Reklama

Výprask před diváky

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 15:11)

sem petr a rad bych dostal na holy zadek na

oplatku udelam co budes chtit tak se ozvi [email protected]

Ivoš (Út, 4. 11. 2014 - 10:11)

Jarmilko, jak ten celý výprask probíhal? A bylo jich ještě víc?

Jarmila (Čt, 23. 10. 2014 - 12:10)

Když mi bylo 12 tak se mamka podruhé vdala a vyvdala mi staršího bratra, kterého velice zajímalo, jak holka dostává výprask. Po několika týdnech se dočkal, něco jsem provedla a trest byl neodvratný. Naštěstí mamka usoudila, že není nutné, abych musela ukazovat rozkrok před cizím mužem. Dokonce mi sama připomněla, abych si vzala pořádné kalhotky a zimní punčochy.
No, ale i tak tak to byl velice nepříjemný trest, ve tvářích jsem byla víc rudá než na zadku.

RK (Út, 14. 10. 2014 - 14:10)

No to máš pravdu Jano,...Ale kdepak. Spratci si na holou zaslouží.

Karolína (Út, 2. 9. 2014 - 01:09)

To je hrozné. Nevěřím,...No to máš pravdu Jano, dostat ta matinka taky veřejně na holou, už by jí to podruhé přešlo, neboť platí "Nečiň jiným, co nechceš, aby někdo dělal tobě".

Jana (Út, 19. 8. 2014 - 18:08)

Já jsem byla zase svědkem...To je hrozné. Nevěřím, že ještě v 21. století je něco takového vůbec možné, ve střední Evropě! Už fyzické tresty v tomto věku. No kdyby to bylo ještě v soukromí, tak s tím taky nejde souhlasit, ovšem je to ještě jakž takž pochopitelné. Ale trestat 12 letou dceru na vyšpulený holý zadek před diváky (byť mezi nimi naštěstí nebyl žádný kluk) je už hodně ujeté. Já bych znala lék na takovou matku. Prostě musí počítat, že to co dělá se jí taky může jednoho dne vrátit. Taky takový trest studem. Takovou matinku bych přehla, stáhnula jí kalhoty i kalhotky a pořádně ji nasekala. A kdyby u výprasku na takto vystavenou holou prcku bylo pár chlápků z hospody, bylo by to úplně nejlepší. Myslím, že by matinku ponižování dcery rychle přešlo.

Milan (Pá, 25. 7. 2014 - 06:07)

Je mi 13, bráchovi 15 a ségře 12. Dostáváme často výprask už od malička ale ještě nikdy jsme nedostali oblečeni ale vždycky na nahé tělo. Když máme dostat jen vynadáno musíme být bosí s umytými nohami. Nevíme přesně proč ale domníváme se kvůli ponížení, když bití tak nečastěji se musíme ve vaně roskročit co nejdál nohy od sebe, opřít se rukama o kachličky.Přes záda od lopatek po stehna nejčastěji řemenem ale taky přes zadek rákoskou. mamka i sourozenci musí být přítomni. Mamka pak má dost práce aby nám jelita ošetřila hojivou mastí.

Magda (Po, 21. 7. 2014 - 19:07)

To je dost divna poloha pro...Ano hodně nezvyklá poloha takhle všem vystavit její nejintimnější místa. Spíš ji chtěla ponížit - takový trest studem.

Olga (Po, 21. 7. 2014 - 16:07)

I já jsem viděla kdysi...Já si myslím, že výprask neublíží a ta trocha ponížení k němu taky patří. Nesmí se z toho stát týrání dětí, ale pár na holou neškodí, zvláště u kluků uličníků.

jirka (Po, 21. 7. 2014 - 13:07)

Já jsem byla zase svědkem...To je dost divna poloha pro vychovny vyprask .

Zdenka (Po, 21. 7. 2014 - 13:07)

I já jsem viděla kdysi...Já jsem byla zase svědkem dost ponižujícího výprasku mojí sestřenice. Byly jsme tam na návštěvě s mamkou, ségrou a ještě jednou tetou. Sestřenici Bylo tenkrát asi okolo 12 a pro nás se ségrou to byla velká frajerka kerou jsme obdivovaly. Blbnula u stolu a i přes domluvání aby se sklidnila shodila nějaké skleničky. Její mamka se rozhodla že jí dá pár na zadek. Nejvíc ale bylo že se musela od pasu dolů vysléct, lehnout na gauč na záda a nohy chytit pod kolenama. Na takto vystavenou prcku jí pak naplácala. Asi jí to ani tak moc nebolelo ale ten stud. Bylo mi jí hrozně líto.

Danna (Út, 15. 7. 2014 - 19:07)

Já jsem jako dospívající...I já jsem viděla kdysi výprask vrstevníka, spolužáka. Taky jsem ho moc ráda neměla, ale bylo mi ho spíš líto. Přece jenom kluci si budují sebevědomí a když dostanou před holkou na holou, tak je to pro jejich sebevědomí určitě šok. Dodnes vidím, jak chudák vypadal. Nakonec jsem se musela otočit a už se nekoukat, vždyť ten chudáček se s každou ránou jakoby zmenšoval a stával se čím dál víc dítětem, a ne mužem, kterým se v těch 13-14 snažil sám před sebou být. Na konci výprasku vypadal jako usoplený chlapeček, teklo mu z nosu a plakal. Objala bych ho tehdy, ale neudělala jsem to. Jednak mě ten pohled na výprask tehdy celkem vyděsil a jednak by ho to asi bývalo dorazilo, že ho stejně stará holka utěšuje jako malého.

Anička (Út, 15. 7. 2014 - 19:07)

za čtyřku jsem dostal před...Já jsem jako dospívající holka viděla výprask našeho souseda, kterého jsem neměla ráda. Bylo nám tehdy oběma asi 14 let. Seřezali ho na zahradě, když jsem tam zrovna byla. A byla to docela zábava to sledovat, hlavně proto, že on se rád vytahoval, hlavně před náma holkama. Táta ho tehdy za něco přehnul přes koleno, kalhoty šly dolů a dostal pěkně na holou. Křičel a brečel jako malý kluk. Ráda jsem mu to pak připomněla, když chtěl zase machrovat. Pak už si tolik nedovoloval.

zdeněk 62 (Čt, 10. 7. 2014 - 14:07)

za čtyřku jsem dostal před spolužačkou ze třídy při výprasku jsem to nevnímal horší to bylo po výprasku ,když se na mne holky dívaly a ta příprava před výpraskem.než jsem vystrčil zadek.

Lukáš (Út, 17. 6. 2014 - 13:06)

Jak se na tebe tvářila ta...no vždycky zvědavě koukala, hlavně dřív, když mi bylo 13-14 a jí o rok míň. To se mi ztoho očumování i parkrát postavil. Později jí mně už bylo líto, ptala se proč se neomluvím. Že ona by to udělala, než by měla stát nahatá před nějakým klukem. Poslední rok jsem pak šel k nim a ona mi natřela zadek hojivou mastí. Teď spolu chodíme.

- (Út, 17. 6. 2014 - 11:06)

matka (nevlastní) mně...Jak se na tebe tvářila ta sousedky dcera, když tě viděla na hanbě nahatého a seřezaného jako malého kluka?

Jakub (Ne, 11. 5. 2014 - 22:05)

Lukáši, není to o to...no já na výběr nemám. Maminka zemřela, když mi bylo 5, táta je často dlouho pryč, v zahraničí na montážích. Matka byla maminky kamoška, dali se s tátou pak dohromady. Ona je docela starostlivá, o vše se doma postará. Jen nesnáší, když s ní nemám na cokoliv jiný názor. Táta to neřeší, že prej se mám chovat tak, aby sme se nehádali. To ale vždycky nejde, občas mně bere za malýho kluka, co musí jen poslouchat. Ta nahota před ní i tetou (sousedka) mi až tak nevadí, obě mě znají od mala. A jí najust se nikdy neomluvím, i když to odnese můj zadek a jsem nahatej i před sousedky dcerou.

Petr (Ne, 11. 5. 2014 - 21:05)

matka (nevlastní) mně...Lukáši, není to o to horší, když dostáváš od nevlastní matky.

Q (Ne, 11. 5. 2014 - 15:05)

ty domino ondro, která si tu...Kazdy vydelava prachy jak umi, a ne kazdy je zpusobily uspokojit solventni poptavku kvalitnim erotickym vypraskem.

Dominy a jejich (Ne, 11. 5. 2014 - 12:05)

Měkunda Alois

Reklama

Přidat komentář