Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

stanislav (So, 20. 8. 2016 - 23:08)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobry vecer.mohu to uskutecnit.jsem zdravy bez jakykolov problemu

stařec (Čt, 18. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj měla bych zájem o...Zbláznila ses? hledat tady úchyla kterej tě oplodní.To neznáš ve svém okolí nějakýho chlapa kterej je dost slušnej a vzdělanej? Jako ženská ho k sexu lehce přesvědčíš a když si myslí že bereš prášky není co řešit.

Steve (Čt, 18. 8. 2016 - 15:08)

Nedám, ani neprodám ... :-P

Hana (Čt, 18. 8. 2016 - 14:08)

Dobrý den,
je mi 25 let,...Ahoj měla bych zájem o dárce s přítelem sakousime miminko a nedaří se budu radá za odpověď

Bimbo (Pá, 12. 8. 2016 - 10:08)

Dobrý den,
je mi 25 let,...Darováni na klinice je zcela anonymní, včertně informací o použití darovaného spermatu, takže to že by někdo věděl jestli, komu a s jakým úspěchem se jeho sperma na klinice dalo je naprostý výmysl.

rozchechtaná (St, 10. 8. 2016 - 13:08)

Tomu říkám ego !...Doufám že se moc nepomnoží ,protože dva nebo tři s takovým egem by země neunesla :D

... (St, 10. 8. 2016 - 11:08)

Dobrý den,
je mi 25 let,...Tomu říkám ego !...

Mlady_darce (St, 10. 8. 2016 - 11:08)

Dobrý den,
je mi 25 let, během studia na VŠ jsem chodil darovat spermie do několika klinik neplodnosti. Mám dokumenty prokazující můj skvělý zdravotní stav a genetickou nezatíženost nemocemi celé blízké rodiny. Z časových důvodů (práce) jsem se rozhodl pokračovat jako soukromý dárce. Morálně se není čeho obávat, jelikož můj genetický materiál byl využíván v klinikách z 95% pro vývoz do zahraničí či zahraniční klienty (nevím, proč to v ČR takto funguje). Mé děti tedy neběhají po ČR :) S přibývajícím věkem dárce se rizika spojená s možnou vadou dítěte zvyšují. Všiml jsem si, že dárcovství nabízí hlavně starší muži nad 35 let. Já Vám nabízím jistotu podpořenou mým věkem a několika genetickými a jinými testy, kterými jsem procházel při mých darováních. Akceptuji pouze stříkačovou metodu a to bez výjimky. Žiji střídavě ve Valašském Meziříčí a Ostravě, proto mi prosím nepiště, pokud jste například z Prahy, Čech apod. (pokud nemáte v plánu jezdit). Kontaktovat mě můžete na mail [email protected] nebo skype (futurepilot8). Přes skype bychom vyřešili detaily a mou odměnu. Při následné osobní schůzce vám předložím doklady totožnosti, maturitní vysvědčení + VŠ diplom a všechny dokumentace ohledně genetiky a zdraví...a hlavně mě také uvidíte na živo že :-) Případné odpovědi očekávám na mailu či skypu.

Hill1010@seznam (Út, 14. 6. 2016 - 14:06)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Zdravím, pokud hledáte ještě vhodného dárce, spojte se se mnou a probereme podrobnosti. Mail = jméno.

stano (Čt, 2. 6. 2016 - 23:06)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...rad by som ta oplodnil mam 25 som vs vdelany napis mi na [email protected]

rozchechtaná (Ne, 1. 5. 2016 - 23:05)

mě bys jen tak nesvedlaVždyť jsi jen pohlavní loudil :D tak proč bych tě měla svádět :D :D

ondra (Ne, 1. 5. 2016 - 06:05)

vy jste komici :) kdybych...mě bys jen tak nesvedla

rozchechtaná (Út, 26. 4. 2016 - 14:04)

vy jste komici :) kdybych byla ženská co potřebuje oplodnit tak svedu někoho ze známých ,případně doktora nebo podobně ,a určitě se nebudu zahazovat škemralama z doktorky :) to už bych se mohla nechat ojet bezďákem to výjde nastejno :)

Ondra (Út, 26. 4. 2016 - 12:04)

Také podaruji .. napište.. [email protected]

Honza (Po, 25. 4. 2016 - 23:04)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj, rád ti pomohu. Jsem 33 let vysokoškolák, pohledný, inteligentní s atletickou postavou, hudebním nadáním atd:) pokud máš stále zájem, tak mne prosím kontaktuj na [email protected]

max (Po, 30. 12. 2013 - 23:12)

Kontakt na vás je?
Opravdu...Lauro nech mi na tebe konkat a muzeme se domluvit teda pokud mas zajem

max (Po, 30. 12. 2013 - 23:12)

opravdu bez finacnich naroku jen jestli muzu vedet odkud si nebo z jakeho kraje ja jihomoravskeho kousek od Brna

Laura (Po, 30. 12. 2013 - 22:12)

rad pomuzu zenam daruji...Kontakt na vás je?
Opravdu bez finančních nároků?

Max (Po, 30. 12. 2013 - 00:12)

rad pomuzu zenam daruji sperma vse diskretne bez finacnich naroku jsem mlady zdravy muz

Jiřina (Čt, 26. 12. 2013 - 15:12)

Kdyby nebylo kukaček ,...Nezapomeň , že dneska je asi 14 % chlapů neplodných .

Reklama

Přidat komentář