Reklama

Výprask před diváky

luci (St, 13. 12. 2017 - 10:12)

Toho kantora zavřít....Pěkná povídka,pokud by to byla pravda,tak ta kantorka dávno sedí a po odpykání trestu by jí nezaměstnali ani u krav natož ve škole.

Zdeněk (St, 13. 12. 2017 - 08:12)

Já bych řekl, že...Tak zde je asi hlavní problém, že co člověk, to zcela jiný vkus. Na tom Aryonovi je toho strašně moc a zdaleka ne všechno odpovídá mému vkusu.
Jinak daleko víc takových příběhů je v angličtině samozřejmě. Mě je třeba blízké to, co píše nějaký Pat Greenham (v překladu zelená šunka, tak se to dá zapamatovat:)) Dá se to najít na googlu, takže netřeba odkazu.

Tonda (St, 13. 12. 2017 - 02:12)

U nás je na tohle určitě...Já bych řekl, že nejlepší byly dříve stránky Dr. Schertela, které jsou již zrušené, nicméně většina příběhů a povídek odtamtud je teď na stránkách zadky.blogspot.cz
Na Aryonovo stránkách jsou většinou příběhy takové příliš přitažený za vlasy, takové trošku křečovité. Je to otázka názoru. Na dřívější verzi Aryonových stránek jsem oceňoval spíš tu rubriku Vaše zážitky s výprasky, kam psali čtenáři svoje reálné zážitky. Nejvíc se mi tam líbil ten příběh Lenky Š. o tom, jak občas dostávali spolu s bratrem od svého otce. Možná si ještě někdo na tuto rubriku vzpomene.

Karel (Út, 12. 12. 2017 - 16:12)

Toho kantora zavřít....Za předpokladu, že ten příběh je pravdivý, což je asi stejně pravděpodobné, jakože prezidentem bude Hannig.

Josef (Út, 12. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj xy, dik ze mne veris,...Toho kantora zavřít. Slyšel jsem, že sexuální devianti a lidé, kteří se dopustili násilí na dětech, jsou ve věznicích obzvláště "oblíbení". Vsadil bych se, že při prvním sprchování "uklouzne" a spadne na radiátor...

Josef (Út, 12. 12. 2017 - 15:12)

Ve čtvrté třídě dostal...Učitelku zavřít.

PPB (Út, 12. 12. 2017 - 14:12)

Pavlíno, chceš cítit mužnou převahu, plnit úkoly, být trestána kdykoli a kdekoli, oblečená i nahá?
Napiš na [email protected]
a pošli svoji nahou fotku.

PPB (Út, 12. 12. 2017 - 14:12)

Hledám kamaráda na spanking...Pavlíno, chceš cítit mužnou převahu, plnit úkoly, být trestána kdykoli a kdekoli, oblečená i nahá?
Napiš na [email protected]
a pošli svoji nahou fotku.

Zdeněk (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Na stránkách...U nás je na tohle určitě nejlepší Aronův spankingový deník.

Tonda (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Jenom pokecá? Hledám...Na stránkách zadky.blogspot.cz se v jedné povídce (Jak jsem nakládal s Františkou) taktéž píše o jisté Pavlíně, ale to asi nebudeš ty. Každopádně doporučuji k přečtení

Petr (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Hledám kamaráda na spanking...Zkus napsat na [email protected]

Jan (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Hledám kamaráda na spanking...Napiš email

Radek (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Souhlasím. Mě se tato...Jako že by ses chtěla taky dívat nebo bys chtěla být ta trestaná?

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Hledám kamaráda na spanking hrátky. Výprasky na zadek, přes prsa a lehké fackování. Nejdříve se trochu poznat přes e-maily, pak osobně. Je mi 30, baculka, Střední Čechy.

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Pokecá nějáká holka o...Jenom pokecá? Hledám kamaráda na spanking hrátky. Výprask já od něj.

Jan (Út, 12. 12. 2017 - 12:12)

Už jsi dostala naplacano na holou?
Sex bez bolesti je jako jídlo bez chuti.

Pavlína (Út, 12. 12. 2017 - 11:12)

Tak mě by třeba bavilo se...Souhlasím. Mě se tato představa taky líbí.

Radek (Pá, 8. 12. 2017 - 16:12)

Masochismus a exhibicionismus...Tak mě by třeba bavilo se dívat, jak nějaká cizí žena dostane naplácáno na holou. Ani by mě nevzrušovala ta bolest, spíš to pomyšlení, že to je na holou, přede mnou, a proto se ta žena stydí.

Jana (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Masochismus a exhibicionismus...Exhibicionismus je snad jen mužská úchylka. Alespoň jsem nikdy neslyšela, že by nějaká žena tímto trpěla.

luci (Čt, 7. 12. 2017 - 21:12)

Tak tomu nerozumím. Dovedu...Masochismus a exhibicionismus jsou deviace a lidé s těmito úchylkami nemohou být posuzováni obecnou normou většinové populace.

Reklama

Přidat komentář