Reklama

Náušnice u kluků?

Tomáš (Pá, 2. 1. 2015 - 18:01)

Bohužel Peťo je to tak,že co je v modě hned hodně maldých žen a maminek nechá dělat svým capartům,nastřelit ouška nebo propíchnout,udělat obřízku co nejdříve a pak se uvidí co bude dál,je to pravda.

Péťa (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

Když tady na doktorce pročítám různá témata a vidím názory některých matek,běhá mi občas mráz pozádech!Je úchylné,co by některé z vás udělaly svým malým synům.Nejlépe hned po narození obřezat,nastřelit náušnice a Bůh ví,s čím přijdete zítra,skálopevně přesvědčené jak svým synům děláte dobrou životní úroveň!Zkuste se někde všechny sejít dohromady-máte reálnou šanci založit úchylnou sektu pomatených slepic:-)))

Dáša (Pá, 2. 1. 2015 - 09:01)

Jsem kadeřnice a jednou za čtvrt roku pravidelně chodí chlap kolem 40 asi a nosí nnaušnice v obouch uší různé kroužky větší menší silnější a v lévém uchu má dvě pecičky,a párkrát měl i vysací i když měl kratší vlasy tak ty naušnice mu slušely i dobře zvolené kroužky nosí,jsem pro aby chlapy nosily naušnice ale at se rozhodnou svobodně.Párkrát jsem vyděla i piercing v nose a to už je odvaha.

magda (Po, 29. 12. 2014 - 09:12)

Spousta chlapu tu psala ze jim rodice nausnice vnutili. Nekteri je dostali dokonce za trest. Je lepsi kdyz to chteji samy. Ale nakonec pokud ja svemu synovi dam propichnout usi a dam mu nausnice tak je to ma vec. Je to moje dite a jesrli ma nausnicky o tom rozhoduji jako rodic ja co me dite nosi a cim jej ozdobim.

Petr (Ne, 28. 12. 2014 - 19:12)

Všechny vás tady zdravím a přeji krásný rok 2015,od 11 nosim naušnice většinou různé kroužky,pecičky,skusil jsem i vysací,moc se mi líbí naušnice jaký máte názor je to druh úchylky nebo né?Pište názory?

Pavel (Pá, 26. 12. 2014 - 14:12)

Nic se nemá přehánět, ale náušnice jsou nyní běžné u žen i mužů. Jde spíš o vkus, co se komu líbí a co komu sluší.
Ovšem trochu tolerance a ohledů by neškodilo.

petr (Pá, 12. 12. 2014 - 07:12)

já myslím že to odsuzování opravdu vede u mnoha lidi k problémům. moje sestra náušnice neměla a ve třinácti je chtěla. nemohla sebrat odvahu a tak přesvědčilamně at jdu s ní. máma nás vzala na nastřelení. já je mám do dnes. sestra to nerozdýchala a za dva dny je nechala zarust. styděla se a to je to holka. dodnes ma mě vyčítá že je neměla od mala.dnes máme děti a nechala oboum propíchnout uši po měsici.

Soňa (Út, 9. 12. 2014 - 17:12)

Tak to se mi opravdu nelíbí a když už tak decentní pecka. Nějakou náušnici se štrasem si u muže nedovedu představit. Když už tak na šibřinky.

Šárka (Út, 9. 12. 2014 - 16:12)

Píchat ouška všem klukům k vůli naušnicím je blbost.Ještě,že to všechny matky nedělají.To jsi mohl také napsat,aby všem klukům nechali obřízku ta je také v modě,což je také dost kruté a nerozumné.

roman (Út, 9. 12. 2014 - 15:12)

Milé maminky. všem co jste dali synum propíchnout uši moc a moc fandím. kloučkúm závidím.už od mala jsem toužil mít náušnice a doma bylo strašně zle. dnes po tom stále toužím a bohužel už to nejde. jsem zastánce toho že se mají náušnice píchat všem i klukum a od malička. rozhodně obě uši a vítam i maminky které dali klukovi visací zacvakovací. moje žena to hodně nesnáší u kluků. já bych je moc chtěl a líbí se mi visací s kamínkem na klasické zapínání. na to se ale budu muset zn ova narodit.nebojte se a dávejte at se konečně odbourá posuzovat kluk nebo holka.moc vám děkuji

oj (Po, 10. 11. 2014 - 12:11)

Na noseni nausnic neni nic spatneho, ovsem mejte na pameti, ze ty dirky nezarostou (respektive budou vzdy videt)... muze to byt trochu stigma.

Petr (Pá, 26. 9. 2014 - 22:09)

Ahoj Jitko prosim tě pošli mi fotky jak vypadá tvůj syn?na [email protected] velice jsem zvědavej jak mu to sluší?Kamarádka také dala synovi do obou oušek naušnice a nevypadá to špatně.Tké už dlouho nosím naušnice je to pěkné.

A (Čt, 25. 9. 2014 - 19:09)

Tak muj petilety tobiasek uz...Kalhotky má také krásné ?

Matěj Berdis (So, 2. 8. 2014 - 09:08)

Dobrý den jaký ucho si kluci propichují?

Matěj Berdis (So, 2. 8. 2014 - 08:08)

Super! Kuba si musi zvyknout...Dobrý den jmenuji se Matěj Berdis jemi šestnáct let a v pondělí si du propíchnout ucho a chtěl sem se zeptat co bude lepší propíchnout si jedno ucho anebo obě a ještě sem se chtěl zeptat jaký ucho si kluci propivhují??? Poraďte prosim.

ale (St, 11. 6. 2014 - 13:06)

Máš pravdu Alenko,klucí...i holky můžou mít obřízku

Pavla (Ne, 8. 6. 2014 - 02:06)

Máš pravdu Alenko,klucí můžou mít obřízku,ale naušnice snad ne.

Alena (So, 7. 6. 2014 - 19:06)

Kluci s naušnicemi to je blbost,holky budiž,kluci můžou mít obřízku,holky ne,tak se to vyrovnává

xx (So, 31. 5. 2014 - 17:05)

Kromě naušnic jim také dějalí obřízku.

(Čt, 8. 5. 2014 - 14:05)

vybirejte klukum aspon...kluci mit nausnice nesmi a holky musi ... kdy uz to vi tupcy pochpyte - tvé názory jsou podobné tvému pravopisu.

Reklama

Přidat komentář