Reklama

Náušnice u kluků?

pacient MuDr.Ch (Ne, 24. 10. 2010 - 13:10)

Pamatuji si na doby,kdy muž se choval jako Muž a nepotřeboval se zdobit jak debil.

Petra (Ne, 24. 10. 2010 - 12:10)

Mě se u kluků líbí naušnice pouze v bradavce a nikde jinde, je to vzrušující.

Magda (Ne, 24. 10. 2010 - 09:10)

To mě se teda naušnice u kluků líbí nevim co proti tomu máte?

Hmm (Ne, 24. 10. 2010 - 09:10)

Vždycky se mi příčili...A kníra si holíš?

I.J. (So, 23. 10. 2010 - 21:10)

Vždycky se mi příčili kluci s naušnicemi a s dlouhými vlasy taktéž. A to jsem mladá moderní holka, ale tohle prostě nesnesu.

pani DREVNATA (So, 23. 10. 2010 - 20:10)

kluk ma byt kluk a nenosít holčiči oblečení. dnes jsem viděla ve školce kluka s náušnicena.no děsný kluk s náušnicena..ptala jsem se jestli je holcicka ale on ze je kluk tak ja nato ze on ma nausnicky tak je teda holka on čucel jak buk. ze je holka.k holčičkám náušnice proste patří.ale kluk s náušnicena no proste hnus neco uz pamatuji a názor nezměním.my mit takového kluka is holčičima náušnicena tak se mu posmívaní protoze je holka.hnus fialový.

lll (Čt, 14. 10. 2010 - 15:10)

čau je mi oms a nosim pecku v nose a dneska si nechám propíchnout uši. rodiče říkaj že když budu hodnej tak že si budu za měsíc moct udělat tetování. tak čau nechte si taky udělat pecku. nebolí to.

lll (Čt, 14. 10. 2010 - 15:10)

Co říkáte na to, když...hustý

Marti (St, 6. 10. 2010 - 09:10)

mě se mali chlapečci s...Ahoj, náš Pavlík má od tříl et propíchlá obě dvě ouška, teď je v první třídě, nikdo se mu nesměje, nikomu to nevadí, líbí se jim to a jemu taky. Teď má v obou ouškách malé zlaté pecičky, ale když je nějaká příležitost měníme mu je klidně i za visací. Manžel žádnou náušnici nemá a já mám jen jednu pecičku v nose navíc. Nevidíme na tom nic špatného. Malí chlapci by už dnes klidně mohli dostávat náušničky jako holky a nemělo by se to v dnešní době vůbec řešit. Když se to rodičům líbí, tak proč ne. Až budou kluci starší a nebude se jim to líbit, můžou to kdykoli vyndat

buk (Pá, 3. 9. 2010 - 22:09)

mě se mali chlapečci s náušničkami líbí, je to pekne stejně jako u holčiček.

Martin 27 (Pá, 13. 8. 2010 - 20:08)

Náučnice u kluků mi moc vkusné nepřijdou a takový piercing u kluků/holek mi přijde děsivý až někdy nechutný. Třeba takový piercing v puse vůbec nechápu, kdyť to musí vadit, poškozovat ret, zuby a hezké to tedy taky moc není (můj pohled). Mám tedy raději přirozenost a ne hlavu prošpikovanou ocelí.

štěpán (Čt, 12. 8. 2010 - 10:08)

já mám naušnici a jemi teprve 12 tak coje na tom nemusí mít jen holky naušnice

pítrs (Út, 10. 8. 2010 - 23:08)

Jsem kluk a nosim střední kruhy a velice se mi to líbí a 2 pecičky a ještě si s kamaradkou nechame nastřelit jednu naušnici prostě sem ulítlej na naušnice už od mala,at kluci nosí naušnice ted se nosí vše už je to dobou i holkám se to líbí a chtějí to na klukách.

Nemužu víc než (Út, 10. 8. 2010 - 22:08)

Jak se někdo může...Je to tak přisla moda naušnice u kluku přiklanim se k tomu když ma mit kluk naušnice tak ne moc velke třeba středni kruhy.

real (Út, 10. 8. 2010 - 22:08)

Pracuji jako prodavačka v...to je fajn

Anne (Ne, 1. 8. 2010 - 14:08)

Nechávám to volně...

bulacin (Ne, 1. 8. 2010 - 14:08)

no teda já když vidím chlapečka co má v uších zlaté náušničky a tak vypada jak holka tak jsem na rozpacích a je jich čím dál víc je to ted asi nova moda propichovat chlapečkům obě uši a dávat náušničky a to ne vždy nějaké nenápadné ale i větší.

JEDINĚ (Ne, 18. 7. 2010 - 23:07)

NÁUŠNIČKY CHLAPEČKŮM!!!

Tomik (Pá, 16. 7. 2010 - 15:07)

kecy na neco sem se ptal

jana (Pá, 16. 7. 2010 - 14:07)

Jak se někdo může pozastavovat nad tím, že chlapeček má náušničky dneska. Vždyt to chlapečkum sluší uplně stejně jako holčičkám. Jestli budu mít chlapečka, tak mu dám náušničky stejně jako holčičce, co je na tom jako? nechapu!

Reklama

Přidat komentář