Reklama

Milování ve spánku

Neznama (Po, 25. 9. 2006 - 14:09)

Tome, kdyz ctu tvoje radky, ty mi davas zabrat, ze jsem vubec vstoupila na tyto stranky, ja milovani do zadecku primo zboznuji, prisla jsem na to asi pred pul rokem, je pravda, ze to chce velkou duveru k partnerovi, aby dokonale uvolnil, nejvice me vzrusuje drazdeni prstem, ale ani normalne mi to nevadi a maximalne si to uziji, me je to prijemne, no nic radsi jdu neco delat nebo si to budu muset udelat.

Tom (Po, 25. 9. 2006 - 14:09)

Samozřejmě doporučuji ne úplně na sucho, naprosto ale postačí sliny, speciální gel je u análního sexu ve spánku úplně zbytečný, jde to fakt samo.

Tom (Po, 25. 9. 2006 - 14:09)

Ve spánku je krásně vidět, že anální sex bývá u žen problémem psychiky, nikoli toho, že by to "od přírody nějak bolelo". Holka, která se dokáže psychicky uvolnit a chce si to užít, nemá s análním sexem nejmenší problém, mám ověřeno u bývalé partnerky. Se současnou partnerkou jsme zkusili anální sex jenom jednou a přestože to bylo na její žádost, nedokázala se uvolnit natolik, abych do ní mohl vniknout. Pro prsty byla krásně uvolněná, ale jak je měl nahradit penis, tak se prostě stáhla a už by ji to bolelo.

Jelikož se mě několikrát jakoby v legraci zeptala, proč jí v noci nepomiluji, tak mě jednou napadlo to zkusit, když jsem se náhodou probudil. Zkoušel jsem se jí dostat do pochvy, ale vůbec to nešlo, pochva prostě "funguje", jen když je žena vzrušená. Tak jsem to vzdal a jen tak jsem zajel prstem k zadečku. Jaké bylo moje překvapení, že vklouzl do anální dírky jako po másle. V tu chvíli jsem přišel na to, že ve spánku je žena zcela uvolněná a tím pádem je styk do zadečku naprosto snadný, bez jakéhokoli lubrikantu, zatímco styk do pochvy je nesmírně složitý, už kvůli pozici spící dívky. Takže kdo píše, že je to nesmysl, zjevně nemá žádné zkušenosti. Anální sex ve spánku je to nejjednodušší, co může být a tvrději spící či lehce opilou dívku to vůbec nemusí vzbudit. Doporučuji vyzkoušet, garantuji, že do ní vklouznete zcela snadno. Zároveň to dobře slouží k zjištění, jestli žena opravdu spí, nebo to jen předstírá. Navíc třeba pro mě je to tak vzrušující situace, že jí do toho zadečku ani nesouložím, jen jí ho do zadečku něžně zasunu a bez přirážení počkám, až dosáhnu orgasmu. Myslím, že toto je i cesta, jak dívku naučit milovat anální sex, když zjistí, že to není nepříjemné ve spánku, proč by to mělo být nepříjemné, když je vzhůru?

Neznama (Po, 25. 9. 2006 - 14:09)

Spanku, strasne me vzrusuje co jsi napsal, jsem z toho uplne nadrzena, hned bych se od tebe nechala opit a byla svolna ke vsemu, co ty na to?

Smutník (St, 16. 8. 2023 - 17:08)

Ten už asi nenapíše...

Neznamej (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Klidně hned teď

Peta (Po, 25. 9. 2006 - 13:09)

Nejsem puritan, ale tvoje pritelkyne bych nechtela byt ani za nic.

spánek (Po, 25. 9. 2006 - 12:09)

Jo, to znám.. taková ta chuť a vzrušení že děláš něco zakázaného... nejsem násilník a partnerek mám dost, ale nejvíc mě vzrušuje si hrát s uspanou ženskou.. už sem to párkrát zkusil (jen u různých svých přítelkyň) že sem je opil a dal jim na noc prášek na spaní.. po pár skleničkách stačí jen jeden (nemíním jim ublížit) a pak je pomalu vyslék a ošahával po těle.. hned sem byl tvrdej.. hodněkrát sem se udělal už u toho ale nejlepší je jí třít ptáka o obličej a lízat ji a pak jí ho tam strčit. Stačí na krajíček a už stříkám. Nevím proč,, moc mě to vzrušuje. Vždy si potom říkám že už to neudělám, ale když se zase nějaká přítelkyně opije tak mě to moc láká.

Neenno (Út, 1. 8. 2006 - 15:08)

to Vohnout, Kulomet
Co vám na to mám říct. Že jsem se trefil vím především od manželky a ačkoliv to do zadečku děláme poměrně často a nikdy jsme lubrikační gel nepoužily, tak si myslím, že jde především o uvolnění partnerky při sexu a k tomu samozřejmě dochází i ve spánku. Zjednodušeně řečeno - jde to snadněji.

Kulomet (Út, 1. 8. 2006 - 13:08)

No to je fakt , ten člověk pěkně kecá,asi to bude nejakej magor.Nevěřím,že ve spánku ho dostal do prdelky,aniž by se vzbudila,to by musela mít řitní dírku jak vrata,nebo dotyčný ho má jak špendlík

Vohnout (Út, 1. 8. 2006 - 12:08)

No tak to urcite, kdybys ji to narval do prdele a jeste bez lubrikacniho gelu, tak ti zarucuju, ze by se vzbudila. Mozna ses netrefil.

anela (Út, 1. 8. 2006 - 10:08)

Je to super, příjemmé noční probuzení.

Neasi (St, 16. 8. 2023 - 17:08)

*Toto se líbí produkce melatoninu*

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 19:03)

No tak to urcite, kdybys ji to narval do prdele a jeste bez lubrikacniho gelu, tak ti zarucuju, ze by se vzbudila. Mozna ses netrefil.

Lenka (Út, 1. 8. 2006 - 10:08)

Tak to by me jako pekne vytocilo, kdyz milovani, tak aby jsme o tom vedeli oba!!!

Češtinářský nácek (St, 16. 8. 2023 - 17:08)

* abychom

Petr (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Bude něco mezi náma (sex)

Jana (Út, 1. 8. 2006 - 09:08)

U nás je to běžné zpestření,ale pravdou je, že se oba po chvíli probereme třeba jen do polospánku:-)

Tina (Po, 31. 7. 2006 - 21:07)

Tak to ja se uz nemuzu dockat, az vojedu meho spiciho milacka!!!!

Karel128 (Po, 31. 7. 2006 - 20:07)

Tome, pokud si předpokládal, že ona s tím sexem souhlasí nebyla naplněna skutková podstata trestného činu Znásilnění. Vyšetřovat bych to ale nechtěl.

Reklama

Přidat komentář