Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Návštěvník (Po, 3. 9. 2007 - 11:09)

Na specializovaný ústav????? U nás se umělé oplodnění umožňuje pouze manželským párům nebo párům, kde partner uvede své otcovství do rodného listu. Jakou jinou šanci má tedy např. žena - lesbička?

bzoukal (Pá, 31. 8. 2007 - 22:08)

prodám kýbl spermatu za štrůdl

Ivča (Pá, 31. 8. 2007 - 19:08)

Pavle, představit si to dovedu. Já bych radši volila tuto možnost - ne kvůli financím, ale že by dítě mělo i tátu. A že by táta byl homosexuál - no a co? Rozhodně lepší než žádný

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2007 - 13:08)

Nechutné srandy - vážná zájemkyně by se obrátila na specializovaný ústav, ne na úchyly.

pavel (Pá, 31. 8. 2007 - 12:08)

VAZNE: - dovedete si predstavit, ze by darcem spermatu pro vas byl homosexual, ktery by mel do budoucna zajem stykat se s vasim ( svim ) potomkem??? Pokud by sperma od tohoto cloveka bylo skutecne kvalitni? Nebo chcete darce, ktery po uskutecneni vaseho prani zustane v utajeni, zejmena pro mozneho potomka???

MUDr.Spassvogel (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

nikdo123(zavinac)email.cz

PS:
A v Menze jsi se možná stravoval,než tě vyhnali z fakulty,ty atlete miliónová.

MUDr.Spassvogel (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

nikdo123(zavinac)email.cz

Ach, můj Bože,to jsme se dneska ve šitále zasmáli :-))
Ty nejsi střevo, ty jsi jelito!
S tvým IQ to asi též nebude tak žhavé, domníváš-li se,že tě na základě tvých údajů bude kontaktovat nějaké Centrum AR,či snad nějaká atraktivní prsatá blondýna,co potřebuje naštěkat do boudy.
Fakt, tak dlouho už jsem se nesmál.
Díky, Doktorko.cz :-)

nikdo123(zavina (Po, 20. 8. 2007 - 15:08)

Jsem člen Mensy IQ148. Ze zdravotních problémů jsem měl jen slepé střevo. Mám atletickou postavu, atraktivní vzhled - světlemodré oči, hnědé vlasy (husté bez pleši) 2 zubní plomby. Nejsem dobrý na sprint, ale na vytrvalost. Jsem ženatý.
Jsem ochoten darovat genetický materiál pouze přes centrum asistované reprodukce.

Lovemen (So, 18. 8. 2007 - 04:08)

pokud chceš sperma je možno se ozvat na lovemen"post.cz rád pomohu každé ženě co se snaží otěhotnět /jsem nejen dárce krve/

Darja (Čt, 16. 8. 2007 - 16:08)

Hledame anonymniho darce sperma. Je to opravdu zoufale, moc bychom si praly natrefit na feroveho borce co nam pomuze. Samozrejme muzes cekat serioznost a financni odmenu. Jsme dobre zajistene. Nasi podminkou je tvuj dobry zdravotni stav. nasenadeje"centrum.cz

Rma (Ne, 17. 6. 2007 - 22:06)

Ahoj.... tak jsem si myslela, že to zvládnu v životě normálně a že tak jak je to správné :), ale nějak jsem to předcenila a nějak mi to nevyšlo ... takže dneska brouzdám po internetu a hledám kdo by mi mohl pomoci .... jak jsem zjistila, u nás naprosto nemožné jít na umělé oplodnění a mít dítě bez partnera... takže mi zbývá cizina nebo třeba štěstí na internetu... a jak vidím a čtu nejsem sama .... rozhodně to myslím vážně a jsem ochotná pro to udělat maximum... kdo by si chtěl tímto způsobem přividělat a pak nic víc ať se ozve ..... ostrovR"atlas.cz ráda se domluvím i se všemi právními náležitostmi ... jen vážně prosím R.

radek (So, 16. 6. 2007 - 14:06)

Ahoj, pokud mas stale zajem, napis na mirukun"centrum.cz. Moc rad ti pomuzu. R.

Návštěvník (Út, 12. 6. 2007 - 22:06)

Víš, pokud někdo hledá dárce semene na internetu, většinou chce, aby to mezi nimi zůstalo anonymní, právě kvůli takovýmhle případům. Kdyby ne, tak si přece raději sežene někoho ze svého okolí, o kom bude vědět víc. Většinou dárce na internetu vyhledávají takové ženy, které nechtějí, aby ten dotyčný měl později s dítětem cokoliv do činění. Proto se to odehrává bez jmen a udávání adres. Ty ženy hledají dárce, nikoliv otce!! A jestli sis všiml, dost často jsou mezi nimi lesbičky, ty by už vůbec nestály o to, aby se s dárcem později kontaktovaly.

Radil (Po, 11. 6. 2007 - 21:06)

Já jsem takovej pesimista, že vidím i stinnou stránku pomoci. Může se stát, že se dotyčná dostane do životních potíží, nedostatku financí (opustí jí partner, vyhazov z práce, úraz, nemoc...), pak si vzpomene na dárce semene, kterého označí za otce dítěte a ten bude třeba i soudně donucen solit alimenty. I kdyby předtím slibovala, že takového jednání by se nikdy nedopustila i kdyby se sepsala smlouva, je to pak k ničemu, protože zákon je zákon. Nemusí to ani od ženy být zlý úmysl, ale třeba jen jediné východisko z momentální nouze. Nakonec - není na tom nic špatného - proč by otec měl nechat ve štychu své dítě? Pak by měl platit i mít možnost se s ním stýkat. Přesně to co jsem popsal se stalo v Německu, psalo se o tom před mnoha lety v tisku, akorát že dárce nechtěl platit, měl smlouvu, ale prohrál to, protože žádnou smlouvou se nedá obejít zákon.
Takže dejte pozor nadržení nabízející se mladíci do čeho jdete.

Návštěvník (Po, 11. 6. 2007 - 18:06)

Já také otěhotněla po "domácím oplodnění" , povedlo se to ale až na desátý pokus. Ale stálo to zato!!!! Držím všem palce, ať se jim to vydaří, když ty naše zákony jsou s odpuštěním NA HOVNO!!

eva (Út, 17. 4. 2007 - 17:04)

Pro biologa
Tak to nemáš pravdu, moje známá otěhotněla při domácím oplodnění ( semeno do injekční stříkačky) hned na druhý pokus. semeno bylo aplikováno cca po 10 minutách od výstřiku;-) Držím všem holkám palce, ať jim to vyjde!

Biolog (Po, 16. 4. 2007 - 21:04)

Zajímalo by mne, jak si to dotyčné zájemkyně představují. Jediná možnost je milování in-natura. V laboratoři se totiž
sperma ihned zmrazuje a ukládá do kryogenních boxů. Představa předání spermatu ve zkumavce někde v kavárně je naprosto komická, to není jako když nesete do laboratoře ranní moč. Během 10 minut od výstřiku je při nevhodných podmínkách většina spermií neživotaschopných. Já mám sperma v nadprůměrné kvalitě i množství a přesto se nám podařilo s manželkou zplodit děti až po 2 a 3 měsících. Jednorázová dávka nemůže vést k pozitivnímu výsledku.

Návštěvník (Po, 16. 4. 2007 - 21:04)

držím palce ať najdete, ale podle mě to je asi dost těžký... Já teda mám určitý nároky na chlapi se kterýma chci chodit, ale to není nic proti tomu, kdybych s někým chtěla mít dítě.. Musel by splňovat moje představy co se týká vzhledu i povahy, do puntíku. Teda pokud by to byl cizí člověk, pokud bych ho milovala, odpustila bych nějakou chybičku, to je něco jinýho.

m. (Po, 16. 4. 2007 - 20:04)

Hledám dárce, nejlépe z Brna. Zdravého. Bez vzájemných finančních nároků.

Roman Draxl (Po, 16. 4. 2007 - 16:04)

Ahoj moc rád bych vám chtěl pomoc jestli chcete tak se my ozvěte na RomanDraxl"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář