Reklama

LIPOM

Lenka (Po, 29. 10. 2007 - 17:10)

Dobry den,
moc rada bych se dovedela mnohem vice o lipomech. Pritelovi se delaji uz nekolik let, na ruznych mistech na tele. Kazda boulicka je velmi citliva, az na jednu, ktera se udelala na zadech, velmi blizko patere. Je mozne, ze nektere neboli? A zna nekdo odpoved na to, jak se lipomu zbavit, nebo zastavit rust?? Dekuji moc

Edita (Út, 25. 9. 2007 - 02:09)

diky-ELI,lypomy mam porad,uz jsem si na ne zvykla,trosku se zmensily.A vyndavat je nebudou,pry nechteji zbytecne hrabat do zdravych oci.CHodim kazdy 3 mes,na ocni.oci mam ok,i pozadi za ocima,nebo jak se to rekne.

Eli (St, 21. 3. 2007 - 08:03)

Lipom je tukový, naprosto nezhoubný nádorek. Vyskytuje se dost často i jinde pod kůží.
Je vhodné zkontrolovat i hladinu tuku a cholesterolu v krvi.
Jinak by bylo možné se poradit ještě s chirurgem či lépe s plastickým chirurgem. zda je možné operativní odstranění.

Edita Jensen (Čt, 10. 8. 2006 - 09:08)

MAM POD VICKY,NA OBOU OCIC ,TUKOVE UZLINY,NEVITE NEKDO JAK SE JIC ZBAVIT?BYLA JSEM U 3!OCNICH DOKTORU,TADY V DANSKU,A PRY ZE TO NENI NEBEZPECNY A ZE MI TO NEBUDOU BRAT.ALE JAK S TIM MAM ZIT,KDYZ TO TLACI A BOLI?PRY SE TO JMENUJE BUD DERMOLYPOM A NEBO JEN LYPOM?MATE NEKDO S TIM ZKUSENOSTI?PROSIM NAPISTE NA E-MAIL NA editaj"jubii.dk

Reklama

Přidat komentář