Reklama

Tresty v práci

Terez (Čt, 13. 10. 2016 - 08:10)

No to ne, ale vidět zblízka...Takže když jsi jí řezal holou prcku houpnul ti pindík co ? :))) Buď rád že jsi nezasunul to by byl sakra problém. Ale jen naplácání je v pohodě myslím.

Jan (St, 12. 10. 2016 - 22:10)

Nevím co řešíš, tak ses...No to ne, ale vidět zblízka zadek cizí ženy je tak vzrušující, i když se liší jen v detailech.

Božka (St, 12. 10. 2016 - 21:10)

Právě, mám docela...Nevím co řešíš, tak ses podíval na holý ženský zadek. Liší se snad nějak významně od holého zadku tvé ženy? Asi těžko co, nejvýše v počtu a umístění mateřských znamének, jinak zadek jako zadek ne.

Jan (St, 12. 10. 2016 - 21:10)

Nevěra ??? Pokud k ničemu...Právě, mám docela výčitky svědomí. Asi to nevěra byla, protože když jsem si tu zaměstnankyni přehnul přes koleno a stáhnul jí rifle a kalhotky (knoflík u riflí si rozepnula před tím sama), mohl jsem si její holý zadek prohlížet dost dlouho a ještě jsem jí naplácal. To by ženatý muž neměl, koukat se zblízka na holý zadek jiné ženy.

Petra (St, 12. 10. 2016 - 19:10)

Tak to já jsem byl v...Nevěra ??? Pokud k ničemu jinému než k výprasku(byť na holou prdelku) nedošlo tak určitě ne. Možná bylo lepší ji nasekat něčím(pravítkem,kabelem a pod co by bylo po ruce) aby nedošlo k přímému dotyku mužské ruky s ženským holým pozadím. Nicméně s trestem dobrovolně souhlasila. Musela být asi dost zoufalá, když si o tento způsob potrestání sama řekla a ještě k tomu muži šéfovi. U nás na firmě jsou jen finanční postihy. Někdy bych radši brala těch pár na holý zadek

Josef (St, 12. 10. 2016 - 15:10)

Tak to já jsem byl v...Já myslím, že to nevěra samozřejmě byla. Zeptej se své manželky, jestli by souhlasila s tím, že by se díval dejme tomu z 50 cm na holý vystrčený zadek cizí ženy.

Eva (St, 12. 10. 2016 - 15:10)

Ono víš když v práci...Pracuji jako sekretářka v jedné firmě a mojemu šéfovi je 72. Když udělám nějaký větší průšvih, dohodneme se na naplácání na holou. Šéf dovede přitlačit, tak to i štípe, nicméně pořád lepší, než vyhazov nebo snížení platu. Možná by se se mnou rád vyspal, ale asi už má strach, že by to kvůli jeho věku nešlo. Tak mu stačí pohled na můj holý zadek, který mlže ještě naplácat.

Jan (St, 12. 10. 2016 - 15:10)

Ono víš když v práci...Tak to já jsem byl v opačné roli. Jako šéf své firmy jsem chtěl kdysi propustit jednu zaměstnankyni, protože dělala problémy. Nejdřív se mě snažila svést, jenže já jsem své ženě věrný a nikdy bych do toho nešel a trval jsem na výpovědi pro hrubou nekázeň. Ona začala brečet, že tu práci chce a tak. Já jsem na tohle celkem měkký, ale trval jsem na svém, protože prostě přísnost musí být. Jenže ona pak řekla, že by tu chtěla dělat dál, ale že přijme nějaký trest za své špatné chování. Když jsem se jí zeptal jaký, tak řekla, že jí třeba mohu dát výprask na holou. Nakonec jsem jí opravdu na holou nasekal, jen rukou. Ale dost. Teď se spíš trápím jestli to nebyla nevěra vůči mé manželce. Já jsem s ní ale nesexoval, jen jsem viděl zblízka její holý zadek. To snad nevěra nebyla.

Eva H (St, 12. 10. 2016 - 13:10)

To je vaše chyba, že se...Ono víš když v práci uděláš průšvih a víš, že v jiných firmách by za to byl peněžitý trest nebo vyhazov, většina běžných lidí si vybere ten fyzický trest pokud je mu to druhou stranou nabídnuto jako alternativa. Mluvím z vlastní zkušenosti taky jsem v práci dostala našviháno na holou. Menší zlo je, že nadřízená je žena, takže ohnout se a nastavit holý zadek výprasku nebyl až takový problém, i když ve finále to štípalo tak, že moc nechybělo a počurala jsem se. Jo kdyby byl nadřízený chlap to bych tuto formu trestu určitě nebrala.

MAgda (Čt, 6. 10. 2016 - 13:10)

Tak ředitelka je asi pěkná...to bych ji tu prdel musela seřezat,že by si nesedla vůbec

Josef (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

mně se stalo to, co jsem si...Tak ředitelka je asi pěkná domina a takové dominy někdy docela špatně snáší, když se otočí role. Dejte na holou ředitelce a věřte, že jí už ty výprasky přejdou.

Josef (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

noo, nápad super, ale...To je vaše chyba, že se dáte. Já bych na vašem místě dal buď výpověď nebo ještě lépe je nasekat šéfce na holou. Ukázat holý zadek před ženou ženám asi moc nevadí. Ale kdyby třeba šéfka musela ukázat holý zadek před nějakým mužem, víc by se styděla.

Karel (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

Když by někdo jen řekl křivé slovo, na hodinu končím a zdu jinde! Práce je dost pro šikovné lidi!!!!

Magda (Pá, 30. 9. 2016 - 09:09)

mně se stalo to, co jsem si myslela , že opravdu nejde. Ve svých 26 letech jsem dostala na holý zadek, jako malá holka. v kanceláří své ředitelky, ohnutá přes stůl s holým zadkem přehnutým usb kablíkem.a zkuste si nebrečet při takové bolesti.

Veronika (Út, 27. 9. 2016 - 11:09)

Já se nestresuji. Jsem tam něak zvyklá, vlastně už od mala od mé maminky :-) dvě holky to nesou hůře.

Luboš (Po, 26. 9. 2016 - 14:09)

Není třeba se stresovat.Mě taky hrozil trest v podobě výprasku prutem na holou v práci od bývalé šéfky v 90 letech.Výprask proběhl,šéfová se nabažila a byl klid.Žádný finanční saknce nebyli.Bylo to vyřešený.Tak raději se podrbit,přijmout trest než finanční postij.

Veronika (Po, 26. 9. 2016 - 10:09)

noo, nápad super, ale nevím, zda reálný :-) za svůj poslední výprask bych ji dala tak, že by si nesedla. nevím,zase si říkám, že je to lepší než peníze dolů. A ukazovat před ní holou prde už jsem si taky zvykla tak nějak

Josef (Pá, 23. 9. 2016 - 20:09)

ahoj všem,asi se přidám do...To je ale pěkná blbost, moc tomu nevěřím. Doporučuji si při výprasku někam schovat diktafon a nahrávat si to. Až budete mít takových nahrávek více, tak to chce se s kolegyněmi domluvit, jít do kanceláře za šéfovou. V 5 jí určitě přeperete a dejte jí také výprask na holou. A budete si fifty fifty. Šéfová si stěžovat nebude, protože má dost másla na hlavě a vy budete mít od výprasků pokoj.

Veronika (Pá, 23. 9. 2016 - 10:09)

ahoj všem,asi se přidám do diskuze. Je to asi tak, kdo nezažil, tak neuvěří. Kdo zažil nebo zažívá, tak chápe, jak to je. Ono mnohdy ta práce je opravdu dobrá a za super peníze a než odejít, tak se tohle v nějaké míře dá zkousnout. I když je to samozřejmě divné, dost nepříjemné a v danou chvíli si člověk připadá, jak mála holka, která dostává od své mámi výprask. Pracuji v oddělění ekonomiky a účetnictví. Na oddělení je nás 5 holek (žen)a máme super koletiv. Praáce je skvěle placané. šéfka každé z nás řekla, že věší chyby, průšvihy a neplnění termínů řeší po svém. Komu se to nebude líbit, může odejít. Za pět let neodešla žádná. A to řešení po jejím..to je 25 an někdy i lehce více ran rákoskou (ratanová tyčka) na holý zadek zadek. U ní v kanceláři, nikdo jiný u toho není. stejně ale ví, kdy kdo dostal, protože jde na každé z nás vidět, že se ne úplně dobře sedí. i jsem zadek kolegyň viděla. Je to tak a asi i dál bude. není to nijak často, ale prostě se sem tam stane.

tereza (Pá, 23. 9. 2016 - 10:09)

Au au já taky mám tuto...to si děláš srandu? Druhým koncem lepačky. větší bolest snad neznám. na holiu prdel pálí jako čert.

Reklama

Přidat komentář