Reklama

Výprask před diváky

Ondra (So, 20. 1. 2018 - 12:01)

Na předkloněné ženě není vidět jen zadek ale i závojíčky. I ty potřebují vyšlehat nejen na Velikonoce.

Jana (So, 20. 1. 2018 - 12:01)

Tak to jsi teda dobrá, já...Prosím Tě a co jako chlap na holém zadku vykouká, stejně jich už viděl spousty. Holý vystrčený ženský zadek může být zajímavý tak pro nějakého puberťáka.

Alena (Pá, 19. 1. 2018 - 20:01)

Ani v tom případě bych se...Tak to jsi teda dobrá, já bych se určitě ukázat holý zadek cizímu chlapovi určitě hodně styděla.

Petr H. (Pá, 19. 1. 2018 - 19:01)

Svlékl tě od pasu dolů,...Svlékl mě od pasu dolů do naha. Na nohou mi zůstaly ponožky. Nahoře jsem měl jen tričko. Jinak jsem už neměl nic. Při výprasku se mi tričko sklepalo až na lopatky.

luci (Čt, 18. 1. 2018 - 21:01)

Tak to je jasné. A styděla...Ani v tom případě bych se nestyděla,bylo by to také jen mezi námi.

Alena (Čt, 18. 1. 2018 - 18:01)

Kdyby mi dal přítel na...Tak to je jasné. A styděla by ses, kdyby Ti dal na holou někdo jiný, byť v soukromí, ale neznámý?

luci (Čt, 11. 1. 2018 - 18:01)

Tak když to tak čtu, to...Kdyby mi dal přítel na holou,tak bych se nestyděla.Pokud by to ovšem bylo před lidmi,tak ano.To je velké ponížení.

Karel (Po, 8. 1. 2018 - 20:01)

Já dostával pravidelné výprasky od bývalé přitelkyně. Psala si do notýsku všechny moje prohřešky (třeba že jsem někam přišel pozdě, hádal se atd.) a vždycky jednou týdně, většinou ve čtvrtek nebo v pátek večer, jsem doma dostal trest za všechny najednou. Vždycky z ničeho nic řekla "přines si vařečku". Sedla si na gauč, já si musel dojít pro vařečku a dát ji přítelkyni do ruky. Pak jsem si stáhnul kalhoty i trenky, ohnul se jí přes koleno, a ona pak postupně procházela prohřešky ze svého notýsku. Vždycky přečetla prohřešek a řekla, kolik za něj bude, třeba "Zapomněl koupit to a to, 8 ran". Když všechny rány vyplatila, škrtla si záznam v notýsku a pokračovala dalším. Než prošla všechny prohřešky, tak jsem měl zadek v jednom ohni. Pak jsem většinou ještě dostal jako přídavek hodně ran na jedno místo, aby se mi tam udělalo jelito a já měl po zbytek týdne nějakou připomínku, že si mám dávat větší pozor na svoje chování. Když se občas náhodou stalo, že za celý týden nebyl prohřešek žádný, tak mě seřezala stejně, sice míň, vždycky aspoň "do růžova", jen tak "preventivně" a "aby vařečka nezahálela". Po každém výprasku jsem musel poděkovat, políbit slečně ruku a jít se podívat do zrcadla, abych zhodnotil, jak kvalitně mi zadek zmalovala. Vždycky ji potěšilo, když jsem pochválil její práci. Teď spolu už nejsme, ale pravidelné výprasky mi chybí.

Jednou se stalo, že trestání vyšlo na dobu, kdy jsme byli někde venku, tak jsme šli do lesa kde nikdo nebyl, já si musel uříznout a donést proutek, dát ruce na takový větší kámen a vystrčit zadek a dál to postupovalo jako obvykle. Jenom to tím proutkem teda o dost víc bolelo.

Jana (Po, 8. 1. 2018 - 18:01)

Já s mojí mladší sestrou...A kolik Ti tenkrát bylo? My jsme se s bráchou a sousedovic Petrou,když nám bylo tak 9 let, dělali podobné blbiny. Chytla nás u toho máma, nejdřív se strhnul strašný křik. Jako první si máma chytla mladšího bráchu, přehla ho přes koleno a nasekala mu na holou, sice jen rukou ale pořádně, že bulel. Křik zaslechla sousedka, která něco dělala na zahradě a plot jsme mezi sebou tenkrát neměli. Protože viděla, že je tam její dcera, přiběhla se podívat, co se jako tam stalo. Mezi tím brečicí brácha cosi koktal o tom, že to ne on, že to Petra a já, že to nebyl jeho nápad a tak. Tak se máma rozčilila a k mému zděšení mě taky přehnula přes koleno, že už jsem dlouho nedostala a zasloužím taky. Nadávala jsem, tak řekla máma, že jsem ještě drzá a že mě udělá pořádnou ostudu a nařeže mi na holou. K mému zděšení mě opravdu stáhla tepláky i kalhotky pořádně mi naplácala. No ale pak sousedka přehla Petru a ačkoliv už bulela předem, protože věděla že dostane taky. Bráchovi málem vypadly oči z důlků jak čuměl, když Petra dostala taky na holou. Pro ni to musela být hrozná ostuda.

emma (Po, 8. 1. 2018 - 15:01)

Já s mojí mladší sestrou jsme minulí tyden s kamaradkama podpalovali klacky a takové,nejhorší bylo že to bylo hned vedle stodoly se senem,
a mámá nás tam načapala a hned volala tátu at donese řemen rákosku a vařechu tata přiběhl stahl si mě k sobě přetáhl mě přes klín stahl kahoty s kalhotkama a nařezal mi naholou pak šla segra tata tim že je mala chtel aby dostala na kalhoty ale mama rekla že ne a že jí tata da taki na holou a tak jsme dostali na holou a pekne to bolelo

Lenka (Po, 8. 1. 2018 - 13:01)

Tak když to tak čtu, to...Tak já osobně jsem proti fyzickým trestům a fyzickému násilí třeba v manželství. Nicméně v tomto případě s tebou souhlasím, protože taková žena dělá špatnou reklamu všem. Já udělat takový průšvih, nechám si dát asi na holou klidně před diváky!

Pepa (Po, 8. 1. 2018 - 12:01)

Tak když to tak čtu, to jsou příběhy.Já na výprasky moc nejsem, jako kluk jsem jich sice pár schytal, ale zas to nebylo tak zlé, v jiných rodinách to bylo tenkrát horší. Ale proč to píšu. Manželka se vzala kdysi půjčku, neřekla mi to a utratila jí za nepotřebné blbiny. Přitom já jí dávám dost peněz, rozhodně netrpí nouzí. Uvedla mě do půjčky jako ručitele, ačkoliv jsem o tom nevěděl. Až asi po roce neměla na splácení, volali z té nebankovní společnosti mě, jak to že se to neplatí. Já nevěděl co. Dopadlo to tak, že jsem půjčku okamžitě doplatil, s manželkou si večer sedl k vážnému rozhovoru. Potřeboval jsem zajistit, aby se to už neopakovalo. Výsledek byl, že manželka dostala výprask řemenem, a to na holou. I když prosila, že na holou ne, že se stydí, nebylo jí to nic platné. Asi za dvou důvodů jsem se takto rozhodl. jednal na holou to víc bolí a pak bylo dobře, že dostala od muže na holou, alespoň se styděla.

Pepa (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

Neprakta kdysi psal o jednom...Ano, na toto téma byl natočen ve Francii film, před 41 lety. Ukázka např. zde https://www.peekvids.com/watch?v=GAoubsV1VKj
Muž nechá své ženě nasekat na holou od cizího chlapa. Žena si tu užívá a pak dojde k sexu, ale to už v té ukázce není.

Gama2 (Čt, 26. 1. 2017 - 15:01)

Neprakta kdysi psal o jednom chlapovi, který chodil s přítelkyní do kabaretu a tleskal na její holou zadnici.
Každopádně někoho to vzrušuje.

Jan (St, 25. 1. 2017 - 20:01)

Nelze spoléhat jen na...Židé a křesťané založili Vánoce a Velikonoce schválně v termínech starších pohanských svátků, aby se jim snadněji podařilo slavení pohanských svátků vymýtit. Některé zvyky však přetrvaly, mezi tím ten výprask, i když dnes už málokdy na holou jako u starých Slovanů.

ono (St, 25. 1. 2017 - 13:01)

Každopádně velký hovno. Nastuduj a pak dávej závěry. Není to o tom já si myslím,ale já vím. Nastudovat a pak kecat.

ono (St, 25. 1. 2017 - 12:01)

Velikonoce (latinsky pascha,...Nelze spoléhat jen na Wikipedii. Nezdá se ti divné,že všechny svátky jsou na slunovrat a rovnodennost? Oni lidé na zeměkouli žili ještě před vznikem judaismu. A rovnodennost a slunovrat se slavila i před Mojžíšem. Takže není to kontradikce, jen jsi z Wikipedie doplnil informaci. Ale děkuji za doplnění. Doporučuji prostudovat oslavy slunovratu a rovnodennosti

Velikonoce (St, 25. 1. 2017 - 07:01)

V některých zemích jsou...Nemají s výpraskem co dělat. Je to starý zvyk (oslava toho,že jsme přežili zimu- proto třeba Morena atd.). Ženy se POMLADÍ vrbovým proutím,jako symbolem vitality. Vrba je dost vitální strom a jako jeden z prvních,co se probouzí. Kdyby Velikonoce byly apriori o bití a ne o bytí, dalo by se jim v pondělí rukou výprask,nebo rovnou prezentace držku. Pro naše předky bylo klíčové přežít zimu. Bylo to nejtěžší období roku. Lidé umírali především v zimě.

Tonda (St, 25. 1. 2017 - 00:01)

V některých zemích jsou různé podivné zvyky, viz narozeninový výprask, jakési pasování na staršího nebo tak něco. Zejména anglosaské země a snad i Polsko... U nás, zejména na Moravě zase máme velikonoční pondělí.

Jarda (Út, 24. 1. 2017 - 14:01)

Některý subinky zkousnou výprask před diváky a není jich zrovna málo. Jiným se líbí i sexuální ponížení.
Tak netvrďte že výprask před diváky být nesmí.

Reklama

Přidat komentář