Reklama

Tresty v práci

tereza (Pá, 23. 9. 2016 - 10:09)

Au au já taky mám tuto...to si děláš srandu? Druhým koncem lepačky. větší bolest snad neznám. na holiu prdel pálí jako čert.

Přesně. (Pá, 19. 8. 2016 - 13:08)

Opravdu pravdivé příběhy....Víc úchyláků,než normálních lidí.

Zdeněk (Čt, 18. 8. 2016 - 17:08)

Opravdu pravdivé příběhy....Já tomu klidně věřím, i když připouštím, že něco bude asi fantazie. A nemusí se jednat jenom o mladé holky, klidně i o starší a při těle. Já jsem jednou naší vedoucí oddělení v obchodě přišel na pěkný průšvih. Na mě bylo buď to řešit s generálním šéfem nebo jí pomoct to zahladit. Zvolil jsem druhou možnost, pod podmínkou, že si nechá naplácat na holou. Upozorňuji, že mě bylo 20 a jí tak 45. Nechala si naplácat. Prostě si mě lehla přes koleno, já jí stáhnul kalhoty i kalhotky a naplácal jí.

Sekret-ářka (St, 13. 7. 2016 - 11:07)

Historka nemusí být...To asi bude pravda. Já když jsem v kanclu trestaná, musím šéfovou vyprstovat a vylízat jí všechen sekret. Ona mě zato protahuje robertkem.

Janusz (St, 13. 7. 2016 - 10:07)

Opravdu pravdivé příběhy. Ani jsem netuši, že v tolika firmách jsou běžně k dispozici různé vařečky a rákosky. Radši to pište na nějaké erotické weby. :-)

Petr (St, 22. 6. 2016 - 23:06)

Přiznám se, že mi tyto příspěvky o trestech připadají jako takové náměty na erotické povídky, nemyslíte?

Lidské zdroje (St, 22. 6. 2016 - 16:06)

pokud dělají potíže je třeba řádně potrestat, kam bysme to jinak došli. Pracovat se jim nechce a jenom by to chtělo peníze. Pořád si neuvědomují, že peníze jsou pro Pány kapitalisty. Lidským zdrojům musí stačit práce. A pokud ne, přehnot přes koleno.

to Jitka (St, 22. 6. 2016 - 08:06)

Historka nemusí být pravdivá, ale musí se dobře poslouchat.

Jitka (St, 22. 6. 2016 - 07:06)

Já už mám před důchodem a v krámě jsem zapomněla při odchoduzapnout alarm a tak vedoucí musela po zavolání tam jet a zapnout a tak mi druhý den vynadala a řekla, že se chovám jako malá holka a že by mi asi pomohlo nařezat. Asi to bude vvypadat, že jsem to udělala schválně, ale já opravdu za cca 14 dní opět nezapla. Když mi druhý den začla nadávat, tak jsem jí řekla ať mi teda nařeže a ona řekla tak si vyhrň sukni a fakt mi naplácala, sice to ani nebolelo, ale ostuda to byla.

René (Čt, 19. 5. 2016 - 13:05)

mě před dvěma roky potrestala vedoucí mě v tý době bylo 30 a ji asi tak 40,nepřišel jsem 1 den do práce,ani jsem ji nezvedal telefon,druhý den když už jsem v práci byl,tak za mnou přišla a zeptala se co má se mnou dělat,já jsem jí sám navrhl at mi dá výprask,trošku se zarazila ale po chvilce souhlasila s trestem,vyhazovat mě nechtěla protože se mnou problémy nebyly tak se rozhodla že mi výprask,druhý den když jsem měl volno tak jsem dorazil k vedoucí do kanceláře,řekla mi at se svléknu do půl těla,tak jsem to udělal,mezitím co jsem se svlékal tak vedoucí dala židly do prostřed místnosti,pak řekla at se jí přehnu přes kolena,tak jsem to udělal,potom si mě hezky levou rukou přidržela a začla mě vyplácet kartáčem na vlasy,myslel jsem že před ní brečet nebudu,jelikož byli rány velký tak jsem se po pár ranách robrečel,přestala až když jsem měl několik jelit na zadku.

Martin (Út, 12. 4. 2016 - 02:04)

Ahoj Františku,
něco podobného jsem také zažil, můžeš napsat jak to u Tebe bylo poprvé? Jestli jsem to správně pochopil, tak jsi už před tím měl zkušenost, případně by mě zajímalo jestli se to stalo i třeba někomu jinému kromě Tebe a Tvojí kolegyně,
díky za odpověď,
Martin.

František (Po, 11. 4. 2016 - 21:04)

Se svojí kolegyní (řekněme podřízenou) jsme byli naši šéfovou přistiženi při malém podvodu. Nikoho jsme neosidili, kolegyne si pozmenila sve vysledky tak, aby mela narok na premie (presunula z mesice do mesice). Ja jsem o tom vedel a nechal jsem to byt.Mam s ni dobre vztahy, penize potrebuje, v praci vychazime dobre. Takova nenapadna pani, vek cca přes 40.Oba dva jsme po poradě byli přizváni na kobereček a položila před nás tabulky s výsledky za minulé období. Nijak jsme nezapírali a zeptala se nás, zda víme, co to znamená. Mně řekla, že se tedy v mém případě diví po zkušenostech z minula. Kolegyně nechápala a šéfová mi řekla, že když mám o své podřízené takovou starost, ať jí vysvětlím, jak to funguje. Což byl první trapas. Měli jsme znovu přijít po pracovní době. Vzal jsem si paní Petru na kafe a vysvětlil, mezi čím jsme dostali vlastně na vybranou - tedy pravděpodobně výpověď nebo finanční postih nebo fyzický trest. Koukala, no nakonec jsme si zvolili - co asi. Taky jsme doufali jsme, že takhle ve dvou to nebude tak horké.Večer jsme se dostavili na místo, šéfová se nás stručně zeptala, zda jsem Petru seznámil se situací. Přikývli jsme a ona se zeptala.Věc je jasná, pro Františka výpověď nebo 15 řemenem, pro Petru čtvrtina platu dolů po zbytek roku nebo 10 ran pravítkem.Souhlasili jsme. První jsem měl jít na řadu já. Petra šla za dveře, ale šéfová ji zadržela. Spolupracuje se vám dobře, tak to snad i dokončíte společně, ne? Tak ty už Františku víš co a jak. Ohnul jsem se přes stůl.....Ale neblázni, spolu už jsme trochu dál, ne? Nedělej problémy, ať to máme za sebou. Tak jsem se poslušně svlékl do naha - ano komplet jako minule a vyfasoval svých 15. Tentokrát to tolik nebolelo. Když jsem skončil, kouknu na Petru, docela se klepala. Tak ty máš vyplaceno, můžeš se obléknout a podívej se, co jsi svoji hloupostí způsobil. Kdybys tu hloupost Petře rozmluvil, mohl jsi ji ušetřit této nepříjemnosti. Po těch letech snad víš, že měsíční výsledky chodí zároveň z účtárny.
Tak Petro, vím že je ti to nepříjemné, ale stáhni si kalhoty a ohni se přes stůl. Nemusela se přede mnou svlékat celá, ale i to stačilo, aby se skoro rozbrečela. bylo to trapné. Čtyřicetiletá paní si stáhla kalhoty a ohnula přes stůl. Měla černé kalhotky a pořád na svůj věk docela pěkný zadek, to mně utkvělo v paměti. Šéfová ji stáhla kalhotky pod zadek, Petra trochu protestovala, ale šéfová ji okřikla, že si vybrala sama. Dostala 10 ran plastovým pravítkem, docela to mlaskalo, ale řekl bych, že to zas tak nebolelo. Po desáté ráně si směla stoupnout a natáhnout kalhotky i kalhoty. Byla úplně rudá a tekly jí slzy. Následně jsme dostali obligátní poučení, že je to doufá naposled, což jsme poslušně odkývali. Tak to je zatím vše.

Jana (Po, 11. 4. 2016 - 21:04)

Taky mám jednu takovou...No to já bych se asi styděla, dostat na holou. I od paní vedoucí, ještě horší by byl pan vedoucí nebo kdyby se na můj výprask někdo díval.

Zuzana (Po, 14. 3. 2016 - 16:03)

No to není možné. To si...Já bych to tak tragicky neviděla pár na zadek ještě nikdy nikomu neuškodilo ani v dospělosti.

Tom (St, 4. 1. 2023 - 17:01)

Já bych moc chťel

Tom (St, 4. 1. 2023 - 17:01)

Já bych moc chťel

MONIKA (Ne, 6. 3. 2016 - 11:03)

Taky mám jednu takovou...No to není možné. To si děláte legraci, že?????

Alena (Ne, 6. 3. 2016 - 11:03)

V létě jsem po škole...Taky mám jednu takovou zkušenost. Vedoucí mi chtěla snížit osobní ohodnocení za nesplněné úkoly. Na konec jsme se domluvili na jiném trestu a to výprask. Tak jsem v zadu ve skladu od ní dostala nařezáno na zadek a bylo to vyřešené.

Petra (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

Iva:Jsem ráda, že nejsem...no, já nastoupila do práce před 2 lety, bylo mi 24. oddělení na úřadě, kde jsme v kanceláři 4 holky. Naše vedoucí sedí sama, odděleně. dáma ve středním věku, velmi ambiciózní, ne vždy příjemná. asi po 3 měsících v práci jsem měla průšvih z rozpočtem jednoho projektu..byl to hodně velký průšvih. když si mě zavolal, čekal jsem vyhazov. dala mi kázání, že by mě měla vyhodit a atd, ale že ví, že z chyb se poučím, že se jí líbí mé pracovní nasazení a cílevědomost. ale, že mě samozřejmě potrestá. hned mi dala k mému velkému překvapení na výběr. buď osobní ohodnocení a roční prémie dolů nebo výprask na holé pozadí. řekla mi, že je to na mně, co si vyberu. chvíli mi to trvalo, ale velmi potichu jsem ze sebe vysoukala, že chci beru ten výprask. dobře, Petro, odvětila vedoucí. šla zamknout dveře a řekla mi, ať si sundám kalhoty a spodní prádlo přehnu se přes stůl. pomalu jsem soukala kalhoty dolů, pak jsem se přehnula přes kraj stolu. ze skříně si paní vedoucí vytáhla starou šňůru od rádia, přehnula ji na půl a postavila se za mě. nikdy jsem ničím takovým nedostala. mamka mě bila prádelní vařechou. dostala jsem kázání, že nesmím cukat zadkem a ječet. pak už jsem jen cítila neskutečnou bolest na mém pozadí. šňůrou od rádia mně seřezala zadek tak, že jsem ho měla modro fialový, plný jelit ve tvaru U. když jsem se vracela do kanclu, holky poznaly, co u vedoucí proběhlo a s úsměvem na tváři mi řekly, že to znají již všechny. teď čas od času každá z nás schytá šňůrou od rádia na prdel. vždy si ale trest můžeme vybrat, buď peníze nebo sekec.

Nika (Po, 4. 1. 2016 - 14:01)

Vždyť jo, dá se to vydržet a výpraskem mi zatím nehrozila. To by jsem v práci asi nesnesla.

Reklama

Přidat komentář