Reklama

Výprask vařečkou

Lucy (Po, 19. 2. 2018 - 17:02)

Ahoj, mám 12 let a hledám někoho (11-13 let) kdo pořád dostává na Holou jako já, jenom pokecat možná něco víc

ZDENĚK (Po, 5. 2. 2018 - 19:02)

Anežko nic si z toho nedělej já jsem dostal minulou středu řemenem,byla u toho sestra a její kamarádka,býl jsem bit za zavřenýma dveřma v pokoji ale stejně všechno slyšeliSestra se pochechtávala její kamaradka mně litovala a já se strašně styděl.

Au (Ne, 4. 2. 2018 - 18:02)

Auazau

MAjda (Po, 20. 2. 2017 - 07:02)

Zdenku plne te chapu, protoze...já bych řekla, že i později než v 80. letech. U mě rozhodně a u pár kámošek taky. Známky, poznámky, třídňáky...skoro vždy následoval výprask. A pořádný teda.

otin (Ne, 19. 2. 2017 - 22:02)

Sorry pisu z mobilu na chatě

otin (Ne, 19. 2. 2017 - 22:02)

jednoznačně vařečka...ta...Nekprisnejsi ke rakosks

tomas (Ne, 19. 2. 2017 - 08:02)

Omlouvam se za preklepy ale pisu na mobilu a ta pismenja jsou tak mrnava. Patrik dostla od zeny 100x napsat vetu Budu chodit ze skoly primo domu a nebudu lhat. Dost skrabe a tak treba se nauci psat pekneji. Asi po 20ti vetach vcera dosel s vareckou a poprosil jestli by radeji nemohl dostat na zadek

tomas (Ne, 19. 2. 2017 - 08:02)

JÁá jsem byl bit jednou na...Zdenku plne te chapu, protoze nase tridni schuzky zacinala tehdy soudruzka dotazem Mame tady tatinka od Tomase??? A takbsi adi dokazete predstavit jak takova schuzka doma pokracovala. V 80tych letech byl vyprask beznou soucastinejen veceru po tridni schuzce. Ja si nic nechystal protoze vypraskova vetsk varecka a dutky visely na vesaku v chodbe. Na druhou stranu vim ask jak se muj otec dost prisny citil kdyz ja jsem na schuzce u 12ti leteho matyase nebo 10ti leteho Patrika a jsou kladeny podobne otazky i kdyz kultivovaneji pane dlktore mohl by jste potom se zdrzet? Myslim ze se oba kluci v tomto asi bohuzel potatili a ja si sice sliboval, ze nebudu kluky bit ale nevydrzeli ksme se zenou a vyprask procisti vzduch a kluci dosganoj na holou a chvilku kleci a ak se k tomubuz nevracime

otin (Út, 30. 1. 2018 - 11:01)

Já jsem dostala dost...myslím, že jsi si to zcela zasloužila, mohlo to být i víc....ještě že máte na zahradě ty lískové pruty...

Annabell (Ne, 28. 1. 2018 - 11:01)

tě to baví, vypisovat...Drahoše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anežka (Ne, 28. 1. 2018 - 11:01)

Já jsem dostala dost brutální výprask včera. Dostala jsem lískovým prutem namočeným v soli. Na vysvědčení jsem měla 112324 to se ani tátovi ani mámě nelíbilo a řekli ať se svlíknu donaha že táta jde ulomit lískový prut. Začala jsem okamžitě brečet ale aby to nebylo horší poslechla jsem. Pak se proutek namočil v soli a já se musela ohnout o opěradlo gauče. Mamka zavřela okna a zatáhla žaluzie. Když táta přišel s prutem volala mámě učitelka a ptala se jestli ví o tom že jsem byla ve středu celou hodinu za školou. Mamaka to nevěděla a tak řekla že tohle nebude tolerovat a že dostanu deset na víc. Ohnula jsem se a mamka mě držela a táta mi zešvihal zadek. Bylo to neuvěřitelných padesát ran. Řvala jsem jako tygr protože prutem to tak strašně bolelo že jsem se po deseti ránách na víc počůrala.Měla jsem fialové krvavé pruhy a podlitiny. Mamka se mnou šla do školy a řekla učitelce že jsem dostala výprask proutkem. Děti se smály a já sem byla hrozně ponížená. Mamka mě donutila stáhnout si kalhoty a kalhotky a tak všichni viděli můj zadek a učitelka řekla: MMMM JEN DOBŘE, JEN DOBŘE!

Majda (Pá, 17. 2. 2017 - 07:02)

Sirsim paskem to tolik...jednoznačně vařečka...ta bolí mnohem mnohem víc, když je to s ní na holou.

Radim (Čt, 16. 2. 2017 - 15:02)

Sirsim paskem to tolik neboli? Uzsi asi vice stipe, ale sirsi zase vice boli... co ve srovnani pasek vs varecka?

zdenek 62 (Út, 14. 2. 2017 - 16:02)

JÁá jsem byl bit jednou na návštěvě,když jsem umazal jedné holce šaty.Dostal jsem na holou řemenem.Bylo mi asi tak deset.Vím,že to strašně pálilo,že jsem brečel,ani nevím jestli jsem se styděl ale řval jsem jako tůr.CHodil jsem do školy v 80tých letech a výprask nebyl nic neobvyklého.Třídní schůzky nekončily jinak než ,že jsme dostali ha zadek.Měli jsme milou paní učitelku a ta vždy s usměvem,když nam zapisovala třídní schůzky sdělila tak děcka připravte si zadečky na a řekla datum třídních schůzek.Zvláět ti co to máte nahnuté.Bylo všem jasné kdo bude bit.Já už jsem si raději připravil pásek se .kterým to mémě bolelo,radši ten širší tím to bolelo mémě než tím uzkým,

Magda (Út, 14. 2. 2017 - 06:02)

rákoska je přísný...i vařecha je hodně velké peklo na holém zadku v podání mé maminy.

otin (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

a taky později byla i...rákoska je přísný nástroj....

tomas.pos@post. (Po, 13. 2. 2017 - 17:02)

Magdo pokecáš trochu více o výprasku atd..Napiš mi..

Magda (Po, 13. 2. 2017 - 07:02)

a taky později byla i rákoska, resp tyčka z květináče

Magda (Po, 13. 2. 2017 - 07:02)

Já býval bit ne za známky...jo přesně, jak jsem psala za ty známky a samozřejmě poznámky, ale těch moc nebylo :-) Ale úplně jsem si vzpomněla jak to bylo u nás. Naprosto stejně. Velká vařecha, slova nachystej si zadek a pak 25-50 na holou, že jsem vřískala a prdel měla rudo, modro fialovou. Bohužel jsem dostávala již za trojku.

Rostislav (Ne, 12. 2. 2017 - 23:02)

mě mamka bila hlavně za...Já býval bit ne za známky ale hlavně za poznámky.A po třídních schůzkách to bylo nejhorší a hlavně v osmičce,Máma přišla ze schůzky vždycky naštvaná a když přišla domů tak hned v chodbě na mě volala pojd do kuchyně a připrav si zadek.To mi bylo jasný protože jsem slyšel jak vytahuje ze šuplíku vařečku.Nejdřív bylo kázání během něho se máma trochu uklidnila a já ji sliboval že už budu hodnej atd.Já si vždycky myslel že jí ukecám ale nikdy to nevyšlo.Pak mi stáhla slipy nařídila mi se ohnout a vystrčit zadek a vysázela mi pětadvacet na holou ale na každou půlku prý aby se to líp počítalo.V prváku byl klid ale na začátku druháku asi do mě zase něco vjelo a po první třídní schůzce zase bylo pojd do kuchyně. Máma už tam čekala s vařečkou.Následovalo kázání že mě můžou vyhodit ze školy a co budu dělat že mě s tátou živit nebudou.Pak nastala taková dramatická pauza a já si sám stahnul slipy a ohnul se protože mi by bylo trapný kdyby mi je stahovala máma a myslel sem si že nějakej výprask na holou normalně dám. Nedal. Nevím jestli máma tenkrát přitlačila nebo jsem za ten rok zapoměl ale štípalo to pěkně.Bylo mi patnáct a já byl bit od mámy vařečkou na holou brečel a prosil.Bylo mi ještě několikrát vyhrožováno ale byl to poslední výprask. Myslím že nejtrapnější pro mě nebylo to že jsem dostal v patnácti od mámy na holý zadek kámoš dostal ještě v šestnácti na holou ale páskem.Vařečka je prostě vařečka

Reklama

Přidat komentář