Reklama

divný pocit

danuska (So, 5. 4. 2008 - 11:04)

Lucka, ahoj. Mam uz asi 2 mesiace rozmazane videnie /hlavne pocas dna, rano a vecer to nepozorujem/, pocit neprijemnosti, akoby som to ani nebola ja. Mam dojem, ze zijem "na predlzenu miechu", nic ma nebavi, nemam ziadnu radost, na nic sa netesim, nikoho nechcem vidiet, ani najblizsich, pritom ma prepadava strasny pocit strachu, ze sa im nieco stane, alebo budu nestastni.
Ziadne lieky uzivat nechcem. Nijakemu lekarovi neverim.
Skusim celkom zmenit zivotospravu, zacinam so sportom. Co budes robit ty?

Lucka (So, 5. 4. 2008 - 11:04)

Zdravím.Mám skoro to samé Terezo,ale s pár příznakama navíc..mám prostě strach.Četla jsem tu panickou poruchu,ale je to o lécích a já bych se z toho chtěla dostat bez léků..jenže ten pocit mě užírá.'

Jeanette (St, 13. 9. 2006 - 15:09)

Je to psychické. Psychika je mocná čarodějka. Projdi si diskuze, tady na doktorce, "Panicka porucha" a uvidíš, že to vůbec nic není.....'

Tereza (St, 13. 9. 2006 - 00:09)

Dobrý den, prosím vás, poslední tři dny mám jako by špatné vidění, vidím tak nějak rozmazaně a obrysy věcí a do toho mám takový divný pocit, jako bych měla každou chvilku omdlít, trpím uzkostí a někdy mám pocit jako bych ani nebyla součástí tohohle světa a vše kolem mě vnímám jakoby za oponou.Prosím poradte, může se jednat o krvácení nebo poškození mozku?Jsem momentálně v usa a doktoři tady jsou na nic, domů se dostanu až za čtyři dny.Co by to mohlo být?'

Reklama

Přidat komentář