli vadit? Mám je od mala jsem na ně zvyklí. Nosi je spousta chlapu. Nikdy mne ani nenapadlo jako malého přemýšlet nad tím jestli je normální že mám náušnice. Viděl jsem v telce a potkával spoustu chlapů co je měli.Přišlo mi to stejné jako že kamarád má kolečkové brusle a já je nemám.

Jiří (Po, 21. 8. 2017 - 09:08)

Na tuto debatu tady občas narazím a pročítám si co je nového. Musím říct že když si odmyslím ty urážlivé připomínky známých firem, tak jsou některé příběhy zajímavé. Kdy by čekal že z takové drobnosti, často i přehlédnutelné může být téma na několik let. A obzvláště v dnešní tak extravagantní době.

Jitka (Po, 21. 8. 2017 - 07:08)

A TEBE NAUŠNICE NEVADI ŽE...asi né když je nosí. možná si v pohodě zvykl a neřešil to.

Pavel (Po, 21. 8. 2017 - 01:08)

Jeden spoluzak mel ve druhe...Možná náušnice zlepšují pravopis, tak si dej aspoň jednu.

real (Po, 21. 8. 2017 - 00:08)

Já měl malé pecičky s... A TEBE NAUŠNICE NEVADI ŽE JE MAŠ

Reklama

Přidat komentář