Reklama

Výprask vařečkou

Aňulda (St, 3. 1. 2018 - 16:01)

Lucko, myslim, ze by jste si...Já mamce řekla když mi hrozila vejpraskem že je to týrání a že to je proti mezinárodním zákonům a mamka řekla: hele jestli budeš říkat tyhle věci ulomím tady prut a seřežu tě. Já sem zařvala že to je týrání a utekla jsem. Výprask sem nedostala.

MAjda (Pá, 3. 2. 2017 - 06:02)

Za jednu trojku? To je síla,...jo jo za jednu trojku :-) nevím ,prostě přiběhla s klackem a seřezala mě. Nejdřív přes legíny a pak přes holou prdel a stehna

A co (Čt, 2. 2. 2017 - 21:02)

já jsem měla na sobě...To sis měla nechat bundu, přes ní by to tolika nebolelo. Snad teda.

Gama2 (Čt, 2. 2. 2017 - 15:02)

Za jednu trojku? To je síla, to už měla připravený nebo honem někam běžela zdevastovat nějaký strom nebo keř?

Majda (Čt, 2. 2. 2017 - 10:02)

já jsem měla na sobě...mě zmlátila máti za trojku na vízo klackem. Prdel jak zebra ještě dnes

NATÁLA (St, 1. 2. 2017 - 15:02)

já jsem měla na sobě kalhoty džíny ale i přes ty kalhoty to pálilo šíleně.Dostala jsem stejnym řemenem jako brácha.Táta ho využil,protože ho už mněl odepnutej.I přes ty kalhoty mám pořádný jelita.Táta mně vůbec nešetřil.Mámě jsem ukázala v koupelně zadek a ta pak tátovi strašně vynadala.Táta slíbil,že už mně nebude bít.Kdyby mi dal lehce na holou tak by mně tak neseřezal.Horší je že mám jít zítra plavat.Budu se snažit jít jako poslední aby mně nikdo neviděl.Vím jak nekteré pitomé holky smějou holkam když si toho náhodou všimnou.

A co (St, 1. 2. 2017 - 11:02)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM...A co jsi při tom měla na sobě?

A co (St, 1. 2. 2017 - 11:02)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM...A co jsi při tom měla na sobě?

NATÁLA (Út, 31. 1. 2017 - 16:01)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM ČEKALA.KDYŽ JSEM PŘIŠLA DOMŮ TAK BYL ZROVNA BIT BRÁCHA.VŘÍSKAL TÁTA HO ZROVNA V POKOJI ŘEZAL.PO CHVICE VYŠEL Z POKOJE A KDYŽ MNĚ VIDĚL CHTĚL VIDĚT VYSVĚDČENÍ.DOBŘE VĚEĚL ,ŽE MÁM DVĚ ČTYŘKY.Z ANGLINY A MATIKY NEVÍM PROČ TAK VYVÁDĚL POPADL MNĚ STRAŠNĚ MNĚ SEŘEZAL,NEVIM JAK BUDU ZÍTRA SEDĚT VE ŠKOLE,PRAZDNIMY MÁME AŽ V PÁTEK,NEMŮŽU SEDŠT NA TVRDÉ ŽIDLI NYNÍ SEDÍM NA NAFUKOVACÍM MÍČI,MÁM STRACH ,ŽE SI TOHO NĚKDO VŠIMNE A BUDE SE MI SMÁT.

dalibor (Út, 31. 1. 2017 - 07:01)

U nas byl vyprask uz vcera. Pretekl pohar a tak na maleho 11 varecka a na starsiho (skoro 13) prutznamky budou mit dvojky a starsi asi dve trojky tak za vyzo neni duvod trestat, spis motivovat aby se polepsil ale myslim, ze si kluk zavrel dvere na prijeti na 6ti lete gym.

Pamětník (Po, 30. 1. 2017 - 10:01)

Ahoj holky úterý se...A to dostáváš na holou?

otin (Ne, 29. 1. 2017 - 22:01)

mě se líbí tyhle názory...zcela s tebou souhlasím...

otin (Ne, 29. 1. 2017 - 22:01)

Ahoj holky úterý se...máš se dobře učit....

NATÁLA (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Ahoj holky úterý se blíží už si pomalu připravuji prdku.Když si budu moc vybrat tak radši vařečkou jenom né prut nebo rákosku.To už bych snad vydržela se skřípěním zubů a jekotem řemen.Bracha s ním jednou byl bit a muselo ho to pořádně štípat.Já dostávám prutem nebo vařečkou.Ach to vízo.

(Pá, 27. 1. 2017 - 09:01)

ono to zas nesmí bejt nějak brutální, u nás se používala jen vařečka na praní ty pruty a malý vařečky dělaj ty podlitiny ale tyhle velký neublížej asi jsem měl štěstí, že moje maminka nebyla sadista

Petra (Pá, 27. 1. 2017 - 07:01)

vařečkou se neublíží...mě se líbí tyhle názory :-) většinou od lidí, kteří podle mě nikdy na prdel nedostaly :-) Vařečka neublíí..hmm...tak to jsem mívala modro fialový zadek a následně týden modřiny po ní z lásky :-) super ;-)

(Pá, 27. 1. 2017 - 02:01)

vařečkou se neublíží proto je maminkama používaná prokrví se prdýlka a jede se dál, musíš vědět, že to bylo z lásky

otin (St, 25. 1. 2017 - 21:01)

no, bývaly ve váze s...matka se vyznala....

MArkéta (St, 25. 1. 2017 - 09:01)

pruty je nejlepší si...no, bývaly ve váze s vodou...

////////////// (Út, 24. 1. 2017 - 23:01)

pruty je nejlepší si...nejlepší pruty jsou lískový, vrbový nebo březový,,,,ji taky habrový,,,

Reklama

Přidat komentář