Reklama

Lidé na vozíku a sex.

! (Po, 18. 9. 2017 - 21:09)

já to chápal jako ze září toho roku, kdy nás obsadili Němci - tudíž snímky ze září roku 1939...

Zbyněk (Po, 18. 9. 2017 - 21:09)

Omlouvám se za dějepisnou chybu, je vidět, že nás lidi čtou :-)))!

čerstvý (Po, 18. 9. 2017 - 11:09)

Byli jsme obsazení 15....škoda že nemáš možnost to udělat :-)))

Line (Po, 18. 9. 2017 - 07:09)

Byli jsme obsazení 15. Března 1939. Ten vykřičník by měl jít zpět do školy.

! (Po, 18. 9. 2017 - 07:09)

Němci nás obsadili v......ze září

vyzitýr (Ne, 17. 9. 2017 - 22:09)

No Vyzitýre, vzpomeň na...Němci nás obsadili v březnu 1939. To ještě zima být může...

čerstvý (Ne, 17. 9. 2017 - 20:09)

No Vyzitýre, vzpomeň na...ale ta představa co je pod tím krásně tvarovaným svetýrkem taky není k zahození :-)))

Zbyněk (Ne, 17. 9. 2017 - 14:09)

Tak příznivci myslivosti....No Vyzitýre, vzpomeň na archivní záběry z Prahy v září 1939, kdy nás obsadili němci - padal sníh!!! Tak ještě tak zle přeci nejnííí :-))). Jedno je ale horší - holky odkládají sukénky a není jim vidět na nožky.

vyzitýr (So, 16. 9. 2017 - 15:09)

Tak příznivci myslivosti. Zatím vám chladné počasí drží. Hnus fialovej tohle počasí na září.To jsem čekal koncem října.

čerstvý (Út, 12. 9. 2017 - 11:09)

Ahoj. Tak koukám,že píši...Začalo to hledáním a skončilo to u životní lásky jménem Myslivost :-))) píšeme sem hrubým metrem 10 let ….. co ti brání v tom to tu zase pořádně rozjet ???

Zbyněk (Ne, 10. 9. 2017 - 22:09)

Zdravím všechny, rána...Jano nezoufej, to vstávání máme asi stejné. Ráno mě do lesa nikdo nedostane. Jsem prostě "sova" :-))),ač vím, že jsou právě rána v přírodě krásná, ale.... !Ráno jsem prostě nejprotivnější :-)))

Zbyněk (Ne, 10. 9. 2017 - 22:09)

Ahoj. Tak koukám,že píši...No, můžeš to zkusit, tématem je sex. My tři jak píšeš jsme už asi nudný a na toto téma jsme tu už toho napsali hodně a tak s čerstvým občas uletíme do lesa, protože máme stejného koníčka a prakticky jsme se tu "našli", ač je to mimo téma, ale tak už to je.

vozíčkář (Ne, 10. 9. 2017 - 15:09)

Ahoj. Tak koukám,že píši tři muži sem. Diskuse takřka o ničem.Dva zamilovaní myslivci asi a jeden co dává různá moudra. Co to tu oživit?

čerstvý (Čt, 7. 9. 2017 - 22:09)

Zdravím všechny, rána...Ahoj Jani , je to jednodušejší než se může zdát ……autem na 4kolce a na el vozíku ,jezdím každý den z psékama na proběh ,zvládá lehký teren a hodně lesních cest a neplatí pro něj zákaz vjezdu :-))) kupuju je na bazoši ,nejlepší je storm . V přírodě najdeš každý den něco nového ,od večera se můžeš těšit na ráno a další nové zažitky ,třeba teď je jelení milování pro mě je to nejkrásnější období v roce …..touto dobou rostou hřiby ,mam je rád :-))) smažený

vyzitýr (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Zdravím všechny, rána...Jano. Mám štěstí že bydlím na vsi, kde mám přírodu kousek od dveří, alespoń tu nejbližší, stromy, dvůr, zahrádku. Mám i les, ale do velké části se dostat nemohu, čtyřkolku kupovat nehodlám, myslivec nejsem.Jelikož jsem po úraze víc teplomilný tak podzim sice barvy vyčaruje, vzduch voní jinak než v červnu, ale je to období pro našince zcela nevhodné. Já třeba těžko snáším předchody z teplejších dnů do chladných, bouřky a podobně, to mi hoří stehna, pálí a cukají. Pokud je 25+ tak je to bez problémů, když 30 tak vůbec nejlépe. Ale abych tady jen nekazil dojmy přírodu milujícím a chladno obdivujícím. Pokud je delší čas mráz, ten mi nevadí, ale opět ty přechody nahoru dolu. Takže za mě ..Příroda ano, ale od dubna do konce července, srpen už smrdí podzimem od desátého.

Jana 33 (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Zdravím všechny, rána mívám taky strašná a mé vstávání je na půl dne, takže mám o "zábavu" postaráno. Zbyňku vnímám z tebe radost ze života a energii. Já jsem od malička na vozíku a tyto 2 věci mi chybí. Musím je každý den hledat, někdy nenajdu. Ale obdivuju vás a všechny kdo mají podobný úděl a přesto se umí radovat. Krásně píšete o přírodě, lidi. Jak se tam dostáváte, jestli jste na vozíku, jako já? Zdravím..

čerstvý (Út, 29. 8. 2017 - 10:08)

Já osobně tuto dobu miluju,...Konec srpna to je doba kdy začínají vonět laně jelenům , počátek všeho .Konec vše spalujících veder ,konečně bude dostatek vody a ty podzimní barvy ,oko vidí a duše jásá !!! Tohle období se mu povedlo !!! Každý rok se těším ,je to nejkrásnější období v roce . U nás už je z rána chladno , začátkem září přijde i přízemní mrazík ,jeleni budou slyšet ze všech stran s koncem září ,začátkem října začnou rochat daňci ,babí léto v plném proudu .Listopad přinese první sníh ,ten podpoří muflony při jejich lásce ,udery jejich mohutných toulců prozradí místo konání bojů ,jen ti nejsilnější předají nový život . Zima ta krásná bílá paní ……přikláním se ke Zbyňkovi :-))) Vyzitýre nebuď smutný ,poslední roky bývá babí léto pravidelně vydařené takže bude krásné jistě i letos ….. ..

Zbyněk (Po, 28. 8. 2017 - 18:08)

Tak je tu konec srpna a...Já osobně tuto dobu miluju, je to období barevného a vonícího lesa, začínající lovecké sezony a setkávání se s mysliveckými přáteli, které jsem delší dobu neviděl a tak je příjemné s nimi posedět při posledních lečích. Dlouhé večery nemám, protože se dají trávit na čekaných na divočáky a jinou spárkatou zvěř a to mi i za trocha toho chladu stojí. Mám rád ty naše sudety a do Egypta mě to nikdy netáhlo, už jen kvůli tomu vedru a jiné mentalitě obyvatelstva. Jsem prostě severský typ a už se nezměním :-)))Vyzitýre promiň, jen trocha opačného vyznání :-))).

vyzitýr (Po, 28. 8. 2017 - 14:08)

Tak je tu konec srpna a začíná období krátících se dnů a hnusného počasí zejména v listopadu. Už aby se přiblížil zimní slunovrat a opětovné postupné prodlužování dne. Ale ještě si počkáme

Zbyněk (Čt, 24. 8. 2017 - 17:08)

Moc děkuji všem za...Dle čeho Jano soudíš??? :-))) Máš mě vidět po ránu, to jsem rád, že na mě nikdo moc nemluví, ale je fakt, že během dne se to zlepšuje. Co bych z toho měl bejt pořád na...nej? Ještě by mi praskla v hlavě žilka a tahal bych nohu :-))).

Reklama

Přidat komentář