Reklama

Výprask před diváky

jirka (Út, 9. 6. 2015 - 17:06)

Ja dostal od partnerky jeji pantofli na holou pred jeji mladsi kamaradkou. Ta si pak taky placla.

Alena (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

A tobě by to jako nevadilo, dostat na holou a dokonce před kluky? Mě se to stalo v osmé třídě, když jsem byla na návštěvě u tety ve městě. Ukradli jsme společně se sestřenicí, která je o rok mladší, v obchodě drahý parfém a chytli nás u toho. Teta pro nás přijela a jeli jsme šupem k ní domů, bratranec, který byl o 2 roky mladší si tam stavěl s kamarádem modely letadýlek. Teta došla pro vařečku, sedla si na gauč a přehla si sestřenici přes kolena. Kluci samozřejmě přilítli. Teta měla přednášku, o tom co a jak. Teta řekla, že sestřenice dostane výprask na holou, proto poslala kluky za dveře. Ti neochotně odešli. A sestřenice dostala na holou, až brečela. Jenomže hlavní viník jsem byla já. Máma rozhodla, že zasloužím výprask taky a že teta to umí, tak že dostanu od ní. Teta souhlasila. Už jsem čekala, že snad dostanu jen přes kalhoty. A teta to tak chtěla, ale máma jí zarazila. K mému zděšení zavolala kluky. Že prý aby je nenapadlo udělat něco podobného, tak prý teď uvidí, jak vypadá takový výprask. A protože jsem prý udělala rodině ostudu, tak že si ostudu zasloužím, tedy že dostanu na holou a kluci se budou dívat. Byla jsem zděšená, ale bohužel, máma to myslela vážně. Kalhoty mi stáhla hned a poté šly i kalhotky ke kolenům. A dostala jsem pořádně vařečkou. Bolelo to strašně, ale nejhorší byl ten pocit, že dva mladší kluci civí na můj holý vystrčený zadek. To jsem se opravdu styděla.

Jana (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

Já jsem kdysi dávno dostala...Styděla? Proč, jako že bratr a ten kamarád viděli tvou vyšpulenou holou? Na tom snad nic není.

Jarmila (Čt, 4. 6. 2015 - 13:06)

Já jsem kdysi dávno dostala od mamky velký výprask, to mi bylo asi 15, přehnula si mě přes kolena a vařečkou mi vysázela pětadvacet na holou. Jenomže nezavřela dveře a když mě pustila, tak za mnou stál bratr a jeho dva kamarádi. To jsem se hodně hodně styděla.

Jan (Út, 28. 4. 2015 - 17:04)

Před několika dny jsem byl v bazenu, a nějaká asi matka tam potrestala dceru pleskutnutím přes zadek, mohlo jí být tak 10 let. Skákala kde asi neměla. docela to asi byla silná rána slyšel jsem to i když jsem byl na druhé straně bazenu. tahle kdby dostalo každé rozjívené dítě byl by svět lepší.

Petule (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

doma jsem take hodne...To, že mě to vzrušuje, to bylo v pubertě trauma. Naštěstí se mi výprasky vyhýbaly a ten jeden v 17, kdy mně táta nařezal rukou a ještě řemenem na holou kvůli průserům ve škole, jsem přežila. Při takové bolesti vzrušení velmi rychle opadlo, táta mě rozhodně nešetřil a efekt to mělo ten, který zamýšlel, tedy abych se zklidnila:-) Ale nedělal z toho nikdy obřady, prostě zlobíš a dostaneš a v naprostém soukromí. Dělat z toho obřadnost a pravidelnost je horší než ten samotný způsob trestání. Spontánní nářez jde od srdce:-)

Fuj (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

Samozřejmě že tu jsou jen...A ty nemasturbuješ? Ó, jaký to div, to je také úchylka, potlačovat v sobě pudy.

jirka (Čt, 26. 2. 2015 - 14:02)

doma jsem take hodne zlobil.bylo me 16 let.v detskem pokoji jsem urazel sestru a nadaval,protoze me provokovala.prisla mamina a bylo zle.rekla ze me potresta.musel jsem se svleknout do naha a ohnout pres psaci stul.dostal jsem 25 ran na holou.nejhorsi bylo ze jsem byl nahy pred sestrou.kdyz skoncil vyprask tak prislo neco horsiho.ztoporil me penis a zacal jsem erektovat.mamina i sestra z toho mely srandu ale me to bylo trapne.od te doby jsem radsi zacal sestru ignorovat.

Kuba (Út, 24. 2. 2015 - 19:02)

JÁ JSEM DOSTAL VÝPRASK PŘED SLEČNOU UČITELKOU Z DRUŽINY.DOSTAL JSEM TAK ,ŽE JSEM SI PŘI VÝPRASKU PRDNUL,DOSTAL JSEM POŘÁDNĚ ŘEMENEM MUSEL JSEM PO VÝPRASKU UKÁZAT ZADEK HROZNĚ JSEM SE STYDĚL.

ZDENĚK 14 (Po, 23. 2. 2015 - 10:02)

No to muselo být hrozné....já jsem dostal podobný výprask dostal také.Stalo se mi to minulý týden,dostal jsem řemenem před spolužačkou.

ewq (Pá, 30. 1. 2015 - 15:01)

Já jsem dostal od táty rukou na holou a to před celou mojí rodinou tehdy mi bylo 14 a já jsem byl od pasu dolu nahý a to tam ješťe byli moji dva bratranci a jedna sestřenice táta mi jich na holou nasázel čtyřicet.

Karolína (St, 21. 1. 2015 - 19:01)

Já jako dítě dostávala...No to muselo být hrozné. Já jsem jako děcko asi 3x zažila, že nějaký kluk dostal výprask na holou. Byla jsem tehdy docela škodolibá. Ovšem vůbec mě nenapadlo, že se to může stát i naopak. Já jsem jako malá dostala několikrát od mámy na holou vařečkou, ovšem v soukromí, bez diváků. Bolelo to dost, ale dalo se to vydržet, ovšem při představě, že bych dostala na holou před kluky, to mě až přechází mráz po těle. Fakt že kluci vidí můj holý vyšpulený zadek by byl jistě horší než bolest. Na druhou stranu, možná bych si to i někdy zasloužila, ale naštěstí k tomu nikdy nedošlo.

Pavla (St, 21. 1. 2015 - 01:01)

Já jako dítě dostávala výprask jen málo a spíš symbolicky, ovšem na jeden větší si vzpomínám. Bohužel to bylo před diváky. Mám mladšího bráchu, o 4 roky. Když mi bylo asi 15 let, bráchovi asi 11, tak jsem jako sourozenci měli jistou rivalitu a občas lítali polštáře aj. Už nevím proč, tak jsem bráchovi jednou sprostě nadávalo a moje máma to slyšela. Bratr měl sebou u nás doma ještě spolužáka. Moje máma to slyšela, jak jsem jim nadávala a vtrhla tam a hrozila, že ještě jednou, tak mě přehne přes koleno a naseká mi na zadek. Jak odešla, tak jsem řekla něco ve stylu, "na to nemáš ty stará krávo". Jenže jsem se přepočítala, neboť máma to slyšela a vrátila se zpátky s vařečkou. A už to jelo, marně jsem prosila, že před kluky ne. na to jen máma řekla, jen "že jestli kluci ještě nikdy neviděli holý zadek mladé dámy, tak že teď jeden uvidí." A opravdu jsem dostala na holou před těmi bráchou i jeho kámošem, těm mohli jistě oči vypadnout z důlků. No styděla jsem se hrozně, to bylo možná horší než ten výprask. Možná jsem si to zasloužila. Zajímalo by mě. jestli nějaká holka zažila něco podobného, tedy výprask na holou před klukem a jak se na to dívá teď zpětně, jestli si to zasloužila nebo ne.

Zdeněk (Po, 19. 1. 2015 - 20:01)

Já bych byl pro, aby...Ano, manželky i manželé, když si vzájemně dají na holou, proč ne, to už je spanking a jsou to dospělí lidé.

Eva (Po, 19. 1. 2015 - 20:01)

U nás je to takhle.
Mi je...Ještě jsem zapomněla dodat, že potom pošle máma nás a všechny sourozence spát, načež táta si sedne k počítači, zkontroluje stav společného účtu a pokud máma utratí moc peněz za blbosti, přehne jí přes koleno a dá jí vařečkou na holou. Ovšem tajně, abychom se nevzbudili. I když jednou si máma vzala tajně půjčku na 10 tisíc a dostala páskem, že jsme se vzbudili a přistihli rodiče při tom. Ovšem rodiče to vzaly v pohodě, že prý alespoň víme, že jsou i na sebe přísní.

eva (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Když mi bylo 12 tak se mamka...U nás je to takhle.
Mi je 11 let,mám ještě dva brachy a sestru. Bracha 8, druhý 10 a sestra 6. Každý den přesně v 5 hodin máme sras v kuchyni tam nám mamka zkontroluje zakovske, shrnete cely den a podle toho dostaneme. taťka dočtete noviny a čeká nachystaný v obýváku v na kresle. Do pasu se svleceme a sehneme přes koleno. Za trojku mame plus 10 ran. Za lumpaciny vic třeba 20. Pokud neuděláme něco zvlášť supr mame základních 5. Já a brachové řemenem a sestra rukou. Už jsme si zvyklí.mi to nevadí.matka vše nadiktuje tatkovi a ten začne od nejmladšího. Sestra hrozně křičí tak ji musíme matkou drzet. Potom brachove a ja mě nikdo nedrží. držím
ohnuta přes koleno a taťka jede. Potom je konec všichni se uklidníme a oblečeme.potom jdeme jist.

pres pres

ak (So, 17. 1. 2015 - 21:01)

Taky bych chtěla někdy...Přesně takhle bych to chtěla mít..... ale nemám
:-((((

Pro (Ne, 11. 1. 2015 - 10:01)

Nikdy bych netrestala holku...Já bych byl pro, aby dostávaly na holou i manželky, samozřejmě v soukromí.

Mirka (Pá, 2. 1. 2015 - 11:01)

Nikdy bych netrestala holku ani kluka před nadrženými diváky. Ani přes zimní punčocháče a už vůbec ne na holou.
Ale jinak nejsem proti tomu, aby děcka dostávala občas 25 na zadek, to jim neublíží.

D (Ne, 26. 5. 2013 - 21:05)

Ty jsi sice pologramotny, ale..."Superprezident" Antonin Novotny byl za valky veznen v Mauthausenu-Gusenu, kde pusobil jako kapo - viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Anton%C3%ADn_Novotn%C3%BD

Jako kapo tez s nejvetsi pravdepodobnosti administroval svym spoluveznum radu vyprasku pred divaky, ne-li dokonce i nejake popravy.

Reklama

Přidat komentář