Reklama

Tresty v práci

ntpt (Po, 8. 10. 2007 - 12:10)

mě osobně to připadá jako pestrá sbírka sexuálních fantazií.'

Tak na vás (Pá, 28. 9. 2007 - 10:09)

chásko líná. Máte pořádně pracovat a nebudete dostávat zasloužené výprasky...'

Marie (Út, 25. 9. 2007 - 20:09)

Pracuji jako asistentka obchodního ředitele a před dvěma lety se mi "povedlo" včas neodeslat podklady pro výběrové řízení, takže firma přišla o zakázku.Měla jsem na výběr mezi vyhazovem a trestem, jako svobodná matka s hypotékou jsem si vybrala to druhé..
Trest proběhl v šéfově kanclu. Musela jsem se zout a stáhnout si punčocháče a sukni, sednout si na kraj stolu a napnout nohy před sebe. Zbil mě telefonním kablíkem přes holé nohy, že jsem nemohla nosit týden sukni. Naštěstí za pár měsíců odešel.'

Sára (Ne, 9. 9. 2007 - 10:09)

Říkám byl to mžik ani jsem nestihla protestovat prostě to vyplynulo z té situace a já se navíc cítila hodně provinile a chyba byla na mé straně tak že jsem měla pocit že je to i zasloužené i když je jasné že absolutně nepřípustné a snad se to už nebude opakovat. Navíc stejně nevím jak bych to měla řešit. Šlo o pár plácnutí ani na mě nezůstaly žádné stopy a bylo to beze svědků. Takže bych to nijak nemohla dokázat navíc by mi bylo strašně trapné to ještě někomu dalšímu popisovat, že za průšvih jsem dostala jak malá a styděla bych se znovu stejně jak při tom výprasku.'

Návštěvník (Ne, 9. 9. 2007 - 10:09)

Saro, to nemyslis vazne, ze sis to nechala libit? Tvoje sefova prekrocila jasne vsechny meze... Promin, ale to je spis nejaka uchylka tve sefove, no a ty ji nahravas tim, ze to nijak neresis. Pruser nepruser, tohle proste neexistuje!

Sára (Ne, 9. 9. 2007 - 09:09)

Já taky dostala pár přes zadek od rozlobené šéfky. Všechno se seběhlo strašně rychle udělala jsem průser. Šéfka mě seřvala a jak byla v ráži tak mi vytáhla sukni nahoru a jen tak ve stoje mě rukou parkrát plácla přes zadek přes kalhotky s tím, že příště už to bude na holou a pořádně a že si můžu jít stěžovat kde chci. No ani to moc nebolelo, ale styděla jsem se jak malá... a samozřejmě namám odvahu si jít někam stěžovat nebo si o tom s někým promluvit.'

Martin (St, 5. 9. 2007 - 17:09)

Šikana ? Ale vždyť si ve Zdenčině případě sama o výprask řekla ne ? Stejně si to nedokážu představit dostat v práci na prdel'

Věra (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

Ještě dodatek není to náhodou šikana na pracovišti pořád se mluví o šikaně ve škole a co je toto pokud si to necháme líbit tak si budou troufat čím dál víc'

Věra (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

No to je síla na moji povahu pokud by na mě někdo sáhl tak bych mu to vrátila nebo bych stropila kravál co si to dovoluje i za cenu vyhazovu nejsme snad v době feudalismu a pokud bych něco zkazila tak snad jsou finanční postihy nebo přeřazení na jinou práci já vím je málo práce i tak děláme za minimální mzdu a jsme rádi , že ji máme .
PS máme snad svoji důstojnost!!!!!!'

Zdenka (Po, 3. 9. 2007 - 16:09)

No sama jsem z té celé situace byla hodně hodně překvapená, nicméně fungovalo to možná líp než nějaký jiný trest.'

mia (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

Promin Zdenko ale me to prijde ujety.Kdyz potrebuje penize nema delat prusvihy a je to jeji blbost ale placat nekoho dospelyho po zadku me prijde divny.

Zdenka (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

No vidíte a já to zažila z druhé strany. Moje podřízená udělala po sobě několik průšvihů já za ni zodpovídám a tak mi bylo naznačeno že s tím mám něco udělat. Tak jsem chtěla sáhnout k finančnímu trestu ona mě však začala brečet, že musí něco splácet a jestli ji nechci potrestat jinak třeba i fyzicky, že doma byla taky tak trestána. Výprasky a podobné věci mě nijak nevzrušují ale byla to nutnost a nějak jsem ji potrestat už musela. Sama jsem to v mládí taky zažila co to je když chybí peníze. Navíc je ve věku kdy by mohla být mou dcerou. Sama jsem vychovala dvě a občas taky dostaly takže nějaká zkušenost už byla. No nasekala jsem jí pravítkem na holou co se do ní vešlo. Dává si víc pozor a průšvihy už se neopakují. Takže rozhodně v tomto případě to bylo účinné.'

Návštěvník (Čt, 26. 7. 2007 - 02:07)

Pavline a ty blbe to si myslis ze ten tvuj asijske sef si pri tom nestyrikal do kalhot?
Ale uplne nejspis si taky vul kterej se tady ukaji predstava o vyprasku.

Pavlin (St, 25. 7. 2007 - 19:07)

Janino, fakt to nebylo tak hrozny. Soucast nasi uniformy byly volny sortky nad kolena, takze to moc nebolelo a nekdy jsme se vsichni i smali. V ty zemi ale taky justice tresta zlociny a dokonce i prestupky vyprasky holi na holou a to uz neni sranda.
Tady ty historky o vyprascich v praci v Cesku jsou bud fantazie, nebo jde o par uchylnejch sefu, ktery zneuzivaji svy zamestnance a ti misto aby to trpeli, by meli jit na policci.

Janina (St, 25. 7. 2007 - 16:07)

To je fakt síla. Vůbec jsem netušila, že je to někde možný. Ale jak to popisuješ asi to zas nebylo tak hrozný. Pročetla jsem celou tuhle diskuzi a jestli teda lidi nekecaj tak někteří dostaly teda pěkně nařezáno a u nás.'

Pavlin (Út, 24. 7. 2007 - 20:07)

Janino, tohle bylo v jihovychodni Asii. Privydelaval jsem si na golfovym hristi jednoho luxusniho hotelu jako "caddy", proste jsem nosil golfovy hole hracum, vetsinou Japoncum a Evropanum. Bylo nas tam hodne starsich teenageru, asi polovicka z Evropy a z Australie, polovicka mistni kluci. Tu praci jsem vzal presto, ze jsem vedel, ze se tam tresta vyprasky. Platili nam sice malo, ale ti hraci davaji dost velky tipy. Fungovalo to tam tak, ze vecer pred odchodem zprace nas sef precetl jmena kluku, ktery neco provedli, ty se opreli o stul a ten sef jim vysazel naky rany drevenou placackou na zadek, vetsinou sest ran, maximalne 12.

Janina (Út, 24. 7. 2007 - 18:07)

Pavline to fakt myslíš vážně? V jakých zemích to bylo a pro boha za co a od koho?'

Pavlin (Ne, 22. 7. 2007 - 16:07)

Janino, taky pochybuju, ze u nas nekdo v praci dostava vyprasky na holou, ale v cizine jsem jich par dostal, i kdyz ne na holou. Tam je to ale normalni soucast jejich kultury a tradic.

Janina (Ne, 22. 7. 2007 - 12:07)

Nemůžu uvěřit, že by někdo mohl v práci dostat výprask navíc na holou... nevymýšlíte si tady náhodou ?'

Pavlin (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

Jasne, z vlastni zkusenosti vim, ze telesny tresty v praci jsou normalni v jihovyhodni Asii. Zadny drastaky a je to lepsi, nez vyhazov.

Reklama

Přidat komentář