Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

nick (St, 19. 10. 2011 - 23:10)

Hledám dárce spermatu....Zajdi si raději do trafiky, nebude to tak zdravotně závadný.

Patrik (St, 19. 10. 2011 - 21:10)

Daruji své sperma k reprodukci nebo přímo vstříknu, kdo bude mít ájem ozvěte se.

Je (St, 19. 10. 2011 - 16:10)

Tak proč mě neodepíšeš...to jen dalsi honic nic vic...HLAVNE ZE JE TO STUDOVANY ALE JINAK V HLAVE PRAZDNO!

Mimi (St, 19. 10. 2011 - 08:10)

Ahoj, dnes jsem narazil na...Tak proč mě neodepíšeš rovnou na email? Chceš setu prezentovat, ty jeden vedoucí pobočky. Ty si chhceš jen prachsprostě zašukat a říkat tomu pomoc. Běž si ho vyhonit pod most a nastříkej to do řeky. Blbečku.

Proc (Út, 18. 10. 2011 - 16:10)

Ahoj, dnes jsem narazil na...pises pro Mimi sem kdyz mas psat na jeji email?Myslim ze to napsala dost jasne.

xxxxx (Út, 18. 10. 2011 - 14:10)

Ahoj je mi třicet a hledám...Ahoj, dnes jsem narazil na tvůj inzerát a rád bych se s Tebou na tohle téma pobavil. Jestli tedy stojíš o pomoc, jak uvádíš. Má přítelkyně měla velký problém s početím a tak si dovedu představit, jak se asi cítíš, když toužíš po miminku a nemůžeš ho mít ať už je to z jakéhokoliv důvodu.
Samozřejmě ani já nepůjdu slepě a neudělám Ti miminko. Rád bych Tě poznal.
O mě: Mám 180cm, 82kg sportovní postavy, hnědé oči a hnědé vlasy. Nemám žádné zdravotní potíže a nikdy jsem neabsolvoval žádný jiný vážný zákrok. Jsem nekuřák a alkohol piju jen velmi příležitostně. Vystudoval jsem obor management a podnikání. Momentálně vedu pobočku jedné tuzemské firmě.
No myslím že pro začátek to stačí. Moc rád si počkám na tvou odpověď. A když už se tak rozhodneš..napiš něco o sobě a tvém záměru.
e-mail [email protected]

Mimi (Čt, 13. 10. 2011 - 20:10)

Ahoj je mi třicet a hledám spolehlivého a zdravého dárce spermatu ( bez pohlavního styku) nabídky a podrobnosti dořešíme přes email. [email protected]

? (Čt, 13. 10. 2011 - 15:10)

Oplození stříkačkou - už jen při té představě se mi ta stříkačka šponuje v kalhotech.

Nik@l (Čt, 13. 10. 2011 - 15:10)

Hledám muže,který...oprava - [email protected]

Nik@l (Čt, 13. 10. 2011 - 15:10)

Hledám muže,který nezištně daruje své sperma,pokud možno ze sever.Moravy- slušného,solidního,pohledného,a pokud možno nekuřáka.Oplození pouze stříkačkou.více emailem - [email protected]ěkuji za případné odpovědi.N.

Radek (Po, 10. 10. 2011 - 15:10)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj jmenuji se Radek je mi 36 a pokud máš vážný zájem o sperma tak jsem k dispozici.Na VŠ jsme chodili darovat sperma běžně. piš na [email protected]

Ondřej (So, 8. 10. 2011 - 22:10)

Pomohu neplodnému páru,nebo samotné ženě k otěhotnění.Už jsem úspěšně pomohl.TAkže pokud máš zájem písni na [email protected]

Hledam darce sp (Pá, 7. 10. 2011 - 19:10)

Mám tři zdravé, občas...XAVER napiš[email protected]

? (Ne, 2. 10. 2011 - 08:10)

Mám tři zdravé, občas...Zajímavá, seriózně se tvářicí nabídka.

petr (Ne, 2. 10. 2011 - 08:10)

Chtela bych dite. Uz se...No a jakým způsobem to chceš provést, klidně ti pomůžu jak koli je mi to jedno. Jestli asistovanou reprodukcí, nebo přímo. Sperma už jsem daroval 2 krát a vše v pohodě.

m. (So, 1. 10. 2011 - 14:10)

Mám tři zdravé, občas...Chtela bych dite. Uz se smiruji s tim, ze bez otce. Takze, takovato cesta by mi vyhovovala..
[email protected]

Xaver (So, 1. 10. 2011 - 00:10)

Mám tři zdravé, občas zlobivé děti a klidně bych měl ještě jedno :-) Jsem vysoký - 196 cm, běžné hnědé vlasy, hnědozelené oči, VŠ a nadprůměrné IQ. Dítě nechci oficiálně - jsem ženatý. Ale - výchovu svého potomka jsem ochoten podporovat nadprůměrnou částkou.
Pokud bude nějaká vážnější reakce a nejen mravokárci, nebude problém vyměnit tu mail a promluvit osobně.

L. (Pá, 30. 9. 2011 - 14:09)

Hledám dárce spermatu....Ahoj Jitko, už jsi našla? Jestli ne, tak se když tak ozvi na [email protected] Jsem z Teplic ;)

honza (Čt, 22. 9. 2011 - 22:09)

Kolik je ti a odkud...Jitko strašně rád tě naučim kouřit a nakonec se ti vystříkám do pusinky abys ochutnala moje semínko.

Jitko (Čt, 22. 9. 2011 - 18:09)

Hledám dárce spermatu....Kolik je ti a odkud jsi?napiš mi na [email protected] nebo na skype xxxlukashekxxx

Reklama

Přidat komentář