Reklama

Lidé na vozíku a sex.

čerstvý (Pá, 1. 12. 2017 - 22:12)

Dnes přišla tlupa černé ,jedno jako druhé ,těžko se v nich orientovalo . DI se schovávala ,né a né se ukázat ,prvně jen ze zadu za malou chvíli ze předu ,šeptám jí do ouška ukaž mi je z boku ,mrzne až praská ve stromech ,ukaž jak ti stojí bradavky . Né a né ,zas mi ukazuje záda a hned se na mě žulí a zase utíká kam si do houští ,ty mi dnes zase nedáš ??? Kousek dál se valí dolu z kopce starý známí kanec , hledá bašku co mu dovolí předat jeho vzácný náklad . Jenže v tom to Di staví pěkně z boku tak jak to má být ,to už lesem duní má hromová hůl a selata mizí v houští ,starý kanec láme na rozloučenou větev dole v rokli . Lojza svítí jen sem tam mráček ho zastíní ,sedím v klidu dál a děkuji Hubertovi že mě seznámil z Dianou , chvíli trvá něž najdu barvu a po pár metrech i sele LUVU ZDAR !!!

čerstvý (Čt, 30. 11. 2017 - 02:11)

Já povodně nezažil ,zaplať pán buh !! Na 100% je nás víc co dělají myslivost na kolech ,jen se tomu co to je dnes tak nějak těžko říká myslivost , no :-(((
Dnes jsem po třetí viděl dobrého kance ,odhadem 150 kg ,snad přežije a předá geny !!! Zlobím tu naši krásně divokou kočku ,snad mi to odpustí .-)))

Zbyněk (St, 29. 11. 2017 - 21:11)

Zase tu básní...No, je fakt, že tady bych to zrovna nečekal. Do té doby jsem se domníval, že myslivost z káry dělám jenom já, ale je nás určitě i víc než my dva. Jinak myslivost dělám od 18 let a skutečné přátele mám právě mezi myslivci. O tom jsem se přesvědčil i o povodních v roce 2010.

vyzitýr (St, 29. 11. 2017 - 14:11)

Zase tu básní myyslivci...Teda máte štěstí, že se tu sešli dva s podobným koníčkem...

čerstvý (Út, 28. 11. 2017 - 00:11)

Jak les ,voněl ? mě tančila DI na půl nahá ,povídám co blbneš budeš nemocná ,vem si na sebe kousek kůže a že jsem jí nechválil tak odskočila do houští a pak už to ani nekřuplo :-) :-) u nás je holka už v bílém šatu ,je krásně vidět i bez Lojzíka ,kdyby tak nemrzlo seděl bych dál …..

čerstvý (Po, 27. 11. 2017 - 09:11)

No je vidět, že na mě...mám pocit že to bylo na čt2 :-)) jsem si říkal že budeš mít radost ,konečně nějaký katalog :-)
holky co voní lesem ,to je jiná píseň !!!!

Zbyněk (Ne, 26. 11. 2017 - 18:11)

Zbyňku tak to zkusíš ??...No je vidět, že na mě myslíš :-))) Pěkná asistentka, na mě sice dost mladá ale, asi by se s ní hezky asistovalo :-))). Dnes v noci to nepůjde valím na divočáky, les někdy voní stejně jako žena :-))). Koukal jsi na ČT-1 na pořad pološero? Tam se to rozebíralo. Holky jsou to hezký, asi budu šetřit :-)))!!!

čerstvý (Čt, 23. 11. 2017 - 22:11)

Zbyňku tak to zkusíš ?? http://www.sexualniasistentka1.cz/o-me/

čerstvý (Po, 20. 11. 2017 - 23:11)

Zdravím všechny zde...je to jak píšeš ,ohneš nohu v koleni a nasadíš ortézu ,potom narovnáš nohu ,zamče se kolení zámek a máš nohu pevnou ....mužeš se postavit

vyzitýr (Po, 20. 11. 2017 - 16:11)

Ještě měsíc do zimního slunovratu..

Luxpe (So, 18. 11. 2017 - 09:11)

Zdravím všechny zde přítomné i offline,jak se dají nosit protézy na celých nohách,to jako ohňů nohu v koleni a nasadíme protézu? Vzrušuje mě mnoho šílených úchylek a obvazová ním ruky to začalo asi ve 12 letech,ale to jsem netušil , že je to sexuální pocit.Postupne a dodnes má oblíbená sádra.Oficialne jsem ji měl jen jednou na ruce a na nohu ji taky chci,ale nebyla příležitost.No a amputee,berle francouzská i podpažní mám.ale jedny podpažní bych přidal nebo daroval.

čerstvý (St, 15. 11. 2017 - 13:11)

Z kopce jedu pomalu, jinak...mám to na opak ,do kopce piomalu a z kopce rychle :-) :-) :-) sem tam ale hodím držku .-))))

Zbyněk (Po, 6. 11. 2017 - 13:11)

jak s tím jezdíš z kopce ? Z kopce jedu pomalu, jinak při brždění pálí dlaně :-(((!!!

Tom (So, 4. 11. 2017 - 19:11)

Ty jsi taky sahla Karolinko?

čerstvý (So, 4. 11. 2017 - 18:11)

Karolíno, mám obruče...jak s tím jezdíš z kopce ?

Karolina_S (So, 4. 11. 2017 - 18:11)

Mě vozík skládá do auta partner, takže prahy netrpí :-)

Karolina_S (So, 4. 11. 2017 - 18:11)

Koukala jsem, že se vyrábí potahy, ale prodejci neví, co si za to říct

Zbyněk (Pá, 3. 11. 2017 - 21:11)

Taky už mi z ebay dorazily...Karolíno, mám obruče pogumované a ty nezebou a hlavně neodírají prahy u auta :-))), dá se i rozříznou podélně pulcoulová hadice a obruč jí potáhnout ! To je ta levnější verze :-/.

čerstvý (Čt, 2. 11. 2017 - 20:11)

Tak je po vichřici..Podzim...Zkoušel jsi motlitbu za teplo v Evropě i v zimně ? to by mohlo zabrat :-)))

čerstvý (Čt, 2. 11. 2017 - 20:11)

Taky už mi z ebay dorazily...počkej až přijde děda mráz to teprve začnou studět :-))) letos se to chystá na krásnou zimu ,už se na tu kočku mrazivou těším !!!

Reklama

Přidat komentář