Reklama

Náušnice u kluků?

Ajax (Pá, 7. 10. 2016 - 00:10)

To bych jim dala grazlum abi...A ty máš náušnice.

Marie (Čt, 22. 9. 2016 - 12:09)

Slyšely jste slovo pána

Magdalena Norko (Čt, 22. 9. 2016 - 09:09)

To bych jim dala grazlum abi nosily náušnice chlapci místo holek co je to za zvrácenost kluk s náušnicema potřebuje akorát vyliskat a sundat je holka bez náušnic asi taky lidí jsou prasata

M (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

...Už to tu bolo niekde spomínané že v určitej časti švajčiarska je zaužívané, že nenosia náušnice dievčatá ale chlapci.

A co je toto ?? (St, 21. 9. 2016 - 10:09)

https://www.youtube.com/watch?v=1QZbaQCRCY0

TonyV (Po, 12. 9. 2016 - 08:09)

Nemám nic proti tomu, když někdo nosí co chce. To však nn ení případ některých nán, které klukům vnucují náušnice.

Marie (Po, 12. 9. 2016 - 08:09)

Nechci tě nějak...Takže preferuješ stádovitost? Teď už to není in? Já kašlu na to co je teď in. Život je krátky a neměly by sme se ŕídit takovými stupidními pravidly co je teď in. Já nosím co chci a nerídim se okolím.

Máma dospěláka (Po, 12. 9. 2016 - 05:09)

Prostě můj syn bude nosit...Nechci tě nějak ovlivňovat, ale náušnice u kluků byl hit tak v osmdesátých letech

Tony (Po, 12. 9. 2016 - 04:09)

Prostě můj syn bude nosit...Chudák kluk když májehomáma menší IQ než samice velkého přežvykavce či malého hrabivého ptáka.

real. (Po, 12. 9. 2016 - 00:09)

Prostě můj syn bude nosit...jake ma naušnice v ušich a nechceš abych mu poslal kruhy do uši,

Jiřina Kolesova (St, 7. 9. 2016 - 23:09)

Prostě můj syn bude nosit náušnice protože se mi to líbí a Kašlu na názor okolí . On to jednou pochopí že mu už v jeho šesti letech slušely. Už je nosí tři měsíce a bude je nosit dokud uznám za vhodné.

Tony (Út, 6. 9. 2016 - 12:09)

Co máte stále s tou dírou?...Vůbec jsi nepochopil můj příspěvek.

Jinak si nemusely při přičapnutí sundávat kalhoty. Dlouhá sukně vše zakryla.

Jan (Út, 6. 9. 2016 - 12:09)

Co máte stále s tou dírou? To jako že ženy nosily dřív sukně aby byl bezproblémový přístup k díŕe?

Tony (Út, 6. 9. 2016 - 11:09)

Ty jsi vypatlaná. Holky...Pokud chce ten kluk nosit náušnice a sukýnku dobrovolně, proč ne? Až bude velký, tak si bude moci nechat uříznout dařbujána a nechat si vyvrtat mezi nohy díru.

m (Út, 6. 9. 2016 - 11:09)

Ale přeci jen kalhoty u...Ty jsi vypatlaná. Holky mužou nosit všechno a kluci nic. Že jo ? Když už to má být tak, že klucí nemají nosit náušnice tak ať holky a ženy nenosí kalhoty a ať nosí jenom sukně.

Magdalena Norko (Út, 6. 9. 2016 - 09:09)

Ale přeci jen kalhoty u holek a náušnice u malého kluka jsou rozdíl dceři se ty náušnice líbí protože jsou větší a výraznější než má ona ale říkala že u kluka je to divné a ja si myslím taky. Prý ho spousta lidí považuje za holčičku kvůli tomu no prostě matka je asi vypatlana když kluka takto znemožňuje nausnicky patří jen holcickam a kluci by je neměli nosit mělo by to být zakázáno holky to je něco jiného když vidím holku bez náušnic tak mě to taky sere

Marie (Út, 6. 9. 2016 - 08:09)

Jeden kluk chodí s dcerou do...No vysvětli jí to tak jako jí vysvětluješ proč holky nosí kalhoty....

Steve (Út, 6. 9. 2016 - 01:09)

Ještě by měl nosit minisukýnku .... :-D

Babicka (Út, 6. 9. 2016 - 00:09)

A jake má nausnicky?

Magdalena Norko (Ne, 4. 9. 2016 - 23:09)

Jeden kluk chodí s dcerou do první třídy a taky v obou uších docela vyrazne náušnice prostě to nechápu má krátké vlasy tak ani nevypadá jako holka ale jako kluk s náušnice na no prostě hrůza jak to mám dceři vysvětlit když se mě na to ptala proč ten kluk má v ouskach nausnicky?

Reklama

Přidat komentář