Reklama

CFNM

Domáci CFNM (Po, 3. 5. 2010 - 08:05)

Žena je dominantní a mírně perverzní exhibicionistka, máme sic klasický ale fantastický a pestrý sex. Ale jak je hezky a dojdou její kámošky a sedí pod pergolou na zahradě, tak mi žena poručí ať se svlíknu a obsluhuju je nahý. Ví že se mi to líbí a jí taky. Bohužel se většinou svlíknou taky a opalujou se nahé, což uže je pak normální nudismus. Ale moc se mi líbí ta první fáze, kdy jsou oblečené a já nahý a sundávají ty trika, rozepínaj podprsenky, teď se vyvalí prsa pak kalhotky... a mě stojí jak luk. :-)) To postupný svlíkání mě bere nejvíc.

nahy.sluha.pro. (Ne, 2. 5. 2010 - 14:05)

Ahoj,
rád bych obsluhoval,...myslím že vím o čem je zde řeč..mám s tím již 2 zkušenosti..:-)a hledám další..;-)
Takže holky,ženy a dámy..jsem k dispozici..!! [email protected]

Naháč - Brno - (Út, 20. 4. 2010 - 11:04)

Ahoj,
rád bych obsluhoval, sloužil nebo byl jen nahý v přítomnosti jedné nebo několika holek / žen. Jedno odpoledne, sobotu nebo třeba celý víkend nebo i na dovolené. U mě (možnost pořádání večírků a párty), venku nebo kdekoliv jinde nebo i na veřejnosti.
Rád napíšu víc. Určitě se domluvíme ... :-)
Mirek, [email protected]

XXX (St, 7. 4. 2010 - 00:04)

Je evidentní, že zde někdo...Jnino, nemyslel jsem svojí holku. Stejně momentálně s žádnou nechodím. Myslel jsem nějakou ženskou, které by na mě nezáleželo, a která by měla zlomyslnou radost, v čem mě nechává a co se se mnou asi bude dít dál.

Jnina (So, 3. 4. 2010 - 08:04)

Je evidentní, že zde někdo zaměňuje CFNM za exhibicionismus. Je rozdíl se předvádět před někým kdo o to ani nestojí, někde v cizím prostředí kde to může vyznít nanejvýš trapně.
Ale když je muž s ženou nebo i s ženami někde o samotě v soukromí a je to nenásilné přirozené, tak je to o něčem jiném. Zase ne všichni o CFNM ví a když chlap přijde do baru s tím že se tam svlékne a ještě si k tomu vezme svoji holku tak to bych chtěla vidět.

Jirka (Út, 16. 2. 2010 - 19:02)

Jó je - moje manželka ! :-))To je mi asi prd platný, když je to tvoje manželka.....:-)

V (Út, 16. 2. 2010 - 08:02)

Jó je - moje manželka ! :-))

Jirka (Po, 15. 2. 2010 - 20:02)

Ahojky....je tu nějaká žena, kterou to opravdu vzrušuje?

janick (So, 13. 2. 2010 - 09:02)

Můj sen je nedobrovolné CFNM....Ty ne holku hledej,radeji psyhiatra

XXX (Po, 11. 1. 2010 - 16:01)

Jenze to bys byl nejak...Dává se za to jen pokuta, maximálně tisícovka. Ale musel bych pak na úřad, možná by se to dozvěděli sousedi, možná i kolegyně v práci, prostě obrovská ostuda. Mnohem větší, než kdybych byl oběť zločinu. To je to, co mě na tom láká.

Polda (Po, 11. 1. 2010 - 16:01)

Můj sen je nedobrovolné CFNM....Jenze to bys byl nejak potrestanej a uredne povazovanej za uchyla. Lepsi by bylo, kdyby ses treba koupal na Adama, tvoje holka ti odnesla obleceni a ty se pak musel dostat domu. Takhle bys byl povazovanej za obet zlocinu a nic by se ti nestalo, akorat by se ti lidi vysmali.

XXX (Ne, 10. 1. 2010 - 22:01)

Můj sen je nedobrovolné CFNM. Už delší dobu hledám holku, která by se mnou šla na diskotéku, do baru, klubu. Já bych se tam někde v rohu svlékl, dal bych jí svoje oblečení a ona by odešla domů. Já bych tam zůstal nahý, ponížený, možná by obsluha zavolala poldy...

Cuf (Po, 4. 1. 2010 - 14:01)

Tak pánové, kdo strávil nahýho silvestra ? :-)) Já jó.

. (Čt, 10. 12. 2009 - 17:12)

A jeje, Yosska zase úřaduje.

hi hi (Čt, 10. 12. 2009 - 17:12)

subík je ten co tu všude pomlouvá Josku ....klidně můžeš být dom.....ale tvoje nahý tělo nikoho nebere, každej na něj sere....svečenej chlap dycky musí platit, jinak nemá šanci..... neboj my se vyznáme....tady machruješ a přitom lovíš marně na netu zájemkyně.....

Pro nějakou Yos (Čt, 10. 12. 2009 - 10:12)

Jak jsi přišla na to, že má někdo rád CFNM, že je automaticky subík? Zrovna já to rád mám a jsem exhibicionista a navíc v páru dominantní. Dominy a ty šaškárny okolo nesnáším. Tohle ti moc nezapadá co? Ale budeš se s tím muset vyrovnat.

. (St, 9. 12. 2009 - 15:12)

Co je subík, Yossko?

. (St, 9. 12. 2009 - 15:12)

chudáčku, ničíš žárlivě další téma??toho si nevšímejte to je ten magor, kterýmu Joska dala kopačky....:D:D

. (St, 9. 12. 2009 - 14:12)

Co je subík, Yossko?

ale, ale (St, 9. 12. 2009 - 14:12)

chudák subík, nikdo nechce jeho péro a nahotu, tak se vzteká ....:)))))

Reklama

Přidat komentář