Reklama

Tresty v práci

Tomas (Pá, 7. 11. 2014 - 17:11)

to si delá nekdo legraci aby...To by ses mozna divil, ze muzou byt okolnosti za kterejch by ses telesnymu trestu podrobil. Nekdy je to lepsi nez alternativa.

mirek (Pá, 7. 11. 2014 - 13:11)

to si delá nekdo legraci aby mne šéfová stáhla spodáre a dala na holou prdel, by se nestačila diviť jak bych ja spráskal až by si pár dnu nesedla...

V. (Čt, 6. 11. 2014 - 23:11)

Pamatuji si to jako dnes - na...To by bylo pod mojí úroveň, nechat si zmalovat nahou prdel od nějakýho nadrženýho dacana. To raději oželím nějakou tu kačku.

Hanka (Čt, 6. 11. 2014 - 19:11)

Když to tak čtu tak si...Pamatuji si to jako dnes - na to se nedá zapomenout. Vytkl mi úklid na provozovně a moje vstřícnost a úslužnost k zákazníkům se mu také nezdáli dostatečné. Jednou z posledních vět bylo, že bych zasloužila na holou. Brala jsem to jako vtip a při předání to dala k lepšímu. K mému překvapení se kolegyně nesmála. Vysvětlila mi o co jde... Pokud za soukromí můžeme považovat jeho kancelář s tenkou zdí a zrcadlovou stěnou (průhledná z kanceláře)ze které mám vždycky pocit, že jsem přímo v prodejně, pak ano, probíhá v soukromí. Zaměstnankyně přirozeně ví co se za dveřmi děje.

Monika (Čt, 6. 11. 2014 - 10:11)

Když to tak čtu tak si říkám jestli je dnes opravdu jedenadvacátý století to je šílený co se děje. No a jak to proboha řekl to ti dal vyloženě na výběr výprask nebo srážka platu? A je to v soukromí?

Hanka (St, 5. 11. 2014 - 20:11)

A stojí šéfovi pták,...Nedostáváme rákoskou, ale prutem ... a na tvůj dotaz: opravdu nevím. Mívám dost starostí sama se sebou. Šíleně to štípe.

V. (St, 5. 11. 2014 - 20:11)

Jsem studentka a mám...A stojí šéfovi pták, když ti rákoskou rajtuje po nahý prdeli?

Hanka (Út, 4. 11. 2014 - 20:11)

ahojky, no, ke studiu pracuji...Jsem studentka a mám podobnou zkušenost. Přivydělávám si v jednom soukromém obchůdku a pan majitel nás za prohřešky trestá obdobně ... pokuta, nebo kalhotky dolů a pak tanec prutu po nahém zadku. Poprvé jsem myslela, že se mi to jen zdá, ale po zjištění, že jsou na tom ostatní (dvě další zaměstnankyně stejně) volím výprask - už více než rok.

Pavla (St, 8. 10. 2014 - 09:10)

ahojky, no, ke studiu pracuji...Je to neuvěřitelné, ale možné je všechno. Je to dohoda mezi dospělými a svéprávnými, tak proč ne. A co když udělá průšvih majitelka? Taky by měla dostat na holou a ani tanga bych jí nepovolila.

Máš recht (Pá, 3. 10. 2014 - 18:10)

No, tak to je hodně...Úchyláci honí čůraka při psaní pervers povídek o výprasku v zaměstnání.

Radek (Pá, 3. 10. 2014 - 08:10)

No, tak to je hodně neuvěřitelný, úchylové si tady píší mezi sebou, co rádi v práci chtěli zažít, co?

Tereza (Pá, 3. 10. 2014 - 06:10)

ahojky, no, ke studiu pracuji v jedné kavárně, která je hodně úspěšná a vyhlášená. jsem tam cca 3 roky, momentálně se střídáme 4 holky. Paní majitelka má sazebník pokut. dejme tomu ,rozbité nadobí, špatný úklid atd...většinou před výplatou se tyhle prohřešky nebo jak to nazvat ščítají. pak nám vždy dá na výběr. buď peníze z výplaty dle sazebníku nebo nahoru do místnosti. to znamená rákoskou přes prdel. co ta vím, tak si většinou všechny vybíráme tu druhou možnost, přes prdel. to už probíhá klasicky, ohnout se přes stůl, který nahoře máme, sukni, šaty nahoru, kalhotky dolů. jediné tanga jsou povoleny. no a pak dle prohřešku následuje počet ran rákoskou.
takže u nás je to tak, je na nás, co si vybereme...
Tereza

Zdeněk (Út, 19. 8. 2014 - 17:08)

Když jsem kdysi jako...Jo, o tom obchodu mi vyprávěl jeden kamarád v hospodě u piva, kdysi tam prý taky dělal a Vaše slova mohu potvrdit. Kamarád taky párkrát takhle dostal. Paní vedoucí to praktikovala po léta a asi to fungovalo paní vedoucí byla jinak hodná a spravedlivá a mezi podřízenými byla i oblíbená. Až jednou udělala vedoucí nějaký průšvih, už nevím co to bylo, nejspíš si vypůjčila nějaké peníze a nestihla to vrátit do pokladny a přišlo se na to. Přišla na to kolegyně, mladá prodavačka. Ta zrovna paní vedoucí moc v lásce neměla, nejen ty její výprasky (taky jich asi pár utržila). Tak se jí chtěla pomstít, neudala to, ale chtěla na ní aplikovat její vlastní medicínu. Řekla 2 kolegům, mému kamarádovi a ještě jednomu, že paní vedoucí je vedle v místnosti a potřebuje s nimi o něčem mluvit. Co se bude dít, jim zatajila. Když přišli všichni 3 za paní vedoucí, která se už s tím smířila, začala paní vedoucí protestovat. Ale mladá prodavačka jí uzemnila, že to není jen tak, že trest musí být adekvátní a nějaké prostý výprask nestačí. Jako zostření trestu prý dostane před pánským publikem a na holou. Paní vedoucí sice protestovala, ale nic nenadělala, takže kalhoty šly dolů, kalhotky také a dostala stejný výprask, jako dostávaly všichni podřízení. Prý nic drastického, veřejné obnažení zadku byl asi větší trest než bolest. No a od té doby už se v tom obchodě prý žádné výprasky nepraktikovaly.

Mik (Po, 10. 2. 2014 - 13:02)

Když jsem kdysi jako prodavač nastoupil do svého prvního zaměstnání, měli jsme v obchodě vedoucí, která všechny chyby mladých prodavačů a prodavaček trestala výpraskem. Musel jsem jít s ní vždy do šatny, tam si rozepnout kalhoty a stáhnout je. Pak jsem se musel ohnout tak, že jsem se rukama opřel o lavici. Ona mi sama stáhla trenýrky až ke kolenům. Všichni jsme dostávali 20 ran úzkým páskem. Během výprasku mi obvykle trenýrky spadly až dolů. Výprasky byly často, a to až do doby, než jsem z té prodejny odešel pryč.

Mirka (Pá, 17. 12. 2010 - 12:12)

1/2 roku jsem pracovala ve výrobě obložených baget. Nic moc, asi proto 70% holek z východu, Ukraina, Bulharsko pár Polek. Vůči mě si myslím, že ani vůči jiným češkám si nikdo nic nedovolil a i tak jsem tam vydržela sotva 5 měsíců, ale ukrajinky chodily k vedoucímu směny běžně - většinu prohřešků (spotřeba, higiena, docházka) vyřešila domluvou. Stopy po "domluvě" byly v šatně někdy vidět a děvčata se tím netajila, prý lepší než vyhazov. Neznám podrobnosti, nic jsem nikdy neviděla ani "domluvu" přímo neslyšela, podle stop něcop tenkého delšího. Obě vedoucí směny se ke mě chovali v tomto hledu OK.

Jirka (St, 8. 12. 2010 - 17:12)

Nekdy se to muze stat i u nas, ale vetsinou jsou to urcite fantazie. Tyhle lidi meli zit v dobe nevolnictvi kdy se v praci trestalo hodne. Nevolnik spatne pracoval na robote a hned dostal petadvacet liskovkou na lavici.

Skeptik (St, 8. 12. 2010 - 17:12)

Taky tomu nevěřím, je to...I já mám dojem, že jsou to fantazie.

s (St, 8. 12. 2010 - 16:12)

Já bych tomu taky...s

Peťa (So, 27. 11. 2010 - 08:11)

Hahahaha, je to fakt vtipný,...U nás v práci občas taky proletí věta při průšvihu "za to a to bys zasloužila na holou" ale samozřejmě je to jen legrace.

Verča (So, 27. 11. 2010 - 03:11)

Ale je to sexy, ne?:)Neni to sexy, je to prach obyčejná lež. Vymyšlený báchorky úchyláků.

Reklama

Přidat komentář