Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Tomáš 33 (Pá, 17. 1. 2014 - 12:01)

Je mi 33 let, výška 178 cm, vysokoškolsky vzdělaný, pracuji jako právník, jsem tělesně i duševně zdravý, bez brýlí a dědičných nemocí v rodině. Dříve sportovec, nyní lehce nadváha. Nekuřák, nehulič, alkohol piji normálně. Hnědé vlasy. Oplodnění nabízím jak formou přirozeného pohlavního styku, tak různých metod domácí inseminace, záleží na vzájemné domluvě. Jsem zaručeně plodný, s manželkou mám dvě zdravé a krásné dcery. První dcera počata v plodném období hned druhý měsíc snažení, druhá počata v plodném období dokonce už první měsíc snažení.

Nemám žádné finanční nároky, jsem finančně dobře zajištěný, ne zoufalec, který si potřebuje takto vydělávat. Nabízím opravdu pomoc těm, které ji potřebují. Požaduji diskrétnost a anonymitu, nechci se podílet na výchově, být zapsán v rodném listě či být dítěti znám jako otec.

kontakt: [email protected]

Tomáš

Jitka (Pá, 17. 1. 2014 - 11:01)

Jestem dawcą nasienia z...Než se nechat oplodnit takovými magory tak to už můžu rovnou na grupáč do zoo k šimpanzům.

Zdeněk (So, 4. 1. 2014 - 17:01)

Oplodním bezplatně vdanou ženu . Mám v tom slušnou praxi .

Sperma zdarma (Čt, 2. 1. 2014 - 17:01)

Divné že. Ženský chtějí za nic ( myšleno klasický sex ) peníze, což naprosto nic není a užívají si také. Ale jak jde o dítě a darování spermií, cž je vlastně vrchol co žena může mít, není žena ochotná dát ani desetník a přitom většina píše, že jsou zabezpečené. Jsou to sobecké ženy a muži se mají na darování spermií ve vlastním zájmu vykašlat.

Sabina (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Jak to tady čtu tak se nabízejí pořád ti samí Martin, Miky, Max. Co jste zač že se takhle nabízíte? Najde se někdo s nimi děti má?

Martin (St, 1. 1. 2014 - 16:01)

Kontakt na vás je?
Opravdu...Lauro , rád Tě diskrétně oplodním / 603413327 / .

kluk (Po, 27. 12. 2010 - 13:12)

Kdyby měl někdo zájem, tak...jsem zdravej kluk 19 let, mám sperma dost, rád někomu vypomůžu s oplodněním.

dárce (Po, 27. 12. 2010 - 12:12)

Kdyby měl někdo zájem, tak můžu pomoct. Jsem student VŠ, 24 let, nekuřák, bydlím v Severních Čechách.

Hany (Ne, 26. 12. 2010 - 14:12)

Uvažovala jsem ještě nedávno vážně,že požádám nějakého dárce o darování spermatu.Mám problém a vypadá to,že dítě nebudu schopna odnosit.Ale nakonec jsem nějak sama změnila názor.Je fakt,že jsem vše i konzultovala přes internet přes kliniku asistované reprodukce.Ono je to fakt,je to prostě vážná věc,není to něco,jako když si prostě jdete něco koupit.Dostala jsem prostě strach,i z různých nemocí přenosných,dále genetiku také není možné opominout.Je to prostě zplození dítěte,člověka.Ono,to dítě bude také určitě časem zajímat,kdo je otec.Nevím,raději od toho ustoupím,bud se příroda umoudří a nakonec budu mít dítě své,nebo toto podstoupím prostě na klinice,pod lékařským dohledem a se zárukou,že je vše v pořádku a ošetřeno jak má.Prostě ani těm dárcům nějak nevěřím,ty jejich důvody darování,že chtějí nezištně pomoci,tomu moc nevěřím.A ani si nemyslím a nevěřím tomu,jak píšou kolika ženám a párům už pomohli.To si myslím není pravda a je to smyšleno.Ale je to každého věc,každý ručí za své činy,já píšu svůj názor.A taky si myslím,že i žena,nebo bezdětný pár může prožím plný,štastný a plnohodnotný život.

Pavel (Ne, 26. 12. 2010 - 11:12)

Dobry den mela bych zajem...Rád daruji sperma mladému páru, který má problem a otěhotněním, nebo svobodné matce, která touží po dítěti. Napište a domluvíme se jak to provedeme.

helca75@centrum (Ne, 26. 12. 2010 - 01:12)

Dobrý den,
mate-li ještě...Dobry den mela bych zajem muzete mi napsatodkud jste. Diky Helca

doktorka_soutěž (St, 1. 12. 2010 - 12:12)

POZOR! Právě probíhá zajímavá soutěž na doktorce, kde máte velkou šanci vyhrát! Soutěž najdete v tomto článku na konci http://zdravi.doktorka.cz/atlantsky-ocean-leci-rymu-suchozemcum/

Aron (St, 1. 12. 2010 - 12:12)

Ahoj katko ještě platí...Ty blbče,podívej se na datum!

petrrepy@seznam (Ne, 28. 11. 2010 - 17:11)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj katko ještě platí tvůj inz?Pavel

Mini (Ne, 21. 11. 2010 - 18:11)

Dobrý den,
mate-li ještě...Jestli jste tak vstřícný a myslíte to vážně možná bychom využili Vaší nabídky.Pošlete prosím více info na [email protected] moc děkujeme

Bohuslav (Čt, 18. 11. 2010 - 14:11)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobrý den,
mate-li ještě zájem,mohu Vám nabídnout své sperma.Pravidelně chodím na odběry,takže 100% zdravý!!! Rád bych vám pomohl.
Přeji příjemný den,
Probošt

jitka (St, 3. 11. 2010 - 18:11)

Jistě,mohu pomoci,napiš mi...muj [email protected] urcite se ozvi dekuju

Michal (St, 3. 11. 2010 - 09:11)

ahoj je 28 a nemuzu najit...Jistě,mohu pomoci,napiš mi svůj mail a jistě se nějak domluvíme.

jitka (Po, 1. 11. 2010 - 18:11)

ahoj je 28 a nemuzu najit poradneho partnera.moc bych chtela dite muzes mi pomoct

Jarda (St, 27. 10. 2010 - 10:10)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj,tak mi napiš a něco vymyslíme.
Můj meil je [email protected] tak se určitě ozvi.
Vše samozřejmě beru v potaz diskrétnosti.
Přeji hezký den.

Reklama

Přidat komentář