Reklama

Můj brácha nosí moje oblečení

Tomáš (Út, 30. 1. 2007 - 19:01)

Dneska se mi podařilo koupit dámské kozačky na nízkém podpatku takže je zítra vyzkouším.Už se nemůžu dočkat.Hodím na sebe tanga,podprdu bokový svetr a rifle a hurá ven.

pepe-vondrak@s… (Po, 1. 6. 2020 - 11:06)

SEŽENU TĚ COKOLI TEL 728 285 330 SMS

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 16:01)

A ty jsi nechápavý a netolerantní chuj.

Návštěvník (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

No, jste tady banda buzerantů!

Tomáš (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

Je mi 20. Já punčocháče nemusím jsem radši když mám holé nohy.Tanga už nosím i do práce pod riflemi to není vidět.Oni se ani bokovky jinak nedají nosit.

mario.krticka"s (Ne, 28. 1. 2007 - 17:01)

jak v čem musím říct

mario.krticka"s (Ne, 28. 1. 2007 - 17:01)

no to já bych asi na sebe bokový kalhoty nedal...ale ty tanga....no možná...

mario.krticka"s (Ne, 28. 1. 2007 - 17:01)

zar...hele...a v sedmnácti..to je dost husty.....ale do školy bych ho asi nepustil...to by ho pak z toho šlehlo...a i ty učitele..mario

Michala (Ne, 28. 1. 2007 - 10:01)

Tomáši a kolik to je roků? Můj brácha včera i přesto že měl vysokou horečku, tak musel jít na brigádu no a protože musel jít na 6 ráno a venku byla zima tak nevedel co na sebe. Nakonec si vzal uply bokovky tanga, tílko, triko a svetr. Když ho vydela mamka, tak mu řekla, že mu v těch riflích bude děsná zima ještě když má horečku a podala mu tělový silonky s lycrou. No oba sme se divili, ale přitom hlavně brácha byl strašně rád. Tak si je pod džíny vzal a byly sme spokojeni všichni. A nebyly to puncochace ale tenci silonky 20 dem. Nosíte to taky tak a kolik Vám je tak roků??

Tomáš (So, 27. 1. 2007 - 22:01)

Já to už v hlavě nosím dlouho a tak jsem včera vyrazil ven v bokovkách riflích a tangách.Pod mikinou jsem měl ještě podprsenku a musím říct že jsem si to užil na kozačky jsem si ještě netroufl.Ty nosím prozatím jen po doma.

Michala (Pá, 26. 1. 2007 - 16:01)

Tak co kluci méte nejaky novy zážitky?

zarri (Po, 22. 1. 2007 - 23:01)

Daní, teda, musím říct, že si vyhraješ! Takovouhle sestru bych chtěl taky mít! Takovou přítelkyni, jaká jsi Ty sestra, nenajdu! No, ale máš pravdu, hlavně aby mu to nějaká tolerovala!

Luděk (Ne, 21. 1. 2007 - 12:01)

Dano, budu rád, když mi poreferuješ, jak to vaše máma vezme, až se to dozví. Zase má výhodu, že ho v tom podporuješ a může si užívat, dokud nejsou tělesné rozdíly mezi klukem a holkou tak velké. Já si musím vše kupovat sám a do ženské postavy mám daleko.

lukas (Ne, 21. 1. 2007 - 09:01)

ahoj dano. a jak vypadal ten top co mel na sobe?

Dana (So, 20. 1. 2007 - 22:01)

Dneska si brácha vyrazil v úplých riflích bokovkách s vyšívaním na nohavicích a topu co jsem dostala na vánoce.Pod tím měl samozřejmě červené tanga a podprsenku.Na nohy si obul kozačky se štíhlým podpadkem.Mamka něco tuší a už se s tím začína smiřovat,to víš dlouho se to nedá skrývat.Otec to neví.Brácha už jiný nebude jen doufám že si narazí holku která mu to bude tolerovat,jinak bude nešťastný.Myslím si že když byl se mnou venku převlečený za ženu tak to nikdo nepoznal.Nalíčila jsem ho asi dobře a černá paruka mu taky sekla.Asi mě už nakzil,takže bych si uměla představit partnera který by nosil dámské prádlo a oblečení.Musím přiznat že se mi to docela líbí,když se brácha převleče a promenáduje se v ženských věcech.

Luděk (St, 17. 1. 2007 - 20:01)

Dano, souhlasím. Dámské prádlo je jednoznačně hezčí i z příjemnějších materiálů. A když šel s tebou za holku, otáčeli se za ním kluci a chtěli ho třeba sbalit?

Michala (St, 17. 1. 2007 - 14:01)

Dano a jaky vyloženě damsky?? popis je nejak! Nosí kalhoty na tělo nebo ne?? a co na to rodice?

Luděk (St, 17. 1. 2007 - 10:01)

Dano, tak to jsi asi jedna z mála. Kéž by vás bylo takových díven a žen víc !!! Myslím, že drtivá většina nás crossdresserů a transvestitů je heterosexuální. Toho by ses tedy bát nemusela.

Real Richard (Út, 16. 1. 2007 - 20:01)

.....hosanci maji zadelano?!

Dana (Út, 16. 1. 2007 - 20:01)

V neděli to nevydržel a vzal si ty 3/4 rifle s kozačkama.Takže to ani nemohl schovat.Byla už sice tma ale to víš že to šlo vidět.Údajně se po něm párkrát někdo otočil ale jinak pohoda.Občas si u mně vybere vyloženě dámské kalhoty ve kterých pak lítá po městě. Luďku kdyby měl můj partner potřebu nosit dámské oblečení,asi bych mu v tom nijak nebránila.Brala bych to jako zpestření našeho vztahu.Dámské prádlo na muži mi nevadí a připadá mi hezčí než to pánské.Můj brácha vůbec neztratil nic za svého mužství jen proto že se rád obléká do dámských věcí a bot.Dá se říct že je to jeho netradiční koníček.Musím přiznat že jsem s ním nedávno byla venku a on byl komplet převlečený i s nalíčením a bylo to super,jen na těch jehlách mu to nešlo.Takže ani u mého partnera by mi to nevadilo kdyby si chtěl vyrazit ven v dámském oblečení.Jen by nesměl balit kluky.

Reklama

Přidat komentář