Reklama

Submukózní myom - alternativní léčba

Jana Hošová (Út, 9. 8. 2011 - 09:08)

Tělísko mirena si v...Dobrý den.U mě to bylo naopak.Dokud jsem měla mirénu,myom nerostl a nedělal potíže.Teprve po vytažení mirény se začal zvětšovatTeď se rozhoduji co dál.J

Alena (Pá, 15. 7. 2011 - 09:07)

DOBRY DEN JSEM VE STEJNE...Tělísko mirena si v žádném případě dát nenechávejte. Také jsem uvěřila lékařce, že mirena mé problémy s myomem vyřeší. Opak byl pravdou. Z počátku se zdálo, že to zabralo, špinění a krvácení ustalo, ale po dvouletech, se myom několikanásobně zvětšil a přibyly k němu další.Gynekoložka mi stále tvrdila, že myom se zmenšuje. Náhodou jsem byla na ultrazvuku žlučníku a pan primář se mi zeptal, jestli vím, že mám dělohu zvětšenou a plnou myomů. Okamžitě jsem si mirenu nechala vyndat a přešla k jiné gynekoložce. Ta mi řekla, že mirena podporuje růst myomů.

ZuAd (Út, 28. 6. 2011 - 18:06)

Lauro, odstranění dělohy by mělo být úplně posledním nejzazším řešením k uvážení. Myomy se objevují a zase zanikají!
Myomy lze vyléčit:
Strava bez živočišných proteinů
Meditace a koncentrace, dýchání, joga
Kreativní vizualizace
Odpuštění a prožití odpuštění
Srovnání vztahů s partnerem, úplné vyčištění tzv. negativních pocitů a emocí vůči partnerovi: velmi důležité
Přípravky čínské medicíny výše popsané
Nejlépe je kombinovat více možností!

laura (Pá, 4. 3. 2011 - 11:03)

Věřte mi není...DOBRY DEN JSEM VE STEJNE SITUACI ASI JAKO VY.MYOM 2 CM.SILNA MENSTRUACE.JEDEN LEKAR DOPORUCUJE HYSTEROSKOPII ,DRUHY TELISKO MIRENA.MUZU SE ZEPTAT ZDA VASE HYSTEROSKOPIE BYLA I S ODSTRANENIM CELE SLIZNICE,,?TVRDI ZE PO HYSTER.SE UZ NEMUZE OTEHOTNET.VELICE DEKJUJI ZA ODPOVED LAURA

Klára (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

Dobrý den. Mám též myomy /plnou dělohu/ a neustále s nimy bojuji. Již sedný měsíc užívám přípravky čínské medicíny - Zeď děvíti draků, k tomu úprava stravy - vynechání masa, uzenin, mléčných výrobků, sladkostí /toto mi dělá největší problém nejíst je/, piji bylinkové čaje a hlavně věřím, že se myomy zmenší a časem vymizí. je ji 45 let a tak předpokládám i brzký přechod. Na kontrole jsem ještě nebyla, ale chystám se. Držte palce. Klára

zdena (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

myom,jak se ho zbavit bez operace nebo aspoň zmenšit.Máte někdo vyzkoušenou metodu?Díky.

Jitka (St, 28. 5. 2008 - 10:05)

Doporučuji knížku od Brandon Bays: Cesta

lenka (Ne, 3. 2. 2008 - 10:02)

prosím jak se jmenuje přípravek na léčbu myomů? Díky

Hana (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

Brala jsem pripravky firmy Tian shi nekolik mesicu a bohuzel se vysledek nedostavil. Pani Bikbajeva sama ve sve Tian shi knize rika, ze pokud se vysledek nedostavi.....

Návštěvník (Po, 4. 6. 2007 - 21:06)

Ahoj Jano. Vynikající lékař, který Ti určitě odpoví na Tvé otázky je Dr. Fildán - Tyršova 56, Brno-Kr.Pole. Je to finančně náročnější, ale určitě to stojí za to. Tel. do jeho ordinace je: 541 217 726

Diana (Ne, 7. 1. 2007 - 21:01)

V Ceske republice je klinika v Kladne a Praze kde se leci myom.Ja jsem bohuzel prodelal velky zanet delohy a nakonec mi byla i pres veskere snahy odstranena.Nenechavejte to na dlouho at nedopadnete jako ja.Nikomu to nepreji bohuzel jsem jeste deti nemela a mit nikdy uz nebudu.Na intrenetu najdete adresy techto klinik,zadejte si klicove slovo myom.cz.Preji Vam hodne uspechu.Blanka

Diana (St, 3. 1. 2007 - 12:01)

Mám myom 9,21 cm, děloha 14 cm. Nechci podstoupit odstranění dělohy.
Poraďte, prosím, zda-li existuje možnost, jak se tohoto problému zbavit. Mám 44 let

Marie (Út, 12. 12. 2006 - 17:12)

Byla jsem v listopadu na embolizaci a mohu říct, že jsem šla po třech dnech domů. Neměla jsem žádné bolesti a vůbec toho nelituji. Ted v prosinci jdu na kontrolu zda se myom zmenšuje. Je veliký 10 cm.

Jitka (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

Já jsem se s tímto problémem potýkala také. Pomohla mi operace mám teď dvě krásné malé děti počaté přirozenou cestou. Podstoupila jsem operaci v Praze v soukromém sanatoriu Gyncentrum Hloubětín. Jednalo se o laparoskopii zbyla mi po ní jizvička v pupíku. Vřele doporučuji alespoň konzultaci. Nawštivte jejich WWW.

Petra (St, 11. 10. 2006 - 05:10)

Taky se potýkám s tímto problémem a vyzkoušela jsem už ledcos.
Naposledy jsem vyzkoušela čínskou medicínu,není to tak dlouho,aby asi byly vidět nějaké výsledky,co se myomů týče,ale musím tady napsat jeden svůj poznatek...v prsu mám,nebo měla jsem nezhoubný nádor velikosti hrášku.Měla jsem ho 10 let.No a teď se ztratil! Náhoda? To se mi nezdá...
A abych se ještě jednou vrátila k původnímu problému,ten jsem se rozhodla řešit jiným způsobem.Koho zajímá jakým,napište na Nesrine16"seznam.cz. Musím napsat,že nejsem prodejcem žádných preparátů,ani potravinových doplňků, všechno se týká jen mých vlastních zkušeností.

Návštěvník (Po, 28. 8. 2006 - 23:08)

Pro všechny,které trápí myomy.
Mám pro vás dobrou zprávu, že myomy jsou odstranitelné s táměř 100% účinností preparáty čínské korporace Tianshi. Bližšší na www.tianshi.wz.cz. Až se s těmito preparáty seznámíte,jistě si získají vaši důvěru. Můžete mi též zavolat 603543497.

Eva (St, 23. 8. 2006 - 20:08)

Americký lékař Dr. Henry Bieler, který léčí
své pacienty zejména změnou stravy , ve své knížce " V potravě je lék" popisuje případ
pacientky. Cituji " Do ordinace ke mně přišla slavná a okouzlující herečka s nádorem na děloze velkým jako grapefruit . známý gynekolog ji poradil aby se podrobila operativnímu zákroku . Když místo toho přišla ke mně , předepsal jsem jí jednoduchou dietu , k níž patřily vařené obilky k snídani, prostý salát k obědu a vařená zelenina bez škrobovin k večeři.živočišných bílkovin se musela vzdát docela. " Nádor zcela zmizel. Je to ovšem dlouhodobá léčba bez naprosto žádných živočišných proteinů. Já bych ještě doporučovala k této dietě přípravek OVOSAN,
( k dostání v lékárnách- 30 tablet stojí kolem 800 Kč, je třeba využít alespoň 6 balení dle příbalového návodu )Tato dieta
a kůra na myomy opravdu zabírá.

Wendula (Po, 21. 8. 2006 - 21:08)

Věřte mi není nic.Zkoušela jsem možné i nemožné a nic nepomohlo.Pak jsem šla na hysteroskopii a za chvilku bylo po.Ted mám klid a vše je v pořádku. Není čeho se bát.Raději si dojděte hned neodkládejte to,poněvač se může vyskytnout něco daleko závažnějšího a pak vás to bude mrzet.Vím s vlastní zkušenosti.Jedno vyléčili a důsledkem dlouhodobého krvácení nastal daleko větší problém kterého se již nezbavím.

Petra S. (Po, 21. 8. 2006 - 16:08)

Neznám řešení,ale taky by mě to velmi zajímalo,nebo%t jsem ve stejné situaci. Petra

Jana (Čt, 20. 7. 2006 - 23:07)

Submukózní myom - může někdo poradit (nejspíš žena), jak se ho zbavit an. ho alespoň zmenšit alternatívní léčbou (strava, omezení některých potravin, naopak konzumace účinných, příp.potravin.doplňky, zkušenosti žen, léčitelé...), s cílem otěhotnět a vyhnout se embolizaci (natož hysterektomii!)?
Díky!
Jana

Reklama

Přidat komentář