Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Karolina_S (St, 18. 10. 2017 - 19:10)

Mám hezký nohy. A na vozíku jim to sluší.

Tomas (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

Protože mě se moje nohy...No mas pekne nohy?A kdybys udelala pretenders a tak co?

Karolina_S (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

Karolino proc bys nemohla...Protože mě se moje nohy líbí, mám je ráda, ale na vozíku. :-)

Eduard Nud (St, 18. 10. 2017 - 15:10)

Lidé na vozíku a sex. Tak to by mne taky zajímalo. Ne sice zrovna ten sex, ale. Mám na pokoji těžce postiženého souseda. A co s dlouhými večery, abychom nemuseli jít spát se slepicemi? Chtěl bych mu i sobě udělat nějakou tu radost ze života. Jak na to, ale? Jestli se mu líbím, to nevím, ale myslím, že ano. On si ale netroufne. A já taky ne. Co byste doporučovali a jak?

Tomas (St, 18. 10. 2017 - 14:10)

Karolino proc bys nemohla predstirat na voziku amputace tvych nozek? Jely bysme spolu a vsichni by se za nami otacely nebo spis za tebou!??

čerstvý (Út, 17. 10. 2017 - 23:10)

Ortézy na nohy se dají...Milane , jezdíš na káře nebo chodíš pomocí protéz ? a jak jde bez nohou sex ? máš to z kým dělat ?

Karolina_S (Út, 17. 10. 2017 - 23:10)

Ortézy na nohy se dají...Na aukru jsem tedy nehledala. Občas tam kouknu na vozíky, ale není tam nic zajímavýho. I ten můj jsem kupovala na sbazaru. Nedávno tam byl moc pěknej, ale 42 šířka a to je pro mě málo.

Karolina_S (Út, 17. 10. 2017 - 23:10)

ezdíš na káře nebo...Přečti si moje odpovědi a bude Ti jasno

čerstvý (Út, 17. 10. 2017 - 22:10)

Ortézy na nohy se dají...ezdíš na káře nebo chodíš pomocí protéz ? a jak jde bez nohou sex ? máš to z kým dělat ?

Milan (Út, 17. 10. 2017 - 22:10)

Amputaci? To nee.
Viděla...Ortézy na nohy se dají sehnat nové v různých zdravotních potřebách na netu nebo v kamenných prodejnách, ale jsou tam dost drahé, nebo levněji z druhé ruky na Aukru.

Karolina_S (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Amputaci? To nee.
Viděla jsem na netu pretenderky co předstírají amputaci nohou. Ale to mě nebere.

Jezdím na káře. Ortézy se nedají sehnat, takže používám vozík.

Sex s vypnutýma nohama? Je to fajn. Líbí se mi to a partnerovi taky.

čerstvý (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Karolinko dovedla bys...jezdíš na káře nebo chodíš pomocí protéz ? a jak jde bez nohou sex ? máš to z kým dělat ?

Tomas (Út, 17. 10. 2017 - 18:10)

Umrtvil....Lidokainem.
A tak...Karolinko dovedla bys predstirat amputace tvych nozek ?

Tomas (Út, 17. 10. 2017 - 12:10)

Karolino jen abys si to neprivolala anemela je vypnuty naporad a nebo jemela amputovany ve stehnech jako ja!

Karolina_S (Út, 17. 10. 2017 - 07:10)

umrtvil ti někdy zubař zub...Umrtvil....Lidokainem.
A tak nějak bych si chtěla dočasně umrtvit nohy, ideálně od kolen, nebo stehen dolů. Ale myslím, že i kotníky by byly fajn.

čerstvý (Po, 16. 10. 2017 - 21:10)

Znecitlivět broskvičku -...umrtvil ti někdy zubař zub a potom to přišlo ,celá pusa mimo ....a když si k tomu přidáš pocit brnění jako když si přeležíš třeba ruku ,inu tak nějak budou tvoje nohy po vypnutí .....

Zbyněk (Po, 16. 10. 2017 - 21:10)

Znecitlivět broskvičku -...Nééé, nechci znecitlivělou broskvičku!!!! Ani jizdy po schodech, stačí mi to co mám!!! :-/// Já jsem rád za to, co cítím!!!

čerstvý (Po, 16. 10. 2017 - 20:10)

Znecitlivět broskvičku -...na káře je hodně levlu :-)) :-))) .-)

jízdu ze schodů kdisi učili v Hrabini ale to už je dávno .

Karolina_S (Po, 16. 10. 2017 - 19:10)

Znecitlivět broskvičku - hmmm...další level, ale raději bych začala s nohama. Napadlo mě objednat na ebay mastičku pro tatéry - obsahuje lidokain s působností 5mm pod pokožku a namazat si chodidla, prsty a nárty... Ale nevím, jestli by to prošlo přes celníky, u nás jsou náplasti a masti s lidokainem jen na předpis.

Na zadních jezdit umím, párkrát jsem sice hodila záda, ale už to zvládám, včetně otáčení na zadních. Schody si netroufnu, nerada bych si zničila vozík.

čerstvý (Po, 16. 10. 2017 - 15:10)

Tomáš: Viděla jsem i...v cévkách od braunu je olej ktrý ti dočasně znecitliví tvou broskvičku ,tak by jsi mohla okusit sex když ho tam budeš cítit tak jak to možná cíti některá koc na káře .....umíš jezdit po zadních ,nebo sjet schody na káře ??

Reklama

Přidat komentář