Reklama

Nezadaný milionář hledá - a nemůže najít

Wunjo (Po, 7. 8. 2006 - 16:08)

Mestačím žasnout. Milý "Jirko S.", zajdi si k psychiatrovi, tomu nejlepšímu - určitě na něj máš. Nedokážu Tvoji poruchu definovat, ale určitě se na ni nějaké vědecké označení najde...'

Návštěvník (Po, 7. 8. 2006 - 15:08)

Svatá prostoto...'

Jirka S. (Po, 7. 8. 2006 - 13:08)

Ach jo, nevím, proč mě máte potřebu nevěřit a jenom mě shazujete.

Nevím, snažím se vnímat reakce okolí a zamýšlet se, zda-li někde nedělám chybu. A já je dělám. Ale nezdá se mi, že bych byl zas tak strašný, jak mě zde popisujete.

Přiznám se, že vím, že mám tendence k pýše, egocentrismu ba i narcismu. Vím to, uznávám to. Snažím se s tím bojovat. Nejsem dokonalý.

Ono je dost těžké (aspoň pro mladého kluka :-)) vědět, že jste dobrý, schopný, hezký, být vůdcem - a přitom být pokorný. Kdo to zvládl, má můj obdiv.'

Monika (Po, 7. 8. 2006 - 13:08)

Jirka je možná pouze sám sebou vysněná virtuální bytost. Skoro bych na to vsadila. Ale přesto jsou zajímavé reakce některých z nás, někdo neunese, že se druhý pochválí, že si věří (kéž bych to dokázala), někdo jednoduše závidí, další tomu celému moc nevěří( já) a někdo mu to přeje. A někdo je opravdu charismatický mladý milionář a neví, co by tu hledal.'

Pozorovatelka (Po, 7. 8. 2006 - 13:08)

Proboha Jirko, upřímně. Ze začátku jsi mi byl docela sympatický, ale čím víc sem píšeš, tím víc mi připadáš jako debílek.'

Pavel (Po, 7. 8. 2006 - 12:08)

Tak si zkus najít kluka ! :-D'

nepolapitelná (Po, 7. 8. 2006 - 11:08)

Lépe bych to nepopsala - Holko od plotny!!! Jedním slovem SUPER a hlavně výstižné!!!'

Holka od plotny (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Jestli to neni nahodou tim, ze kdyz vstoupis do hospody, tak to kazdy zaregistruje, neb jim zaplatis pivo, abys mohl mazat med kolem huby jak to tady delas nam. ;-) Jsi trouba. Mozna mas charisma nevim jaky, ale pisemnej projev na urovni adolescentniho spratka. Ten ovsem ma sanci, ze z toho vyroste. Ty uz tezko.
Ze neni dulezita krasa jsi nam to i pres vycet svych fyzickych kvalit dokazal. Ted se jeste snad zbavit nalepky narcisty, kterou jsi prohnily.
Moc se zeres, to je ten problem.

nepolapitelná (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Kecy, kecy a nic jiného než kecy!!! Holky, vy snad nevidíte jak si z vás utahuje a za svým PC může puknout smíchy jak mu to přímo hltáte a naivně věříte v domění, že si tímhle ulovíte nějakého toho bohatého prince! Tůdle... možná tak nějakého zamindrákovaného, který si řeší své problémy a baví tím, že se vydává za úplně někoho jiného... '

Jirka S. (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Terezo,

já jsem se o svém vzhledu nechtěl rozepisovat, protože jsem věděl, že to vzbudí reakce jako byla ta tvá. Ale když jsem byl nařknut z toho, že jsem pro ženy fyzicky odpudivý, musel jsem toto obvinění vyvrátit.

Myslím, že na dětinskost Willyho Wonky nemám. :-)

Jinak povrchní ženu naprosto, ale naprosto nehledám.

A charisma někdy mám až moc. :-( Můžete si to vykládat všelijak, ale jak řekl nedávno jeden můj přítel (v dobrém): "Když vstoupí do místnosti Jirka, každý to ihned zaregistruje.". Což se mi ne vždy líbí, protože bych chtěl být občas nenápadný jako myška. :-)

A pozitivní reakce na charisma mám i od svých bývalých přítelkyň. :-)'

Tereza (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

A Jirko, divil by ses, jak jsou ženy někdy povrchní... a dají na vzhled.. ale vzhled nerovná se "dokonalá fyzická krása", ale třeba nedokonalá, ale zajímavá, charismatická.. Každopádně je vzhed pro ženy důležitý..'

Tereza (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

A to co platí o krásných mužích, platí i o krásných ženách... i těch se muži často bojí, z důvodu, že jim budou nevěrné..'

Tereza (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Jirko, a je to tady...nejlepší kadeřník, značkové oblečení atd....přečti si znovu, co psala 3. 8. 2006 22:10:11, Wol.

Já si taky značkové hadry dopřeju, ale do světa to netroubím, ani o tom nemluvím!

Furt mi nejde tvůj styl psaní dohromady s pozicí ředitele...ten naivní dětský projev..'

Jirka S. (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Ještě bych chtěl mým kritikům v otázce vzhledu vzkázat, že vzhled není u muže zase tak důležitý. Naštěstí ženy nejsou tak povrchnní jako my a dávají přednost jiným kvalitám.

Ostatně, stavět vztah na kráse je blbost.

Dokonce jsem viděl nějakou studii, podle které ty nejhezčí muže ženy nechtějí za partnera. Myslím, že jedním z důvodů bylo i to, že se bojí, že jim nebude věrný.

Proto jsem rád, že nejsem zase úplně dokonalý. :-)'

Jirka S. (Po, 7. 8. 2006 - 09:08)

Ahoj,

abych pravdu řekl, někteří z vás mi vzali chuť tady něco vysvětlovat. Místo toho, aby pomohli. Vůbec neznáte problém (ten vám zde pomalu přednáším), ale jenom kritizujete.

Ale možná ještě něco zkusím.

Stále narážíte na to, že jsem ošklivý. To si nemyslím. Bohudíky mám dobrý vzhled "od lůna". Ale stejně si myslím, že mojí největší výhodou je můj úsměv a můj pohled. Sorry, ale trochu se znám. :-)

Navíc si myslím, že "nikdo není povinnen se dívat na to, jak o sebe nedbáte", takže se snažím vypadat dobře. Zdravě jím a piju, což se odráží na pleti. Navíc pravidelně sportuji a jsem na vzduchu. Takže nějaká dvojitá brada nebo ochablé svaly u mne nehrozí. Mám jednoho z nejlepších kadeřníků v republice.

A přiznám se, že jedna z mých slabostí je oblečení, a to včetně haute couture. Bude to znít snobsky (a jsem si toho vědom), ale až na speciální příležitosti si nekupuji jiné než luxusní značky (každý může mít nějakou chybu, ne? :-)). Možná že i díky zájmu o umění vím, jak co sladit, které barvy mi sednou atd. A broskvová je pro mne barva. :-)

A vím, že na dobrých botech, vždy čistých a vyleštěných, záleží. :-)

Takže naopak budím pozornost. :-)

Sorry, že jsem se o tom tak rozepsal, ale musím reagovat na to, že jsem pro holky odpudivý. Zase to ale nepřeháním tak, abych byl vypadal, že se starám jenom o to, jak vypadám. :-) Myslím, že znám míru.

Je ale fakt, že si moje bývalá přítelkyně stěžovala, že si vedle mne připadá jako chudá a ošklivá popelka. Přitom byla krásná a nakoupil jsem jí celý šatník.'

Hanka (Ne, 6. 8. 2006 - 22:08)

Pravda je v tom že hodní chlapy se mě bojí a ti hajzli dolízají..'

Hanka (Ne, 6. 8. 2006 - 22:08)

Ptám se hlavně kvuli tomu, že mám asi hodně podobný problém.
Neříkám o sobě že jsem milionářka to ani nejsem jen když jsem se pokaždé zamilovala tak nakonec jsem zjistila že z té druhé strany to bylo kvuli penězům.
V tomhle máme hodně podobný problém.'

Hanka (Ne, 6. 8. 2006 - 22:08)

nevim ale podle toho co jsi napsla, tak buď nejsi tak hezký jak tvrdíš nebo jsi potkal samý....
Popravdě ti nevěřím ani slovo z toho co jsi napsal, ale to je jenom tvoje věc.'

Zuzana (Ne, 6. 8. 2006 - 20:08)

Proc mu vlastne nadavas? To tak strasne zavidis? Se prestan rozcilovat, jdi neco delat a treba z tebe potom taky bude petihvezdickoveeeej

mirek (So, 5. 8. 2006 - 01:08)

Ty krypleeeeeeee petihevezdickoveeej di do prdeleeeeee,mas kule a uši a k tomu sekeru na internetu,,debile.........'

Reklama

Přidat komentář