Reklama

Výprask před diváky

29.09.2017 12:10 (St, 15. 11. 2017 - 16:11)

Tak tohle mě láká. Dostat...Pavlino, tve prani ti splnim. Napis: [email protected]

Tonda (Ne, 12. 11. 2017 - 14:11)

Vidět tchýni jak dostává...To napište na aryonovy stránky nebo na zadky.blogspot.cz
Jsou tam podobné příběhy

Pavla (Ne, 12. 11. 2017 - 09:11)

To bych holka chtela taky...Tak mě už je přes 60. Ale je fakt, že výprask kluků na holou i před holkami za mého mládí matky tu a tam používaly. Ne na nějaké větší kluky, tak řekněme do 8 let věku. Viz moji 2 bráchové, i když dostaly jen přede mnou nebo sestřenicí, jen málokdy před cizí holkou. Opačně to matky moc nedělaly, protože se asi vžily do role, jak by se sami styděli. I když jeden případ si pamatuji, starší sestřenice strčila mého bráchu, bylo mu asi 5 let, tak že si odřel kolena. Byl z toho strašné brek. Přilítla teta, která byla u nás na návštěvě, nic neřešila a sestřenici nasekala na holou. Sice jen rukou ale pořádně. Před mými bráchy, mnou a bratrancem. Muselo to bolet a ještě ta ostuda, tak tenkrát hodně bulela.

Dominika (Pá, 10. 11. 2017 - 18:11)

Ahojky,chci se podelit o...To bych holka chtela taky videt

Jarca (Pá, 10. 11. 2017 - 16:11)

Ahojky,chci se podelit o zazitek.Videla jsem dnes poradny vyprask na holou,dostal ho stejne stary kluk od sozsedu,je mi patnact.Vybeh ven na chodbu,ale mama ho chytla,vubec ji nevadilo,ze vse vidim,stahly mu trenyrky,no ten dostal,holk,,to byla prca a vzruso.Porad kluci pisou,jak se stydej,ale nas vicumujou,tak ja koukala taky.Ten brecel,a ja vse vudela.S tim pudu spat,co bude zitra,az mne uvidi?

warp (Pá, 10. 11. 2017 - 09:11)

To já taky znám. Tedy...Vidět tchýni jak dostává na zadek, to už je silné kafe. Jak reagovala na tvou přítomnost?
To já jsem měl štěstí sledovat jenom jak moje budoucí tchýně vyplácí mojí budoucí manželku. Ta od ní dostávala ještě na vejšce a dvakrát jsem byl svědkem jak jí vyplácí. Jednou jsem to sledoval tak, že o mně nevěděli a jednou dostala přímo přede mnou.

patrik (So, 28. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj, na holou jsem dostával celkem často , ale nikdy ne na veřejnosti.Běžně jsem dostal až poté doma za přítomnosti mladšího bráchy - z výchovných důvodů ! tak to mamka vždycky říkala.Tátu jsme neměli, a tak asi musela mamka občas přitvrdit.Nicméně na veřejnosti jsem dostal nařezáno jen jednou a to - ve třinácti - no naštěstí pro mne jsem vždycky vypadal o asi dva až tři roky mladší a tak to pro obecenstvo asi bylo přijatelný.Stalo se to tak že jsme s mamkou a bráchou byli u nedalekýho rybníka se koupat a já se mamce ztratil z dohledu což jsme za přítomnosti mamky nikdy nesměli , pochopitelně mamka měla strach a začala mě hledat .No a asi po 10 ti minutách jsem se vrátil jakoby nic a viděl na mamce že je řádně naštvaná- co mám víc říkat jedním tahem mi stahla slipy pod kolena a přikázala abych se ohnul přez její koleno, měl jsem to patřičně natrénovaný tak jsem věděl jak se správně ohnout což jsem učinil protože když bych tak neučinil bylo by to horší / delší / následoval výprask na holou před asi 15 ti lidmi kteří čekali na moje ponížení - dočkali se .Asi byly zklamaný protože jsem nebrečel jak asi očekávali a po dokončeném výprasku se zase věnovali koupání.Já už poté neřešil slipy a šel se zase koupat , ovšem teď už za dohledu mamky.Nenašel se nikdo kdo by se nějak " pohoršil " a já už zůstal nahej po zbytek doby u vody.Jo kdyby se někdo ptal, tak brácha se v tu dobu koupal ještě nahatej normálně.Je mladší o dva roky ale v podstatě jsme vypadali stejně staří / mladí / .

Julka (So, 28. 10. 2017 - 11:10)

Tak tohle mě láká. Dostat...Jo,stridave by se dival on,stridave ja ,vzdy jeden by te vypoacel.

Karel (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

Ha ha, to bych chtěla taky...Tak já jsem nebyl nijak škodolibý. I když možná trošku i jo. Tchýně je taková docela namyšlená fiflena. Takže ačkoliv jsem se ze slušnosti snažil nedívat, neovládl jsem se úplně.

Veronika (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

To já taky znám. Tedy...Ha ha, to bych chtěla taky vidět. Tedy jak má tchýně dostává na holou prdel.

Karel (Út, 24. 10. 2017 - 08:10)

Tak třeba já jsem v...To já taky znám. Tedy manželka to i preferuje, když udělá nějaký velký průšvih, tak mám povoleno, dát jí na holou.Jen rukou, ale dost. Ale bez diváků. Jednou se ale stalo, že tchýně nabourala skoro nový mercedes, na kterém si tchán velmi zakládá. A ještě nadýchala asi půl promile. Tchán se strašně rozčilil a doma svou ženu přehnul přes koleno a naplácal jí na holou, až brečela. a nějak zapomněl poslat mou ženu a a mě pryč.

Zdeněk (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Tak třeba já jsem v dětství tak 3 výprasky dostal a moje manželka prý taky dostala od své matky párkrát vařečkou na zadek. Jednou si vzala manželka tajně půjčku, peníze utratila a pak neměla na splátky a žadonila u své matky, která to za ní splácela. Pak jsem se to dozvěděl. Tchýně povídala, že by Alena za to zasloužila tak akorát výprask, ale že ona si už na to netroufá. Tak jsem řekl, že to zařídím. Manželka s tím kupodivu souhlasila. Tchýně neměla nic proti a dokonce mě pobídla, že jí mám dát pěkně na holou, aby se pořádně styděla. A tak se taky stalo, kalhoty i kalhotky šly po kolena a dostala naplácácáno na holou. Tak ne moc, jen rukou a asi se moc nestyděla, protože její holý zadek jsem viděl jen já a její matka.

R (Pá, 20. 10. 2017 - 08:10)

Ahoj mám 12 rokov a mama ma...ahoja, tak rukou to jde, ne? na msg?

LUCY (Pá, 13. 10. 2017 - 13:10)

Ahoj mám 12 rokov a mama ma trestá vypráskom po holej. Varechou alebo rukou. Veľmi to bolí. Ak chce niekto pokecať pridajte si ma na MSG: Lucy Nováková

Marijánek (St, 4. 10. 2017 - 07:10)

Rád bych se seznámil s holkou kterou láká výprask.Piš na [email protected]

Mr.S (Po, 2. 10. 2017 - 14:10)

Jak vypadas?Může ti být snad jedno jak vypadá, důležité je, že si možná od tebe nechá nařezat na holou a ještě dovolí někomu dalšímu se na to dívat. Takých holek moc nenajdeš, tak když můžeš tak to využij. Víš kolik mně dalo práce abych mojí holku přesvědčil, aby si dala ode mne naplácat před její nejlepší kamarádkou? A o nikom dalším nechce ani slyšet.

SMzMB (Pá, 29. 9. 2017 - 21:09)

Tak tohle mě láká. Dostat...Jak vypadas?

Pavlína. 33 (Pá, 29. 9. 2017 - 12:09)

1. Trestem se rozumí...Tak tohle mě láká. Dostat výprask na holou, klidně i pár výchovných facek nebo přes prsa. Ať už od muže nebo ženy. Nejlépe páru, kdy by se jeden z nich díval. Jsem z MB, vlastní prostory nemám, tak případní zájemci o holku na vzrušující potrestání pište sem.

M (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Zdravím,
najde se ženská co by ráda dala výprask mladému (21), pohlednému klukovi? Toužím po tom už mnoho let a rád bych to proměnil v realitu. Napiš mi na [email protected]

Jan (Po, 25. 9. 2017 - 19:09)

Já si myslím že takhle...Já to mám naopak. Tedy chtěl bych vidět, jak dostává nějaká cizí žena naplácáno na holou. Ne moc. Ale spíš tužím být divák než ten, nebo ta, kdo jí naplácá. Nejvíc mě asi láká, že 2 lesby by si vzájemně naplácaly na holou a já bych byl jen jako divák, ale neúčastnil bych se.

Reklama

Přidat komentář