Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Karolina_S (Ne, 15. 10. 2017 - 23:10)

Tomáš: Viděla jsem i pretenderky, které předstírají amputaci nohou. Jedné nebo dvou. Ale to není můj šálek kávy. Já bych chtěla nohy vypnout, abych se víc vžila a vcítila do pocitů lidí na vozíku. Už jen to, že na něm jezdím, mi otevřelo pohled do našeho světa jiným oknem. Od snahy pomoci, až po odsednutí si jisté paní od stolu, když jsem si "přisedla" já. A proto bych chtěla dočasně nohy vypnout, aby všechno nabralo realističtější (fuj, to je hnusný slovo) podobu.

Tomas (So, 14. 10. 2017 - 14:10)

No chtela bys to predstirat?

Tomas (So, 14. 10. 2017 - 14:10)

Tomaši, já beru experimenty...Ano Karolince nepreju nic spatneho ona chce nohy amputovat jenom jako tak Karolinko co tynato?Nebo ro chces jen predstirat?

Zbyněk (So, 14. 10. 2017 - 13:10)

Karolino ty chces vypnout...Tomaši, já beru experimenty Karolíny spíše jako obohacení sexu a vžíti se do role a pocitú toho druhého, aspon tak jsem to pochopil.

Tomas (So, 14. 10. 2017 - 09:10)

Karolino ty chces vypnout nohy na hodinu nadve?To ja je mam vypnuty navzdy ma je totiz amputovany nad kolenama chcesli zazit ten pocit tak se snaz naskocit do rozjidejiciho vlaku me se to nepovedlo .

Karolina_S (Pá, 13. 10. 2017 - 20:10)

Můj vozík nepůjčím :-) ...teda jen partnerovi, taky už na něm docela slušně válí :-) I když...půjčovné za vozík, by mohlo časem vydělat na novější káru :-D (to je vtip, samozřejmě)
Partner má kamarádku na vozíku (T12/L1) a kdysi s ní byl.... a u ní tedy vozík sexuální apetit rozhodně nesnížil ;-) Jen to je trochu složitější s "vypnutýma nohama"
A i já bych chtěla zkusit nějak "vypnout" nohy. Třeba na hodinu, dvě. Abych zažila ten pocit. Moc mě to zajímá.

Zbyněk (Pá, 13. 10. 2017 - 18:10)

Vše je o tom, zda má...No a to by potom stálo za to vyzkoušet sexuální asistentku :-))), ale moc informací o nich není. Pražáci mají možná výhodu, než mi na "venkově". O ceně moc nediskutuju, každý má jiné možnosti.:-))

vyzitýr (Pá, 13. 10. 2017 - 16:10)

Vše je o tom, zda má partnerka sexuální apetyt, pokud ho má malý, nebo ho z různých důvodů ztratila tak o sex s vozíčkářem moc stát nebude. Chlapi nemalujme si to moc narůžovo. Ono s věkem asi víc o babách sníme než něco realizujeme...

čerstvý (St, 11. 10. 2017 - 22:10)

Na co půjčovnu vozíků?...tak že by jsi jim pučovala tvůj ?

Zbyněk (Út, 10. 10. 2017 - 22:10)

Na co půjčovnu vozíků?...Ty, jo že by kára, jako nová erotická hračka??? Vítejte ve světě fantazie- Karolíno super!!! :-))).

Karolina_S (So, 7. 10. 2017 - 22:10)

o tom není pochyb ,málo...Na co půjčovnu vozíků? Mám svůj, vlastní a na něm jezdím.

čerstvý (Pá, 6. 10. 2017 - 20:10)

Je to docela...o tom není pochyb ,málo lidí to ale vidí podobně jako ty možná by pomohla půjčovna vozíků .....:-))

vypínání nohou to je jíná píseń ,škoda že to nejde pochopit tak jako když jezdíš na vozíku , možná by jsi po tom přestala toužit ,každopádně není o co stát .

Karolina_S (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Máš opravdu zvláštní...Je to docela poučný...jezdit na vozíku. To najednou zjistíš, kolik bariér je na cestě, kterou třeba považuješ za bezbariérovou. A pohled z vozíku na svět je taky velice zajímavý.

Karolina_S (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

No Karolíno, konečně...Mžou být v punčoškách i lodičkama... lýtka na ramenou...Partner je tm má dosst čaasto. Jen mi muí jednou rukou nohy nad koleny přidržovat, aby mi nespadly. A nemůže je jen tak pustit, ale položit na postel.

čerstvý (Pá, 29. 9. 2017 - 08:09)

Mohou. Mohou mít i...Máš opravdu zvláštní tužby ,vypnout nohy ,jezdit na vozíčku ,musím se přiznat že nevím co si myslet ale proti gustu ….

vyzitýr doufám slaví ,babí léto je zase zpátky v plné síle ,líbí se i jelenům ,jejich troubení se nese z údolí do údolí ,při poslouchání jejich vábení ,srdíčko bije duše jásá ,je to jako v pohádce ……

Zbyněk (Út, 26. 9. 2017 - 19:09)

Mohou. Mohou mít i...No Karolíno, konečně trocha sexu v diskuzi. Nevím, jak vypadá, nebo si to spíš nedokážu představit, to "vypnutí" nohou :-))), ale pokud jsou v punčoškách a lodičkách na podpatečku, tak bych je raději "zapínal" a měl lýtka na ramenou :-))). Když se vám ale líbí to vypínání, tak je to super a "vypínejte a vypínejte" !!! :-))).

čerstvý (Út, 26. 9. 2017 - 08:09)

chladné září pokračuje....na chladné počasí je dobrá teplá postýlka , v ní žhavá Amlka ,našinec potřebuje založit nohy tak aby mu neujížeděli a šup na horu ,rychle nebo pomalu ,záleží na náládě :-))) u nás se říká , správná šukačka musí znít jako když bosá běží po dešti ........vypotit se na cizím těle ,hned ti bude líp !!!

Karolina_S (Po, 25. 9. 2017 - 17:09)

Mohou. Mohou mít i přirozenou cestou dítě. Je to hodně individuální a záleží na míře a místě postižení míchy. Já při milování s partnerem taky dost často "vypínám" nohy. A on si mě "šteluje". Líbí se to mě, i jemu.

čerstvý (Po, 25. 9. 2017 - 16:09)

no dobrý ,dějepisec z tebe nebude :-))) ale můžeš to změnit ... dějiny popisují zpravidla vítězové a to není špatné .-)))

vyzitýr (Po, 25. 9. 2017 - 14:09)

chladné září pokračuje. nálada teda u mně nic moc.

Reklama

Přidat komentář