Reklama

Tresty v práci

Martin (Čt, 15. 10. 2015 - 11:10)

V létě mě v práci na noční připoutali izolepou k regálu s rukama za zády stáhli mi kalhoty a celích 6hodin jsem tam musel stát,od pasu dolů nahý chodili kolem mě jako bych tam nebyl.
pustili mě až na padla a ještě řekli dneska jsi za celí den nic neudělal

MMilena (Čt, 15. 10. 2015 - 11:10)

Tak to máš prdel každej...pobavilo :D

. (Čt, 15. 10. 2015 - 04:10)

Já teda v práci...Tak to máš prdel každej měsíc zmalovanou jak velikonoční vajíčko.

Nela (Pá, 9. 10. 2015 - 05:10)

Já teda v práci nedostávám, ale dostávám nařezáno místo placení nájmu.

pershing (Út, 23. 6. 2015 - 22:06)
Bobčo (Čt, 14. 5. 2015 - 08:05)

Tiež sa mi tu zdajú niektoré popisované situácie trošku neuveriteľné, no sám som bol aktérom podobnej. Moja bývalá priateľka prevádzkovala malé bistro a niekedy tam aj sama obsluhovala. Často som tam za ňou chodil a vytáčalo ma, ak sa niekedy dala pozvať na drink od miestnych štamgastov. Viackrát sa to opakovalo, až raz večer ma to dožralo až tak, že som ju počas zmeny zobral dozadu do kuchynky, vyhrnul som jej sukňu a poriadne ju vyplieskal po zadku. Bolo celkom vzrušujúce vedieť, že celý zvyšok večera obsluhuje zákazníkov s poriadne červeným zadkom pod jej sukňou.

pershing (St, 13. 5. 2015 - 13:05)

No to sou pohádky. Jestli je to pravda, tak ať mi Tereza a Hanka napíšou mimo diskusi: [email protected]

Jana (Čt, 2. 4. 2015 - 08:04)

No ono dostat pořádný výprask není žádná sranda. Mě se to stalo asi před 5 lety bylo mi 19. Byla jsem na brigádě v Německu a nedopalkem od cigarety jsem málem podpálila stodolu plnou sena a slámy. Mohla jsem si vybrat výprask nebo vyhazov. Potřebovala jsem peníze tak jsem si vybrala výprask. Majitel farmy mě veřejně , jako výstrahu pro ostatní, seřezal vyšpulenou holou prdel prutem tak, že sem se připočůrala bolestí a týden sem pak pořádně nemohla ani sedět. No bylo to děsné ponížení a ostuda. Snad ještě horší než ten výprask bylo to že všichni mohli vidět můj vystavený zadek a všechno ostatní. Strašně jsem se před nima styděla. Jediné pozitivum, které z toho mám je že od té doby už nekouřím. Chuť cigarety mi připomíná tu ne příjemnou záležitost. No byl to děs.

Jan (Ne, 11. 1. 2015 - 11:01)

Silácké řeči, kdyby ten...To asi žijete u neandrtálců!!!

Petr (So, 10. 1. 2015 - 23:01)

Jan...Kdyby mě něco někdo...Myslím, že to jsou pouze klackovité řečičky.
Jednou je to šéf a ty jeho podřízený, tak máš na výběr. Buďto se podřídíš, nebo můžeš jít. Pracovní trh je plný lidí, kteří budou tvou práci dělat lépe, než ty. Nikdo není nenahraditelný.
A v případě napadení šéfa si hned zamluv místo v kriminále. Za napadení a ublížení na zdraví jsou dost přísné tresty a se záznamem tě dnes nevezmou ani u popelářů.

Jan (So, 10. 1. 2015 - 15:01)

Jan...Kdyby mě něco někdo...Silácké řeči, kdyby ten šéf byl někdo jako Mike Tyson nebo Kličko, myslím tělesné konstituce, tak pochybuji. A kdyby ne a jednu mu podřízený natáhnul, jistě by z toho měl opletačky. Policii by nějaký vysvětlení o šikaně nestačilo a u soudu už vůbec ne.

Martino (So, 10. 1. 2015 - 11:01)

a kdyby se její chování opět zhoršilo tak ji opět nařež ale tentokrát něčím jiným než rukou aby si to zapamatovala definitivně.

petr (So, 10. 1. 2015 - 10:01)

když sem kdysi pracoval tak šéf chtěl abych šel dělat v sobotu(již poněkolikáté),jenže já sem se ožral(už sem to nevydržel) a přišel až v pondělí,a on tam začal chodit jak psychouš a že mě vyhodí,čož sem opět nesnesl a ožral se znovu,přišel sem až za tři dny pro výpověd a on ten cocot ještě na mě at jdu dělat,na to sem odpověděl že ne,vzal jsem si výpověd a měl sem od toho kréténa klid.

petr (So, 10. 1. 2015 - 10:01)

Bohužel jí ty její sliby...zní to spíš jako vymyšlená bajka.

Viktor (So, 10. 1. 2015 - 10:01)

No vidíš, šéf i...tak nějak to je - musím souhlasit. Je to domluva mezi nimi.

Jan (So, 10. 1. 2015 - 09:01)

Jan...Kdyby mě něco někdo v práci udělal,
myslím ze strany zaměstnavatele tak se už večera nedožije, odbouchnu ho ještě ten den!!
To si nikdo nesmí dovolit ani ve SNU!!

martina (Pá, 9. 1. 2015 - 23:01)

Tak na to si počkám :-),...Bohužel jí ty její sliby moc nevydržely. Hned po novém roku to začalo nanovo a snad ještě hůře než v roce minulém. Tak jsem si jí holt nechala zavolat do kanceláře. Na dotaz, na čem že jsme se to nedávno domlouvaly se jen blbě uculovala. To už jsem se naštvala a opravdu jí chtěla vyhodit. Mělo to účinek, začala se tvářit jak premiantka u tabule, která dostala pětku. Ale já trvala na výpovědi a ona sama navrhla výprask. No tak (i když nerada), jsem jí dala poslední šanci. Ale trvala jsem, že přes rifle byl žádný trest, že jedině na holou. Co měla dělat. Rifle šly dolů, přehla jsem si jí přes kolena, kalhotky jí stáhla po kolena a dala jí pořádných 25 na holý vystrčený zadek až brečela. A to stačila ruka. Od té doby se její chování zcela změnilo a naopak je pro kolegyně vzorem!

Jan (Pá, 9. 1. 2015 - 22:01)

tak sem si to tady přečetl...No vidíš, šéf i podřízený jsou dospělí lidé a když se domluví na výprasku, tak to protiprávní není. To by toho podřízeného musel nutit proti jeho vůli, násilím aj., a to by bylo omezování osobní svobody. Ten podřízený si může vybrat výpověď, šéfa si nahrát, zveřejnit to na internetu (anonymně) a šéf bude mít ostudu.

petr (So, 27. 12. 2014 - 09:12)

Slibovala, že už bude...hele,je známo že pes který štěká nekouše,já si myslím že ani nemáš odvahu jí to říct,je to jen tvoje zbožné přání:)

Viktor (St, 24. 12. 2014 - 16:12)

Slibovala, že už bude...Tak na to si počkám :-), spíš tě jen umluvila a o výprasku ani neslyšela.

Reklama

Přidat komentář