Reklama

Náušnice u kluků?

Petr (St, 24. 9. 2008 - 20:09)

Nevím proč vám to je divný když malí kluci maji naušnice,když to nosí dospělí kdykoliv to můžou sundat když se jim to nebude sedět!nosím kruhy o průměru 3cm a dvě pecičky!Každej je nákej každému se líbí něco jiného?

Hutasoit (St, 24. 9. 2008 - 15:09)

www.youtube.com/watch?v=Kok8s8vCWR4 Look at to my son!

Luko (Út, 23. 9. 2008 - 23:09)

Evo, tvůj kluk má náušnici z tvého rozhodnutí nebo se pro ni rozhodl sám? :-)

eva (Ne, 21. 9. 2008 - 13:09)

Můj kluk má taky naušnici :) Je mu 28 a má ji tam už nevím jak dlouho ... prostě hodně dlouho ! on by si ji klidně sundal, ale já nechci, líbí se mi to moc a moc :))

iv (Ne, 21. 9. 2008 - 13:09)

Potkala jsem kluka (cca 10 let) a měl propíchlé OBĚ uši a v nich normálně naušničky, takové ty kamínky. Mně to teda přijde hodně divný a nelíbí se mi to. ale každýho boj.

Martin (St, 27. 8. 2008 - 10:08)

Ten co píše pod názvem realista je blb

černá díra (Út, 26. 8. 2008 - 20:08)

Co tady furt řešíte? Není to jedno? Pro takového kluka je důležité, aby měl dobrou rodinu a ne to, jestli nosí náušnice apod.

ahoj (St, 13. 8. 2008 - 08:08)

http://farm3.static.flickr.com/2200/2332974682_7f08e0656e.jpg?v=0

Martin (Út, 12. 8. 2008 - 08:08)

Zase se jednou ozval debil povyšujíci nad ostatní lidi. Rozdeluje je do vrstev a považuje za méněcenné když nemají VŠ vzdelání
a pracují svýma rukama. Myslím, že období kdy všichni fungovali podle přikázaných norem
je naštestí pryč a doufám že za chvíli odejdou spomezi nás i takoví lidi jako je ten, který se nazýva realista. Žijeme jen jednou a nepřemárnime si život úvahama kdo si
o nás co myslí. Je to jiné, pěkné, zkusme to. I kluci jsou roztomilí s náušničkami.

realista (Po, 11. 8. 2008 - 22:08)

samozdrejme pokud se stvoreni muzskeho pohlavi nosici šperky povazuje za muze,tak at jej nosi,na stavenisti,nebo nekde v kanale je to opravdu jedno!
osvícený,samozdrejme muz a zena by si meli byt rovni ale je to mysleno postavenim ve spolecnost!!!,ale kazdy necht si prebere slovo rovnost dle sebe:-)jinak je take psana jakasi spolecenska norma v civilizovane spolecnosti,kdy muz ma byt muzem a zena zenou.pokud se jedinec zacne chovat jinak jak rika tato spolecenska norma,je vzdy tercem "utoku" to plati i naopak samozdrejme.
takze to ze se stydis za svou zemi je jen a jen smutne,a pokud mas na mysli ze nekde je to lepsi,tak jsi se pohyboval opravdu nekde v nizsi spolecnosti.jak pisu na stavenisti,nebo nekde v kanale je to opravdu jedno!

petan (Po, 11. 8. 2008 - 20:08)

Michale nosim řetízek na krku a ruce ještě bych chtěl vyskoušet nějakej prstínek!Jinak se mi líbí i pecička v bradě a v nose to vypadá také pěkně!Jakej názor máte když kluci mají více naušnic???Pište??

martha (So, 2. 8. 2008 - 19:08)

Nevím o žádném rozumném důvodu, proč by kluci i ti malí nemohli nosit náušničky. Kamošce se narodily dvojčata kluci a byli úplně stejní, tak aby je rozeznali, tak jim nechali dát každému do ouška náušnici, jednomu s modrým kamínkem a druhému se zeleným. A bylo to v pohodě. Mě to přijde v tomto případě idealní způsob. čím jiným je odlišit, náušnice si aspon nesundají. a nijak jim to nevadí.

Osvícený (So, 2. 8. 2008 - 10:08)

Bylo by dobré při takovýchto diskusích,
se zamyslet, a zeptat se všech diskutujících
co si myslí o tom, kdo je víc? Zda muž nebo žena. Je současné zažité nošení náušnic ženami privilegium, nebo nepsaná povinnost? Pokud ovšem zastáváte názor že muž a žena jsou si rovni, pak tedy nechápu o čem tato diskuse vůbec je. Pokud jsou si muž a žena rovni, mají tedy logicky stejné právo i na nošení náušnic. A nejen na nošení náušnic,
co takhle dlouhé vlasy, prsteny,řetízky,
náramky. Je ale potřeba aby si tyto zákonitosti konečně uvědomili nejen čumilové na ulici ale hlavně také zaměstnavatelé, kteří v tomto ohledu muže stále bezohledně a bezdůvodně tvrdě diskriminují. Bohužel se musím v tomto směru za svou zemi stále jen a jen stydět.

michal (So, 2. 8. 2008 - 10:08)

Petane a kolik nosis dalsich spreku? To jsou hezky nausnice.. taky nosim podobny.. obcas doma i vetsi .-)

Lída (Pá, 1. 8. 2008 - 17:08)

U holčiček to platí zrovna tak.

P (Pá, 1. 8. 2008 - 16:08)

A u děvčat to neplatí? Anebo to je jiný tvor ?

MS (Pá, 1. 8. 2008 - 15:08)

Matka co vnutí malému synkovi náušnice, když si o tom nemůže ještě rozhodnout sám, je normální kráva. Takový klučina je pak vizitkou maminčina naprostého duševního zoufalství.

jirka (Pá, 1. 8. 2008 - 14:08)

Mě je dnes 12 let a v 6 jsem dostal náušnice. Naši o tom tehdy rozhodli. Já jsem napřed nechtěl, ale oni mě nakonec ukecali. šli jsme tam, kde se propichují uši a tam mi jehlou propíchli obě uši, moc to zase nebolelo. Potom mi to čímsi vysušili a navlékli mi do těch dírek zlaté náušnice. Byl to takový divný pocit mít něco zavěšeného v uších, ale za pár dní mi to ani nepřišlo. Napřed jsem měl strach, co tomu řeknou ostatní kluci v 1 třídě, ale oni to spíš obdivovali. A několik z nich chtělo náušnice taky, ale rodiče jim to zatím nedovolili.

c (Pá, 1. 8. 2008 - 14:08)

I podle bible nosili náušnice v historii i kluci.

petan (St, 30. 7. 2008 - 01:07)

michale nosím 3 až 4cm velké kruhy a 2 pecičky ještě 1 si nechám nastřelit líbí se mi to okolí si už zvyklo!

Reklama

Přidat komentář