Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Jury (Ne, 21. 7. 2013 - 17:07)

Ahoj ženy hledáte kvalitní sperma otěhotnění na 1 pokus napište mi na e-mail [email protected] rád vás oplodním bez zapisu v rodném listě a fin. nároku.

Praha ale přijedu po celé ČR

Kanec (Čt, 18. 7. 2013 - 19:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Katko milerád Tě v tichosti oplodním . Dokážu stříkat 4x denně . Mám řadu krásných biologických dětí . Oplodnil bych tě zcela zadarmo .

Petr (Čt, 18. 7. 2013 - 10:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj rad daruji sve sperma vzdy se me to povedlo na prvni sup pokud mate zaje kontakt 739727679 volat

lola (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

Dobrý den,

nabízím...Bakalářský titul je to nejnižší akademické vzdělání,takže dnes nic moc.Před šedesáti lety bys byl možná hvězda,to si považovali i lidi s maturitou.A inteligence se vzděláním nesouvisí,ta je ze 70 procent vrozená.Jednoduše řečeno balvan zůstane balvanem,pařez pařezem a vůl volem.To ani bakalářský titul nezmění.

vondrakpavol (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...tel 728285330 sms jak hlaVNE SLUŠNOST SOLIDNOST A DISKRETNOST -KDIKOLI

vondrakpavol (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

728285330 -sms jak ty sperma chceš zda osobne ci jsi je odebereš diskretne solidne sms kdikoli ju-slušne sa solidni adiskretni jednani ano

Nekde psali,ze (Pá, 15. 1. 2016 - 11:01)

vysokou skolu muze absolvovat i jedinec s podrumernou inteligenci-a vida zde je dukaz! Nejaky B...c Ludek.Tak to jo,to bych si to nechala udelat radeji od lenochoda,nez od takoveho samce s nekriticky nabubrelym egem.Tak fak dik-i kdybys jediny na svete,to radeji vyhynu,nez TOHLE NESTESTI

Bc. Luděk (Pá, 15. 1. 2016 - 10:01)

Dobrý den,

nabízím možnost osamělé ženě, lesbickému páru nebo heterosexuálnímu páru, který má problémy s mužskou plodností. Mohu darovat sperma stříkačkovou metodou. Případně se přizpůsobím jakýmkoliv potřebám ženy. Po domluvě mohu zaslat můj nedávný test odběru ze spermobanky, který má vysokou kvalitu.

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Touto metodou jsem již pomohl k narození třech miminek. Zkušenosti tedy mám. Věřím v naše bezproblémové jednání, osobní setkání, popovídání, porozumění, vyslechnutí. Uvědomuji si vážnost výběru pro ženu. Proto udělám maximum pro to, aby vše proběhlo co nejpřirozeněji a žena byla šťastná :-)

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Daroval jsem již do spermobanky, kde jsem vyčerpal možný počet dávek - rád bych ale dále umožnil narození dalších miminek a pomohl tak dalším ženám, které touží po miminku.

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Ženy, kterým jsem již daroval jsou velmi spokojené a mohou případně potvrdit osobní zkušenost :-)

Ženy mne kontaktují především kvůli mým parametrům a specifikaci, které uvádím zde:

Věk: 26 let
Výška: 179 cm
Váha: 75 kg
Postava: sportovní, atletická
Bezproblémový zdravotní stav = zdraví 100 % (bez dědičných zatížení)
Vystudovaný vysokoškolák VŠ
Nekuřák
Zájmy: především sport = běh, plavání, turistika, cyklistika, dále také hudba, zdravý životní styl.

Pro další informace mne kontaktujte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle. Rád Vám další podrobnosti sdělím, které Vás budou zajímat :-)

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Můžeme využít formu, která Vám bude co nejlépe vyhovovat. Například klasickou cestou přes stříkačku nebo rychlou inseminací. Pomůžu Vám pouze bez mého zápisu do rodného listu dítěte.
Dítě bude jenom Vaše a nekladu si tedy žádný nárok na dítě.

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Přizpůsobím se jakýmkoliv Vašim přáním.
Uvědomuji si vážnost tohoto jednání, proto udělám vše pro spokojenost ženy. Je možné se před aplikováním několikrát sejít, popovídat si, vyslechnout, aby si žena byla jista správným výběrem. Mám s tímto již zkušenosti a za sebou tři spokojené ženy a tři zdravá narozená miminka.

Kontaktujte mne prosím na: 723 906 685

Cena dohodnou.

Těším se na Vaše zprávy / volání.

Krásný den.

S pozdravem, Bc. Luděk.

Michal Zabloudi (Ne, 30. 6. 2013 - 12:06)

Dobrý den touto formou nabízím pomoc.Jsem zařazen v dárcovství spermatu a výsledky spermiogramů mohu na vyžádání doložit jsem 100% zdravý 178cm 63kg hnědé oči hnědé vlasy.a mimo jiné jsem pravidelně kontrolován i jako dárce krevní plazmy... v případě zájmu se mi ozvětě...
[email protected] nebo 602708876

Petr (St, 30. 12. 2015 - 06:12)

Hledám seriozního dárce...Ahoj
Pokud ještě hledáte, mohu pomoct, mám dvě zdravé děti a tak z mé strany je předpoklad že to bude OK.

roman (Čt, 24. 12. 2015 - 16:12)

rad vypomužu ...mam kvalitni sperma .....sportovec ....

Pavel (Čt, 24. 12. 2015 - 15:12)

Nabízím oplodnění vdaným ženám!Jsem pracovitý, zdravý,hezký,inteligentní a kulturní mladý muž!Nemám žádné finanční nároky!

https://badoo.com/0163750004/p1124577

Asi jste s tim (St, 23. 12. 2015 - 18:12)

s dvema VS dost mimo misu,kdyz reagujete na inzerat 9 let stary.Chteli byste si naostro mrdnout a to dite potom CO?!
Jasne chytraci,ja bych to s vami udelal jako v Pasti,pasti,pasticky a zustalo by vam na oplodnovani jen to,co mate v tekutem dusiku-zachranci genofondu

tomas (St, 23. 12. 2015 - 16:12)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj

Jsem dárce spermatu ve spermobance v Praze , pokud stále potřebuješ pomoct. Napiš na mail - [email protected]

Pavel (St, 16. 12. 2015 - 06:12)

Pomohu s otehotnenim. PrahaTak uz nepomohu s otehotnenim. Praha

Steve (Út, 15. 12. 2015 - 20:12)

A s financema taky?

Pavel (Út, 15. 12. 2015 - 16:12)

Pomohu s otehotnenim. Praha

Steve (So, 12. 12. 2015 - 00:12)

Takovou ilegalitu bych nikdy nedělal .... nejde o muže že by se něčeho dožadoval, ale mohla by i ona žena později, záměrně aby vytřískala prachy. Chlapa zažaluje, genetika se potvrdí a chlap bude platit jak mourovat at' se mu to líbí nebo ne.

Rada (Pá, 11. 12. 2015 - 09:12)

Ahoj, nikdy jsem nad nečím takovým nepřemýšlel ale poslední dobou od hodně zoufalých kamarádek a páru poslouchám příběhy o neplodnosti partnera a případného umělého oplodnění které stojí majlant a spousta takovýchto lidí si to bohužel nemůže dovolit proto je mi těchto lidí líto a rozhodl jsem se že zkusím pomoci pokud bude mít někdo takový zájem. Rozhodně nechci pomáhat každému budu mít i pár podmínek příkladně finanční situace toho komu budu pomáhat, opravdu nechci přivést na svět dítě s vědomím že bude žít v chudobě a podobně... chci aby bylo vše anonymní a bez jakýchkoliv nároků jak z mé strany tak i z vaší. Nebudu sem vypisovat svoji zdravotní kartu ani nic jiného, pokud bude mít někdo zájem tak o tom všem si můžeme napsat po emailu. Preferuji oplodnění standartní cestou ale není podmínkou vše je na domluvě. Preji hezký den.email: darujisemeno1 zavináč seznam.cz

petass27p@sezna (Čt, 1. 10. 2015 - 03:10)

Daruji sperma diskrétně oplodněni stříkačkou IUI vysoka pravděpodobnost počti většinou hned na první pokus při neúspěchu není problém opakovat nedávno se díky mé pomoci narodili dvojčátka holčičky jsem registrovány dárce krve plazmy a sperma kvalitní sperma je mě 35let 194cm IQ 139 umělecky fotograf nekuřák abstinent
Nebudu si dělat žádné nároky na Ditě ani vás v budoucnu kontaktovat,NEJDE MI O SEX.
Potvrzeni že nemam žádné choroby pohlavní není problém. Cokoliv se dá domluvit Petr

Reklama

Přidat komentář