Reklama

Harašení na pracovišti

Karel (Čt, 8. 3. 2018 - 07:03)

ze kterého jsi kraje?Jsem z Prahy.

Karle (St, 7. 3. 2018 - 19:03)

No ono to bude asi tak, že v...ze kterého jsi kraje?

Honza (St, 7. 3. 2018 - 14:03)

No ono to bude asi tak, že v...Tak to vidiš, Karle. Jak napišeš, že nemáš starou, tak hned někomu nahraješ na smeč.

Je (St, 7. 3. 2018 - 10:03)

No ono to bude asi tak, že v...tak obtížné sehnat si partnerku? A potomka nemáš?

Karel (St, 7. 3. 2018 - 10:03)

Ale tady přece nejde jen o...No ono to bude asi tak, že v budoucnu budou lidé stále osamělejší. Ono sice bude úžasné mít doma sexuálního robota, ale co dál? S kým si člověk doma popovídá a pro koho bude žít? Myslím, že z toho budou jednou velké socio ekonomické problémy. Osamělý člověk má například úplně jiné ekonomické návyky, než osoby žijící v páru. Sám to vidím na sobě. Já jsem na světě úplně sám. Kupuji pouze základní potraviny a pivo. Také si myslím, že bude růst počet různých drogových závislostí a sebevražd.

Honza (Út, 6. 3. 2018 - 13:03)

Mě by se líbilo, kdyby na...Ale na to vodpanění veverky zas moc nepospíchej. Do roku 2050 máš eště dost času.

Lenka (Út, 6. 3. 2018 - 08:03)

Mě to nevadí, já jsem...Ale tady přece nejde jen o děti, ale o vztahy, lásku - to nejlepší na životě.

Verča (Út, 6. 3. 2018 - 02:03)

To nemusíme ani čekat do...Mě to nevadí, já jsem děti nikdy nechtěla.

luci (Po, 5. 3. 2018 - 21:03)

To nemusíme ani čekat do...Nejen u vody a ohně platí:dobrý sluha,zlý pán.Díky překotnému rozvoji vědy a techniky paradoxně lidstvo zdegeneruje a vymře i kdyby k jaderné válce nedošlo.

Ludmila (Po, 5. 3. 2018 - 20:03)

To nemusíme ani čekat do roku 2050. Spousta párů není schopna početí bez nutnosti asistované reprodukce už nyní.

Lenka (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

Už to tady zaznělo v...Hodně smutné vyhlídky.

František (Po, 5. 3. 2018 - 15:03)

Už to tady zaznělo v předchozích příspěvcích. Dnes jsem na internetu četl článek ve kterém se psalo, že do roku 2050 úplně vymizí sex mezi lidmi a bude nahrazen sexem s roboty. Děti se budou rodit pouze v laboratorních podmínkách. Dítě narozené v důsledku provozování sexu mezi lidmi bude považováno za méněcenné. V důsledku toho zanikne párové soužití, neboť lidé již nebudou potřebovat jeden druhého. Muži již po žádné ženě nebudou požadovat sex. A ženy tak ztratí svoji jedinou, zato nejúčinnější zbraň, kterou kdy na muže měly. Ženy se též nebudou moci dožadovat ochrany a výživy od muže, protože za to svému ochránci již nebudou moci nic poskytnout (sex).

Karel (Út, 20. 2. 2018 - 06:02)

Dita kouří, jo kouří...Co bylo atraktivni zamestnani v osmdesatych letech, kde se toto delo?Ted to snad muzes anonymne napsat naplno.

Zažívala jsem v (Út, 20. 2. 2018 - 05:02)

Dita kouří, jo kouří ráda, tak pojď , nejdeš no jo, tak si sbal a místo tebe bude pokračovat Soňa, ty se vrátíš do Prahy......

Jano, otevři ty dveře.zdrhla jsi z večírku a teď si rozmysli,bud otevřeš nebo se rozluč s dalším postupem
........

V. (Út, 20. 2. 2018 - 01:02)

Mě by se líbilo, kdyby na mě sexuelně harašil mladej, hezkej šéf, jednoho takovýho znám od vidění a je to fakt hezkej chlap. Nechala bych si od něho odpanit veverku.

luci (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

No myslim, ze i to by...Tyhle feministky,homonistky nakopat do zadků a hodně manuální práce,aby přestaly blbnout.Potřebují velký bič a malý dvorek,to by je zklidnilo.

Karel (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

Myslím si, že jediný...No myslim, ze i to by dokazalo nejakou echtovni feministku urazit.

luci (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

Myslím si, že jediný...Ty šibale,to už se ale nenosí.Dnes každý chlap kouká,jak se co nejrychleji dostat ženské mezi stehna.

Milan (Po, 19. 2. 2018 - 15:02)

Myslím si, že jediný přípustný projev milostného zájmu o nějakou ženu je v dnešní době zpěv milostné písně pod jejím oknem.

luci (Ne, 18. 2. 2018 - 18:02)

To taky souhlasim. Práce je...Mne ne,bývalou kolegyni.Řeší to.

Reklama

Přidat komentář