Reklama

ICD - imlantabilní kardioverter defibrilátor

Zdenda (Ne, 26. 10. 2014 - 03:10)

To:Silvie
Jestli se synovi ARVD zatím neprojevuje, nevidím důvod proc zatím nedat jen S-ICD, obratte se na Homolku-Dr.Neužil,IKEM-Dr.Kautzner,VFN-Dr.Pšenička...ve 14 by bylo určíte dobře nechat ještě cévy prázdne do budoucna...

Zdenda (Ne, 26. 10. 2014 - 02:10)

Čau lidi,ICD mam od 05/2014,zatím se to dá,vyboj zatím nebyl...nějak to tu poslední dobou moc nezije, nebylo by špatný se sejit a osobne probrat našeho koníčka :-) dejte vědět...

silvieh (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Ahoj lidi, tak mám od...Ahoj všichni, mohla bych se jakkoli spojit s pisatelem "Heini"? Velmi mě zajímá, kde mu byl s touto diagnozou (ARVD) implantován S-ICD. Teď to diagnostikovali synovi (14). Zdědil to po manželovi a ten má ICD již cca 10 let a měl problém se záněty. U tohoto typu ICD by mělo být riziko zánětu podstatně menší. Taky bych potřebovala trošku povzbudit. Vidím, že v tom skutečně nejsme sami. S manželem to beru podstatně lépe, ale u dítěte na to nejsem připravená. Děkuji za reakci

Fakoun (Pá, 6. 6. 2014 - 10:06)

Ahoj, chci se zeptat jestli má také někdo implantovaný defibrilátor pod sval z preventivních důvodů, ale nakonec se dozvěděl, že jej má úplně zbytečně neboť příhoda kterou jsem měl nebyla od srdce ale od hlavy jak se zjistilo až po implantaci. Díky tomu, že to mám pod svalem jsou omezení opravdu obrovská a navíc jsem díky tomu přišel o osvědčení jako svářečský průkaz a podobně... Doktoři se ptali po nehodě stále mě co se stalo místo toho, aby se aspoň jeden z nich zeptal spolujezdce jak jsem jim stále opakoval... Jediný kdo se zeptal onoho člověka který seděl vedle mě, byl až Neurolog v Krnově pan Servus a díky tomu se zjistilo, že to nebylo od srdce... Prostě abych to zkrátil, bez jakýchkoli důkazů udělali implantaci ICD a já se chci zeptat jak se proti tomu dá bojovat, jelikož nemám nárok ani na částečný invalidní důchod a mám problém sehnat práci i provádět obyčejné aktivity. Předem děkuji za odpovědi.

MJ (So, 12. 4. 2014 - 20:04)

Co se práce se zařízeními...Pokud by jste se rád na něco zeptal , tak klidně pište na [email protected] .

Yaara (Po, 24. 3. 2014 - 08:03)

Ted aktuálně řeším to,...Tak na to bych si určitě někoho sjednal.

pro meika: (Pá, 26. 4. 2013 - 15:04)

ahoj je mi 20 mnel sem...Jde o to, jakou máš nemoc. Co konkrétně ti je. Jestli to vyřešil ICD, jsi zdravý a důchod není nutný.

meik (Pá, 26. 4. 2013 - 00:04)

ahoj je mi 20 mnel sem zastavu 20min mam taky kardiostimulator 3 mesice us tet porad marodim da se stutim dostat do invalidniho duchodu diky

hit.man (Čt, 20. 2. 2014 - 13:02)

Ted aktuálně řeším to, že si potřebuji na střeše opravit anténu na televizní signál a satelitní signál. Četl jsem, že antény mají okolo sebe magnetické pole? Nevíte někdo? Ohledně doktorů se rozepíši v dalších příspěvcích

pro hit.man (Čt, 20. 2. 2014 - 13:02)

Co se práce se zařízeními týče, tak sbíječka asi nebude to pravé ořechové :-) Další věcí jsou kontaktní sporty, při kterých by mohlo dojít k přerušení vodičů, nebo např. při fotbale k úderu míčem do oblasti ICD. Je zvláštní, že ti to doktor nevysvětlil podrobněji, neboj se zeptat!, to je součástí jejich práce.

hit.man (Čt, 20. 2. 2014 - 09:02)

Ahoj má tu někdo implantovaný defiblirátor jako já? Potřebuji vědět jaké mám omezení které se týká fyzického pohybu či práce se zařízeními. Ve všech brožůrách je vše napsáno obecně a nic konkrétního z doktorů také nemůžu dostat.

janazdc (Po, 27. 12. 2010 - 10:12)

Ahojte lidi,tak svátky jsem přežila vcelku v klidu,cukroví napekly babičky,uklidil manžel s dcerou,já přišla vlastně k hotovýmu.Byla tu spousta návštěv,ale už je klid.Vše funguje jak má,jen musím s sebou nosit baterky a kontroler,váží to 2,5kg a na noc se připojovat k takovému pc,ale v pohodě,není to na věky ;-).Doma mi se vším pomůžou,takže nedělám v podstatě nic,hlavně dcera mě k ničemu nepustí,klidně bych třeba žehlila,ale to ne,ted odjela za svou láskou tak dnes popadnu žehličku :-).Jinak ten přístroj se jmenuje HEARTMATE,napsala jsem to před tím špatně.Vytrhli mi tam zub,2 vpravo nahoře,tak jdu dneska k zubařce,sídlí ve 2.patře bez výtahu,snad už se mi nebudou klepat kolena :-).Tak to jsou novinky z Děčína.Zatím se mějte krásně pa

Alena (Pá, 24. 12. 2010 - 09:12)

Přeji všem krásné Vánoce a do nového roku zdraví.
Mějte se krásně, pa.

Darina (Čt, 23. 12. 2010 - 10:12)

Tak ahojte po měsíci a půl...Hurá, báječná zpráva, přeji nejen Janě KLIDNÉ vánoce bez stresů a do 2011 HLAVNĚ TO ZDRAVÍ, netřeba tu říkat, že je to to nejdůležitější, protože když je srdce v pr.., to ostatní se jeví jako nedůležité. Já už 2 měsíce chodím s defíkem do práce (asistentka gen.řed.=někdy fofr a stres ukázkový), do toho jsem se s přítelem teď 14dní stěhovala do nového bytečku, čili další stres,ale snažila jsem se jen organizovat ostatní a přežila jsem :-)) A ode dnešního večera jen klíííd, pohádky, spaní a odpočinek (pravda, nemám děti). Ale i ostatním přeji, ať jim Ježuch nadělí pohodu a klídek, lásku a pochopení rodiny a přátel a na Silvestra rány jen bezpečné pyrotechniky, ne defíka!!!!

Alena (St, 22. 12. 2010 - 18:12)

...opařil...omluva, překlep.

Alena (St, 22. 12. 2010 - 18:12)

Ahoj Jano, jsem moc ráda, že jsi zase tady. Moc ráda:-)). Je to paráda nemít strach rozkliknou téma. Hodně lidí přestalo psát - jako by je opřil...asi nás chápeš.
Přeji Ti krásné Vánoce. Měj se moc hezky a přeji hodně zdraví.
Pa Alena.

janazdc (St, 22. 12. 2010 - 17:12)

:-)), tak jsem se konečně...Tak ahojte po měsíci a půl stráveném v nemocnici,vše dopadlo dobře,jsem zařazena na čekací listinu jako urgentní pacient,nevěřili by jste kolik lidí tam na tom bylo,dokonce 21letý klučina.byla jsem z toho zoufalá,pobrečela jsem si,jak to vezme okolí a jaké to bude doma bez dozoru lékařů,strašně záleží na tom jak je člověk naředěnej,aby se to neucaplo a to by byl konec.Jsem 2.den doma a pomalu se začínám zapojovat do běžných věcí,kdyby jste mě viděli,jak to tělo ochabne za tu dobu ležení,úplně jsem se zhrozila,kalhoty mi padaj z boků.Ale byli tam všichni moc fajn,byla se mnou a pokoji ještě mladší ženská a tak jsme měly aspoň zábavu,taky měla HARTMATE jako já,ta pumpa pracuje vlastně místo levé komory,tak mi začínalo být líp a líp každým dnem po operaci.Tak snad to vydrží.Vám přeji KRÁSNÉ VÁNOCE A JEŚTÉ KRÁSNÉJŚÍ ten další rok,nejvíc ze všeho ZDRAVÍ pa lidi

Asha (Út, 21. 12. 2010 - 12:12)

Ahoj, všem přeji krásné Vánoce a sťastný Nový rok plný zázraků a splněných přání. . .Mějte se

Alena (St, 8. 12. 2010 - 18:12)

Ahojky lidičky,tak Janině...:-)), tak jsem se konečně odhodlala diskusi rozkliknout. Perfektní zpráva!!!
Moc Janu pozdravuj. Budete mít ty nejkrásnější Vánoce...

janazdc (Ne, 5. 12. 2010 - 21:12)

Ahojky lidičky,tak Janině doktor řekl že jí začnou směrovat směrem domů,tak počítám že do čtrnácti dnů bude doma,a tak dobře jak vypadá tak jsem jí dlouho neviděl,tak se brzo těšte na zprávy přímo od ní,mějte se moc fajn a "HEZKÉ VÁNOCE A JEŠTĚ HEZČÍ PŘÍŠTÍ ROK" AHOJ

Reklama

Přidat komentář