Reklama

Lidé na vozíku a sex.

čerstvý (Pá, 12. 5. 2017 - 19:05)

Tak já to vnímám tak, že...Přesně ,je to v hlavě ,jak pořád píšeš . Ty neznáš ,ty za 14 let ,ty víš jak žijí ostatní a kdyby náhodou tak ty to máš přece jinak a ty bla bla blabalablabala ,řešíš pořád ty stejný píčoviny ,místo toho abys si užíval života plnými doušky .
Inu kdo nechce tomu je hůř jak tomu co nemůže :-((( po pravdě , já se nedivím že ta tvoje Amálka ztrácí chut na sex .
Málem bych zapomněl , minimálně dva znáš ,i když jen z téhle pro tebe nepochopitelné diskuze . Věř nebo nevěř, je to zase jenom na tobě, ale já si sex užívám .Po každé ,jo je to jiný ,jinak krásný a jak stárnu , je to pořád hezčí a hezčí !!!!

vyzitýr (Pá, 12. 5. 2017 - 16:05)

Já tady básním o ženách...Tak já to vnímám tak, že holky se líbit můžou a líbí, ale dělat kinga,že na káře je sex skvělý, to nebudu. S tím práškem máš možná pravdu, ale jde o to, že musíš mít už připravenou milenku, manželku, přítelkyni či koho ten který má. Pokud žena o sex ztrácí zájem, prášek ti je na prd. Ano, vozíčkář sex může provozovat, to máš pravdu, záleží na míře postižení, ale neznám jediného muže za skoro 14 let, který i když sex občas má, tak z něj něco má. Je to většinou o nervozitě,obavách, a jen takovém miniaturním zklidnění Samozřejmě,neříkám, že na vozíku nejde nic, mnoho se vrhne na sport,někdo pije, jiný existuje jak může. Co muž to originál.

čerstvý (Čt, 11. 5. 2017 - 21:05)

Chlapi,mám dotaz
Básníte...Já tady básním o ženách 10let . Prostě se mi holky líbí ….Ty máš pravdu jen v tom že stárnu a je to na mě znát ! apetit je úměrný věku a náladě ,to je normální u každého člověka . Čím starší tím víc je to znát .Chlap je na tom líp ,prostě si vezme prášek a muže jít na věc :-))) Amáky jsou křehké víly , mají to nastavené jinak,o tom tu nikdo nepochybuje .
Mě jen trošku připadá ,když tak mě oprav . Prostě se řadíš mezi lidi co se po pomrzačení posadili na kárku a nic nemůžou protože jim to nejde oni jsou přece vozíčkáři …. tak to prostě není , mužeš všechno co chceš a není to jen o lásce a milování !!! prostě můžeš

Zbyněk (Čt, 11. 5. 2017 - 15:05)

Chlapi,mám dotaz
Básníte...Vyzitýre, máš jistě pravdu, sestupnou tendenci to určitě má, přírodu neoblafneš, ale znám i spoustu "zdravých" párů, kde je to horší, jak u nás :-))). Já osobně se vyřazen necítím. Jak jsem tu už kdysi psal - nejsme roboti a každý jsme jiný a u nás na káře to platí obzvlášť Zkrátka jaký si to uděláš takový to máš, pokud ovšem můžeš a nebrání zdravotní důvody. Ale nechci tu suplovat nějakého poradce, nebo odborníka na vztahy. Možná sexuální asistentky by mohli uvést nějaké postřehy, ty sem ale asi nenakukují

vyzitýr (Čt, 11. 5. 2017 - 14:05)

Chlapi,mám dotaz
Básníte tu pořád o ženských atd.Ale opravdu jsou tak chtivé sexu,partnerky či ženy? No, myslím si ,že i u zdravých párů to po letech má sestupnou tendenci, natož u párů, kde muž je dost v tomto směru vyřazen. Realita bývá dost tristní

čerstvý (St, 10. 5. 2017 - 21:05)

a jak to resite když vam...a kolikrát ho musíš odmítnou aby z tebou přestal mluvit ? jako jak vynucený jako tak dáš nebo nedáš ? a proč potom bejt vlastně spolu když to má být vynucený , to je ale potom smutný :-(((

čerstvý (Út, 9. 5. 2017 - 21:05)

Jak říkával kamarád 5...Anča dlaňová je laciná kámoška všech osamělců :-))) čekaná je dobrá ale dobrou babu nenahradí

Zbyněk (Út, 9. 5. 2017 - 13:05)

obleču černou robu a zajdu...Jak říkával kamarád 5 minut v koupelně a odpadá veškerá romantika , drahé dárky a večeře. Myslím, že v našem případě to řeší i noční čekaná na divočáky :-)))

čerstvý (Po, 8. 5. 2017 - 11:05)

a jak to resite když vam...obleču černou robu a zajdu se rozloučit za chlapama do hospody .-) .:-) :-))))

Zbyněk (Ne, 7. 5. 2017 - 20:05)

a jak to resite když vam...Tak nevím, o co tady GOOO ???

kacka (Ne, 7. 5. 2017 - 08:05)

a jak to resite když vam není po vuli vždy kdysi vzpomenete,taky sni pak nemluvite nebo když je to vynuceny ,? ptaci se poznavaj podle pera?ja myslela podle peri.

čerstvý (Pá, 3. 8. 2018 - 23:08)

Co na těch babách pořád...Je s nimi kříž ale bez nich ? bída z nouzí ! jsou krásné a voní jako jarní louka po deští ,když na ni oskar svítí ,uprostřed stojí jelen z laní ,né z jednou ,má jich minimálně 6 :-)))
Vizuálně se člověk potěší ? zážitek mužský žádný ,jak to myslíš ? si snad na kluky .-)))

vyzitýr (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

Léto vrcholí ,hyc že by...Co na těch babách pořád vidíš. Vizuálně se člověk potěší, ale zážitek pořádný mužský už nejde...

vyzitýr (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

Je pravda že horka jsou extrémní..Ale zimní období je pro vozíčkáře mor.. Z baráku se dostane člověk těžko pokud dá příroda sníh, kluzké chodníky i cesty.Prostě zlatě když je teplo. Je pravdou, že každý to vnímáme jinak, to je jasný.

čerstvý (Pá, 3. 8. 2018 - 09:08)

mám rád zimu , jednoduše se obleču víc a nebo míň ,snad bude letos tak krásná jako jsou poslední dobou léta !!!

čerstvý (Pá, 3. 8. 2018 - 09:08)

Neboj, brzo budeme na teplo...Léto vrcholí ,hyc že by jeden chcíp :-)))
jak přežít ? trávit čas u vody ,jedna z možností ,klimatizovaná místnost ale proč potom mít rád léto ? u vody je krásně ,člověk se schladí ,opálí a vidí tu krásu kolem ,samá baba skoro nahá !!!!! :-)))

Zbyněk (Út, 2. 5. 2017 - 10:05)

Podle péří poznáš ptáka ! :-)))

kacka (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

to je vono toho praveho

čerstvý (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Kačko,kočko jak psal...myslím že to pujde i bez patřičné zkoušky ,jen najít toho správného ptáka :-) :-) :-)

Zbyněk (So, 29. 4. 2017 - 16:04)

hledam pero nemam asi se dam...Kačko,kočko jak psal čerstvý, není pero, jako péro - záleží co zrovna potřebuješ, ženy jsou mezi myslivci vítány, není problém, jen složit příslušné zkoušky a k peru se určitě dostaneš :-)))

Reklama

Přidat komentář