Reklama

Výprask před diváky

Dušan (So, 29. 9. 2012 - 16:09)

Já bych mu tu prdel zmaloval ještě víc a dokonce, bych s toho udělal divadelní představení.

Bianka (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Ty příspěvky co tu jsou jsou buď vymyšlené a nebo se to fakt děje.. A pokud se vám tohle děje ozvlášť určité situace např. mokrým prutem,počůrání apod.. Tak to nahlašte.. Ono i ta facka je vlastně uhození.. Nenechte si všechno líbit! Právo dětem!! Možná máte strach,ale pokud se vám to opravdu děje nahlašte to někde. A nebo zavolejte na linku bezpečí a tam vám nějak poradí.. ;)

:-) (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

my se to lýbý!! djekuji za múj dnesni prvny usmjev

Bez (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

lýbylo od slova být přeciznova do skoly!TRAGEDIE!

Michal (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

lýbylo od slova být přeci

- (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

Michale, zajímalo by mě, co jsi měl na vysvědčení, protože jsem ještě neviděl, aby někdo napsal ve slově líbilo y!!!

Michal (Ne, 12. 8. 2012 - 17:08)

list: moje řeč, pokud se neubližuje a to hlavně dětem je to v pořádku, já myslím že pokud tu někdo píše že by se mu líbylo trestat pubertáky a pubertačky je to ok, když je nebude trestat v reálu pro své potěšení ale jen za prohřešky

list (So, 11. 8. 2012 - 21:08)

Já si myslím že takhle nějak vznikají úchylky. Když jsem chodil do školky tak mě dva kluci nutily abych jim ukázal penis. Já nakonec s brekotem poslechl oni se smály a utekly. Taky si pamatuju že jsem stál jindy nahej v šatně ve školce a ke mě přicházely kluci a holky, myslím že nakonec přišla vychovatelka a ukončila to ale proč jsem byl nahej si nepamatuju. Věřím že kvůli tomu jsem trochu exhibicionista. Výprask jsem nikdy nedostal.Vzrušují mě představy že jsem nahej ostatní se mě smějou nebo dostávám výprask na holou třeba před mými spolužáky ze školy. Myslím si že je nás hodně co něco takovýho tajíme. Nezasloužíme si ale odsouzení.

Michal (Ne, 5. 8. 2012 - 15:08)

ne vsoury ale vzpoury

Michal (Ne, 5. 8. 2012 - 15:08)

před diváky ne a osamotě jen jako malej prachant v pubertě ale jednou mámel sem to taky schytal na holou a já se vzbouřil tak bylo po výprasku, ale vím že za to zbouření sem si klůidně moh vykoledovat ještě větší výprask ale nebyl pak žádnej, máma se mé vsoury asi zalekla

Petr H. (So, 4. 8. 2012 - 19:08)

Já jednou dostal od našeho...ahoj a dostal jsi na holou?

Michal (Pá, 3. 8. 2012 - 09:08)

Já teda před diváky dostal vlastně 2x jednou na dvorku u nás doma před babi a segrou od táty ale naštěstí jen přes tepláky takže ta ostuda byla malá když sem byl oblečen a navíc před vlastně rodinou a jednou ve škole asi ve 2 třídě při těláku před celou třídou-teda spíš jako to bylo v kabinetu ale byli otevřený dveře do haly kde sme cvičili tak to spíš než viděli slyšeli-ale myslím že ani ejdnou sem z toho neměl následky i když to na dvorku bylo už v mích 12 tak sem valstně už byl v pubertě

dan (Po, 30. 7. 2012 - 13:07)

Já jednou dostal od našeho souseda za rvačku s jeho o rok strarším synem. Jako jo zmlátil jsem ho ale přece mi nemusel nařezat řemenem a ještě před nim dostal jsem asi 30 ran a hrozně to bolelo má někdo podobný zážitek

Maximalne 15 le (St, 25. 7. 2012 - 21:07)

Hledám holku nebo kluka,...A kolik by ta holka nebo kluk meli mit minimalne? 5 let, 6? To se nebojis, ze na tebe kazdy, vcetne represivnich organu, bude hledet jako na nebezpecneho pedofila?

- (St, 25. 7. 2012 - 13:07)

Hledám holku nebo kluka, který/á by mě nasekal/a.Musí mu/jí být max. 15 let. Po výprasku by se to otočilo a dostal/a by ona/on ode mě. Musíme se sejít v Plzni. Zapltím až 300Kč!!! Kdo má zájem napište na: [email protected] Vše zůstane utajeno

Rebel (Pá, 20. 7. 2012 - 19:07)

Me by taky strasne lakolo...Tak to by se ti libilo byt nevolnikem trestanym po potlacene selske bouri. Ti dostavali vyprasky na lavici na verejnosti. Ale dostat 25 ran liskovym prutem na holou muselo byt strasny.

jenda (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

nechápu, co vám na tom...Me by taky strasne lakolo muset se svlect do naha (nebo alespon od pasu dolu) a dostat za svou "neposlusnost" pred divackama na zadek ... ta predstava je neuveritelne vzrusujici

Udivený (Po, 3. 10. 2011 - 22:10)

nechápu, co vám na tom vadí. Já už dlouho hledám holku, která by mi nařezala na holou před svýma kámoškama. Vlastně bych bral i výprak od kluka, kdyby se na to dívalo dost holek.

Klidně bych za to zaplatil. Ale nechci profesionální dominu.

[email protected]

Radek (Po, 27. 6. 2011 - 19:06)

My máme trenéra, takovýho vola. Jednou jsem se opozdi v šatně a on my začal nadávat, že se zdržujeme, říkam prostě vůl. Taky jsem mu to řrkl, z toho moc nadšenej nebyl. Bylo to v šatně a já na sobě měl poze trenýrky. Vyhnal mě ven a já si musel lehnout na dvo stoly tak metr od sebe a dělat na nich 20 kliů ( měl jsem na stolech poze ruce a nohy) Nenechal mě ani oblíct a já jsem musel makat před všema jen v modrých přilnavých boxerkách. Když jsem ty kliky dodělal, věděl jsem co přijde a ohnul jsemse o ten stůl, sundal si řemen a přes trenýrky mi nařezal 25. Dokonce tréningu jsem běhal kolečka a potom udýchaně odešel s partou do šatny a hodil na sebe šortky a triko a skočil do pantoflí. Odešli jseme společně. Trenér by na to nepřišel nebýt žalovníčka Milana. Kluci mi litovali - tolik koleček + kliky a ještě koženým řemenem přes trenýrky. Domluvili jsme se tedy, že až pujdeme kolem jezera domů, že se Milanovi pomstíme, oni chtěli taky, neboď kvůli němu už dostalu spousta kluků řemenem. Na lavičce u jezera nikdo neby a všichni jseme se po něm vrhli, ohli ho přes lavičku, stáhli kraťasy, aby byl jenom v jeho šedých boxerkách a já ulomil prut z vrby. Bylo nás 6 a každ mu vyplatil 10 ran. Už nikdy nežaloval a mi už k tomu trenérovi nechodili.

Zdeněk (Ne, 20. 2. 2011 - 15:02)

U výprasku jsem měl většinou jen rodiče.Jen jeden výprask jsem dostal před kamarádkou.Naši se vrátili s rodičáku.Byla u mně stejně stará kamarádka ze třídy.Dostal jsem před ní na holý zadek řemenem.

Reklama

Přidat komentář