Reklama

Výprask před diváky

anonim (Pá, 17. 7. 2015 - 01:07)

zas to samí takže tak šikovně že se nemohla ani hnout.a začalo to dostala 20ran bačkorou od dědy 15ran rukou od mamky a rovných25 od táty pak šla klečet na hanbu za vše se omluvila a její rudý zadek ji pálil ještě hodně dlouho

anonim (Pá, 17. 7. 2015 - 01:07)

omlouvám se ale nechtěně sem zmáčkla přidat názor takže pokračuji ,z brekem pokoušela vyvlíct alearně. Pakmaminka přišla s tatínkem řekla co se stalo a ten začal bez varování plácat naďu po už rudém zadku naďa vřískala prosila ale vše uplně marně.po výprasku od otce ji ještě něco čekalo a to výprask od majitele hrnečku takže od ďedy ten se s ní nemazlil. Odvázal ji ohnu si ji pře koleno tak šikovně že

anonim (Pá, 17. 7. 2015 - 01:07)

jednou když sme byly u známejch tak tam rozbyla Naďa památeční hrneček(Naďa je moje něco jako sinoves jenže u holky).její mamka (moje ségra) se straště naštvala a vzala naďu za rameno a odvlekla ji do pokoje tam si ji ohla přes koleno , sundala jí sukni a kalhotky azačala jí řezat.naďa strašně brečela a když měla zadek červený jako plotna řekla její máma to co naďa opravdu nečekala ,,to je teprve začátek"schodila naďu na zem a ona se ještěvíc rozbrečela.po chbilce přišla se čtyřmypásky a uvázala naďu ke křeslu tak že nemohla ani hýbat rukama a ani klepat nohama.pak odešla do kuchyně zatímco naďase z

Peťan (St, 8. 7. 2015 - 12:07)

U nás ve třídě bývali kluci za zlobení trestání stáním v koutě. Ale nebylo to jen tak - potrestaný nezbeda musel stát v koutě u umyvadla, které bylo vpravo od tabule. Všichni na něj dobře viděli. Na podlaze tam byli okolo umyvadla dlaždičky. No a rošťák se tam musel úplně zout a stát za trest bos na těch dlaždičkách. Když zlobil moc, tak než se postavil do kouta dostal pár ukazovátkem na bosý nohy. Musel se zout, lehnout si na břicho na stůl učitelky a dostal našviháno na holý chodidla. Pak se mu v koutě stálo hodně špatně...Bylo to na malém městě, v sedmdesátých letech. Od druhé do páté třídy.

Petra (Ne, 5. 7. 2015 - 09:07)

To pochybuji, že v 80....No dobře ti tak Jano. Osobně nechápu, proč si to tou klíčovou dírkou sledovala. Já bych to nedělala, mě by takové věci nezajímaly. Ale je dobře, že matka zvolila tento druh trestu, kdy ten kluk za trest mohl vidět tvůj holý zadek a ty jsi s tím nemohla nic dělat. Asi to byl trest za to, že ses tajně dívala. A jak správně píšeš, asi ses styděla a už to podruhé neudělala.

Jana (Út, 30. 6. 2015 - 21:06)

To pochybuji, že v 80. letech bylo toto možné. U nás ve škole ani ve školce se to tedy nikdy nestalo, ani jsem neslyšela o nějakém případě, nanejvýš padlo pár facek na chodbě. Já jsem to zažila jednou doma. Naše rodina měla velkou rodinnou vilu a za komunistů byla povinnost mít v takové vile nájemníky. U nás byli dvoje nájemnníci a shodou okolností i jeden můj spolužák s rodinou. Ten spolužák, jmenoval se Zdeněk, tu a tam dostal od svého otce řemenem na holou a protože jsem doma nikdy nedostávala a nikdy výprask neviděla, jen slyšela, byla jsem zvědavá. Jednou dostal Zdeněk dvojku z mravu a mě bylo jasné, že dostane. Přišli jsme domů, kde už si ho chytl jeho otec, lapl ho a vtáhl do svého bytu, ovšem dveře od předsíně nedovřel. Toho jsem využila já, vkradla se do jeho bytu a měla štěstí, protože jsem celý proces mohla sledovat klíčovou dírkou. Zdeněk byl přehnutý pře koleno a dostával sekec řemenem na holou. Jenže štěstí mě opustilo, protože máma přišla domů z práce a začala mě hledat a volala mě. Já jsem se lekla a omylem shodila krabici s kolíčky, která stála na okraji stolku a ke smůle ještě vítr otevřel dveře. Máma mě spatřila, hrozně se rozčilila, že lezu do bytu nájemníka bez dovolení a protože ten výprask slyšela, bylo jí hned jasné, proč tam jsem. Naštvala se. Mezitím bylo po výprasku, tak máma zaťukala na dveře pokoje a Zdeňkovýmu tátovi vše řekla. Já jsem se musela omluvit, že už to nikdy neudělám. Mámě to však nestačilo a řekla, že bez dovolení lézt do bytu nájemníka nesmím a bez dovolení sledovat soukromé záležitosti klíčovou dírkou už vůbec ne. Tak řekla, že abych věděla jaké to je a zapamatovala si to, dostanu výprask taky a Zdeněk se bude dívat. A přehla mě přes koleno a začala vyplácet rukou. Jenže Zdeněk byl zlomyslný a řekl, že on dostává na holou. Jeho otec se na něj obořil, ať je zticha. Ale moje máma to slyšela a řekla: "jo tak na holou jo?. Bohužel jsem měla na sobě ještě sváteční sukni. Ta šla okamžitě nahoru a kalhotky ke kolenům a máma mi naplácala na holou před Zdeňkem i jeho tátou. Od té doby mě výprasky mého spolužáka tedy rozhodně přestaly zajímat.

Karel (Út, 30. 6. 2015 - 20:06)

Já jsem to zažil jednou ve školce, bylo to na začátku 80. let. Měli jsme tam jednu přísnou učitelku. Byly tam i dvě větší holky, o rok starší než my, měly asi odklad školní docházky. Ty se jednou honily a rozházely postele na kterých jsme odpoledne spávaly. A to je předtím ta učitelka několikrát napomínala. Tak se naštvala, postavila ty holky každou k jedné posteli, ve stoje jin stáhla gatě i spoďáry a nejdřív jedné a pak i druhé naplácala na holou. Ne moc, asi to ani nebolelo, protože holky neječely a nebrečely. Spíš ta učitelka sázela na to, že budou mít ostudu, že dostaly na holou před celou třídou. A jednou zas jiná holka kopala do hraček a tak také dostala naplácáno na holou. Samozřejmě dnes to je naplácání dítěti a v té době jsme to jako kluci brali úplně jinak, bylo to pro nás asi stejné, jako kdyby naplácal někdo dnes dospělé ženě na holou a muž se na to mohl: Nelze se na to dívat z pohledu dospělého, ale z pohledu spolužáka. Zajímavé, že kluky trestala jinak, žádný kluk nikdy na holou nedostal. Možná se ta učitelka bála, že by to mohlo být bráno jako sexuální delikt. No myslím, stát se to dnes, tak ta učitelka má malér a minimálně okamžitou výpověď. Ono ani tenkrát to nebylo časté, za 2 roky jsem takovou podívanou zažil jen 2x.

X (Út, 30. 6. 2015 - 15:06)

No to se asi musela stydět,...Asi urcite jo. Nasi mi sice rekli at si hledim sveho a neocumuji,ale jeji mama jim rekla at me nechaj. Pro me tedy podivana,videt holcici zadek pomerne z blízka. Ona byla pomerne dost hubata a namyslena do te doby,rekl bych,ze pak se chovala jinak,vcelku lepe. Bylo mi ji lito,kdyz dostavala ale nemohl jsem tehda odtrhnout oci z jejiho zadku :-D.

Karla (Út, 30. 6. 2015 - 00:06)

Taky jsem to zazil. Jako kluk...No to se asi musela stydět, dostat na holou před sousedovic klukem. No mě se stalo něco podobného. Když mě bylo asi 12 a sestře 11 a druhé sestře 8, tak jsme kouřily u nás ve stodole, byli tam ještě 2 kluci, spolužáci nejmladší sestry. Ale chytla nás tam máma. Kouřily jsme my 2 a dělaly před těmi mladšími frajerky a smály se, jak se zakuckaly, když jsme jim to půjčily. Máma se rozčilila, řekla, že my 2 na rozdíl od těch mladších máme mít rozum a že nám udělá pořádnou ostudu, abychom si to pamatovaly. A dopadlo to tak, že si nejdřív mě a pak sestru přehla přes koleno a pořádně nám nasekala. Jenom rukou, ovšem horší bylo, že nám dala na holou. To jak jsem se styděla, dostat na holou před mladšími kluky bylo určitě horší, než že to pekelně štípalo. Kluci jen koukali, určitě do té doby nikdy neviděli holý zadek o několik let starších holek.

X (Po, 29. 6. 2015 - 16:06)

Taky jsem to zazil. Jako kluk jsem byl svedkem jak dostala holka od sousedu. Byly jsme na braborach. Vyvoravali jsme je rovnou i u nich. Celou dobu remcala,jak ji to stve,a ze ma hlinu za nehty,nebo v gumakach pak zas ze ji boli nohy. Proste stale neco. Když ji jeji mama rekla at dela a neremca,ze taky ji. Tak ji rekla,ze to radsi zrat nebude atd. A kdyz jeji mama rekla,ze uz ji jednu vlepi,tak ji odvetila,ze na to nema,pak neco jako,co si mysli krava stara. Jenze jak to slysel jeji tata,dosel kni vzal ji za ruku. Ohnul si ji pres koleno a nez se nadala ohnul ji pres koleno. Kdyz ji parkrat placnul,tak jeji mama rekla ze ji stahne i spodary,ze kdyz se chova jako malej spratek,tak i tak dostane. Dosla kni a stahla ji teplaky i spodary ke kolenum. A on ji pak nalozil rukou na holou.chudak vriskala a kopala nohama. Na jednu stranu mi ji bylo lito,a na druhou jsem si rikal,ze si to zaslouzi. Mozna v zapalu boje dostala nejenom na zadek,protože kricela ne tam ne. Nakonci mela syejne ceeveny zadek jako mela holinky.

Zdenda (St, 10. 6. 2015 - 13:06)

Výprask před diváky se...Ano, já jsem taky něco takového zažil. Bylo to začátkem 90. let. Tenkrát jsem dělal číšníka v hospodě na jedné vesnici a majitel byl celkem pruďas. Měl 3 dcery, ty starší byly v pohodě. Ale s tou nejmlaší, tenkrát jí bylo asi 17 let, s tou byly potíže a také byla hrozně rozmazlená. Jednou se stalo, že přijela s doprovodem policajtů, protože byla přistižena s nějakým malým množstvím marihuany nebo jiné měkké drogy, to už nevím. Hospodský se strašně rozvzteklil, jakmile policajti odjeli, tak neváhal. Křičel, že takovou ostudu mu tady dělat nebude, popadl jí, přehnul přes koleno a už to jelo, sice rukou. Jenže dcera byla ještě drzá, tak šly kraťasy dolů i s kalhotkama a holka dostala na holou. naštěstí byla hospoda skoro prázdná, byl jsem tam jen já a ještě soused s kámošem. Ale určitě si to dcera zapamatovala, dostat takto na holou před pány.

Olin (St, 10. 6. 2015 - 12:06)

Výprask před diváky se nemusí týkat jen dětí. Zní to dost neuvěřitelně, no byl jsem svědkem jak má švagrová, manželčina starší sestra dostala na zadek od svého muže. Jednou, když jsme byli i s manželkou u nich na návštěvě a pak dokonce na naší společné dovolené v Itálii. Tam dostala naplácáno na zadek v plavkách přímo na pláži. Byl už spíše večer, mnoho lidí tam sice nebylo, no pár z nich si to pravděpodobně všimlo. Ani v jednom případě to samozřejmě nebyl takový ten klasický výprask, pětadvacet na holou, spíš několik pořádných plesknutí po zadnici. Švagrová se sice před námi pak dost styděla, ale nějak zvlášť to neřešila.

jirka (Út, 9. 6. 2015 - 17:06)

Ja dostal od partnerky jeji pantofli na holou pred jeji mladsi kamaradkou. Ta si pak taky placla.

Alena (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

A tobě by to jako nevadilo, dostat na holou a dokonce před kluky? Mě se to stalo v osmé třídě, když jsem byla na návštěvě u tety ve městě. Ukradli jsme společně se sestřenicí, která je o rok mladší, v obchodě drahý parfém a chytli nás u toho. Teta pro nás přijela a jeli jsme šupem k ní domů, bratranec, který byl o 2 roky mladší si tam stavěl s kamarádem modely letadýlek. Teta došla pro vařečku, sedla si na gauč a přehla si sestřenici přes kolena. Kluci samozřejmě přilítli. Teta měla přednášku, o tom co a jak. Teta řekla, že sestřenice dostane výprask na holou, proto poslala kluky za dveře. Ti neochotně odešli. A sestřenice dostala na holou, až brečela. Jenomže hlavní viník jsem byla já. Máma rozhodla, že zasloužím výprask taky a že teta to umí, tak že dostanu od ní. Teta souhlasila. Už jsem čekala, že snad dostanu jen přes kalhoty. A teta to tak chtěla, ale máma jí zarazila. K mému zděšení zavolala kluky. Že prý aby je nenapadlo udělat něco podobného, tak prý teď uvidí, jak vypadá takový výprask. A protože jsem prý udělala rodině ostudu, tak že si ostudu zasloužím, tedy že dostanu na holou a kluci se budou dívat. Byla jsem zděšená, ale bohužel, máma to myslela vážně. Kalhoty mi stáhla hned a poté šly i kalhotky ke kolenům. A dostala jsem pořádně vařečkou. Bolelo to strašně, ale nejhorší byl ten pocit, že dva mladší kluci civí na můj holý vystrčený zadek. To jsem se opravdu styděla.

Jana (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

Já jsem kdysi dávno dostala...Styděla? Proč, jako že bratr a ten kamarád viděli tvou vyšpulenou holou? Na tom snad nic není.

Jarmila (Čt, 4. 6. 2015 - 13:06)

Já jsem kdysi dávno dostala od mamky velký výprask, to mi bylo asi 15, přehnula si mě přes kolena a vařečkou mi vysázela pětadvacet na holou. Jenomže nezavřela dveře a když mě pustila, tak za mnou stál bratr a jeho dva kamarádi. To jsem se hodně hodně styděla.

Jan (Út, 28. 4. 2015 - 17:04)

Před několika dny jsem byl v bazenu, a nějaká asi matka tam potrestala dceru pleskutnutím přes zadek, mohlo jí být tak 10 let. Skákala kde asi neměla. docela to asi byla silná rána slyšel jsem to i když jsem byl na druhé straně bazenu. tahle kdby dostalo každé rozjívené dítě byl by svět lepší.

Petule (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

doma jsem take hodne...To, že mě to vzrušuje, to bylo v pubertě trauma. Naštěstí se mi výprasky vyhýbaly a ten jeden v 17, kdy mně táta nařezal rukou a ještě řemenem na holou kvůli průserům ve škole, jsem přežila. Při takové bolesti vzrušení velmi rychle opadlo, táta mě rozhodně nešetřil a efekt to mělo ten, který zamýšlel, tedy abych se zklidnila:-) Ale nedělal z toho nikdy obřady, prostě zlobíš a dostaneš a v naprostém soukromí. Dělat z toho obřadnost a pravidelnost je horší než ten samotný způsob trestání. Spontánní nářez jde od srdce:-)

Fuj (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

Samozřejmě že tu jsou jen...A ty nemasturbuješ? Ó, jaký to div, to je také úchylka, potlačovat v sobě pudy.

jirka (Čt, 26. 2. 2015 - 14:02)

doma jsem take hodne zlobil.bylo me 16 let.v detskem pokoji jsem urazel sestru a nadaval,protoze me provokovala.prisla mamina a bylo zle.rekla ze me potresta.musel jsem se svleknout do naha a ohnout pres psaci stul.dostal jsem 25 ran na holou.nejhorsi bylo ze jsem byl nahy pred sestrou.kdyz skoncil vyprask tak prislo neco horsiho.ztoporil me penis a zacal jsem erektovat.mamina i sestra z toho mely srandu ale me to bylo trapne.od te doby jsem radsi zacal sestru ignorovat.

Reklama

Přidat komentář